Intalnirea Nationala Hondafan 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal! pacat ca nu mai vine nimeni din Ploiesti.stii cumva cand pleaca cei din Bucuresti? o sa ma alatur lor de la Metro. daca nu stii , atunci apelez la CB

    Comment


    • Este vreun iesean care merge la nationala?

      Comment


      • Originally posted by DAN G View Post
        sal.pacat ca nu mai vine nimeni din Ploiesti.stii cumva cand pleaca cei din Bucuresti? o sa ma alatur lor de la Metro. daca nu stii , atunci apelez la CB
        mai e pana la nationala. probabil ca vei gasi tot aici informatii despre plecare.

        Comment


        • salut , daca ajung in timp util ma prezint si eu la intalnire
          cazare gasesc eu in zona daca in hotel nu vor mai fi locuri(probabil vor mai fi persoane care se retrag), nu pot sa ma pronunt sigur daca vin sau nu, asa ca nu vreau sa incurc pe nimeni

          Comment


          • Avem destule camere, nu este problema.
            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
            2 roti

            Comment


            • Update
              Din 40 camere rezervate, momentan mai avem 3 libere. Nu putem sa cerem mai multe camere, pentru ca hotelul este rezervat in rest.
              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
              2 roti

              Comment


              • Buna.posibil sa ma alatur si eu voua la intalnire.
                care vine de pe langa arad?din arad sar parea ca numa eu vin....
                si as avea o rugaminte..ar putea sa ma contacteze cineva pe facebook/sunt cam prins cu timpu si nam timp sa citesc tot de pe forum.as dori mai multe detalii.numele pe facebook este: Iotcu vlad

                Comment


                • Ti-am dat deja informatiile pe facebook.
                  Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                  2 roti

                  Comment


                  • Salut! Sunt nou aici. Asadar, poate imi sunt iertate eventualele stangacii in "posturi". Doua intrebari am:
                    1. Masinile stock (pt ca de abia ce am cumparat-o si nu vad/vreau sa o tunez inca...) sunt acceptate in concursuri?
                    2. Mai vine cineva cu copii?? ) Ca ponei cica sunt acolo... (nu sub capote)

                    Multumesc

                    Comment


                    • Originally posted by StefanS View Post
                      Salut! Sunt nou aici. Asadar, poate imi sunt iertate eventualele stangacii in "posturi". Doua intrebari am:
                      1. Masinile stock (pt ca de abia ce am cumparat-o si nu vad/vreau sa o tunez inca...) sunt acceptate in concursuri?
                      2. Mai vine cineva cu copii?? ) Ca ponei cica sunt acolo... (nu sub capote)

                      Multumesc
                      Îţi răspund eu: singura conditie pentru înscrierea la concursuri este să fie Honda , indiferent dacă e stock sau tunată
                      Din câte ştiu eu, mai vine Doc cu copii. Oricum, ia legătura cu @ramm pentru cazare.
                      KMR
                      Super Moderator
                      Last edited by KMR; 20-07-13, 23:17.
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • @ StefanS: ai mesaj
                        Update: momentan mai avem 2 camere libere
                        Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                        2 roti

                        Comment


                        • daca mai sunt doritori dar nu posesori de honda se pot inscrie ?, am un prieten bun cu care collind peste tot si daca se poate si cu alte marci am sa-i fac o invitatie
                          e fost posesor de mazda 6 si posesor de multe alte marci
                          deci pot sa-i fac o intrebare?

                          Comment


                          • Nu este problema, au mai fost intalniri la care s-a venit si cu alte marci.
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • ok o sa revin cat de curand cu un raspuns eventual o rezervare daca e cazul

                              Comment


                              • Salut, e vorba de mine. nu stiu daca voi putea ajunge, dar daca voi ajunge si nu mai sunt locuri in pensiune, gasesc eu ceva in zona.
                                Multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X