Intalnirea Nationala Hondafan 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai lume. Asa putini? Maine e in 15 deci ar trebui sa platiti avansul pana maine inclusiv.
    A comentat o groaza de lume ca e asa, ca nu e bine, ca e nu stiu cum si acum nu se incrie lumea. Interesant...
    KMR
    Super Moderator
    Last edited by KMR; 14-05-13, 11:50.
    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

    Comment


    • Ft putini pentru o intilnire nationala !


      Sent from my Accord

      neumaticos FALKEN FK 452,placute EBC Greenstuff, leduri albe interior , prezoane VISION Motor Sport, Huse rezervor lichid de frine marca SPOON , Xenon.. mulles FK

      Comment


      • Asa e lumea se pricep la toate, dar cand e de facut ceva mai putin.

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
        DelSol 1,6 SIR

        Comment


        • Multi am fost (33 la inscrierea initiala) putini am ramas (14)!

          Hai baieti, hai ca se poate !

          Si daca pastrez proportiile ma mai vedeti peste 4 ani !
          '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

          Comment


          • Sunt 'pe vine' cateva confirmari de plata. Usor usor ne strangem
            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
            2 roti

            Comment


            • Mai venim din zona .. 5 - 6 masini sigur!

              Comment


              • @ramm: m-ai pus in lista dupa cum iti aparea numele pe extrasul de cont. vezi ca la detalii prinvind plata am specificat "hoinar", dar ti-or fi trunchiat ai tai de la banca textul.

                Lista cu confirmarile:
                ramm
                hoinar
                bgdsta/ zagini
                ro861
                rares
                zagado
                maruta
                mcosmin
                freighter
                deviltry
                cata crx
                KMR
                dragostan
                CHALLENGE TURNS AVERAGE INTO GREAT
                NEW ???
                HONDUTA: '08 - Civic 5D - FK2 140 CP
                EX: FOXY: '93 - CRX Del Sol - EH6 125 CP

                Comment


                • Ai dreptate, acum am facut modificarea si in excel. Lista actualizata 15.05.2013:
                  ramm
                  hoinar
                  bgdsta/ zagini
                  ro861
                  rares
                  zagado26
                  maruta
                  mcosmin
                  freighter
                  deviltry
                  Mariussgz
                  Kuxar
                  KMR
                  cata crx
                  dragostan
                  dinica_emilian
                  mpop
                  boggyman
                  delphi
                  Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                  2 roti

                  Comment


                  • Eu inca nu am reusit sa fac plata zilele astea si acum sunt prins cu ceva cheltuieli. Incerc saptamana viitoare cand se mai linistesc apele. Vreau sa iau o camera tripla.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • E vreo problema daca vin si nu ma cazez la hotel? Fiind din Brasov nu cred ca are rost....
                      Fiind prima intalnire la care particip, nu stiu cum se vor desfasura lucrurile asa ca sunt curios

                      Comment


                      • salut ramm. doresc sa particip la INH. doresc sa achit sejurul ptr - 100 lei/cam SGL/noapte (cu micul dejun si TVA inclus). sunt la prima participare si nu vreau sa o ratez. am HCivic 1,8 5D 6MT 2010. doresc sa-mi trimiti detalii despre plata la : dan_gorincu@yahoo.com sau SMS 0721375720. am vazut locatia,e frumos. salutari ptr efortul depus. te sustin.

                        Comment


                        • @ radu_bv88: Cum sa fie probleme? Esti binevenit. Pentru evenimente, o sa facem public si programul intalnirii.
                          @ DAN G: ai pm
                          Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                          2 roti

                          Comment


                          • Actualizare lista confirmari
                            ramm
                            hoinar
                            bgdsta/ zagini
                            ro861
                            rares
                            zagado26
                            maruta
                            mcosmin
                            freighter
                            deviltry
                            Mariussgz
                            Kuxar
                            KMR
                            cata crx
                            dragostan
                            dinica_emilian
                            mpop
                            boggyman
                            delphi
                            Pretorian,
                            Thoraman,
                            Bodo
                            mishu
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • care mai este situatia ?

                              Comment


                              • Nu mai ai rabdare?
                                Am platit avansul pentru rezervare, incepem sa ocupam camerele din vile si pe cele dinspre râu. Ar fi ok sa ocupam tot complexul ca sa nu ne impiedicam de turisti veniti 'la odihna'.
                                Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                                2 roti

                                Comment

                                Working...
                                X