Ma bucur ca am participat ,m-am simtit foarte bine . Foarte reusite pozele, in special cele iesite din mainile d-lor Billy ,KMR, Maruta,Rares.
Afterhours vineri la biblioteca
Afterhours vineri la biblioteca

suport ptr numerele de inmatriculare.
.

Comment