Hai lume. Asa putini? Maine e in 15 deci ar trebui sa platiti avansul pana maine inclusiv.
A comentat o groaza de lume ca e asa, ca nu e bine, ca e nu stiu cum si acum nu se incrie lumea. Interesant...
A comentat o groaza de lume ca e asa, ca nu e bine, ca e nu stiu cum si acum nu se incrie lumea. Interesant...



!
!


Comment