Intalnirea Nationala Hondafan 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cam mult off-topic aici Cine poate si vrea, vine. Fara alte emotii
    I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
    My cars:

    '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
    '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
    '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
    '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
    EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
    EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
    EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
    EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
    EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
    EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

    Comment


    • MODE OFF TOPIC ON - Stie cineva o spalatorie auto de unde sa nu plec cu mai multe zgarieturi decat am pe traseul Sinaia-Brasov? Fara perii! Multumesc! MODE OFF TOPIC OFF!
      '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

      Comment


      • Originally posted by ramm View Post
        ...valabil pentru cine vrea sa ne ajute, punand la dispozitie ceva spatiu in portbagaj. Nu are caracter obligatoriu
        Ramm, eu o sa plec dupa amiaza dar pot sa ajung la 7:30-08:00 la Jiului sa mai iau din "bagaj" si le aduc pe seara.
        Sa-mi zici daca e necesar.
        Boggyman
        ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
        CBR 600F4i Red-2005!

        Comment


        • Daca poti, ai fi de mare ajutor. Mai sunt 3 cutii 40x20x40, deci merg puse si pe podea in spate (daca nu mai ai loc in portbagaj).
          Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
          2 roti

          Comment


          • Le fac loc, ca mai vine si billy cu mine (tot cu accord). Ne vedem maine dimineata.

            Pardon ... vineri dimineata
            Boggyman
            ACCORD 2.0i-VTEC Executive M/T NightHawk BlackPear-2007!
            CBR 600F4i Red-2005!

            Comment


            • Click image for larger version

Name:	pliant 1.jpg
Views:	2
Size:	78.1 KB
ID:	716271

              Programul intalnirii.
              Intalnirea de anul asta va fi mai bogata in premii, programul va fi afisat si la hotel, membrii vor primi pliante pentru a se evita intarzierile in organizare.
              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
              2 roti

              Comment


              • Salut,
                Mai e vreo camera libera ? As veni si eu cu fetele mele.
                Multzam,

                Comment


                • Mai avem, azi este ultima zi cand mai fac rezervari. Ai pm
                  Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                  2 roti

                  Comment


                  • ramm , eu plec de azi din constanta pe la 17:00 cu destinatia sinaia si daca pot sa ajut cumva dami un telefon ca spatiu am destul , daca nu e cazul ne vedem maine pana in 12:00 la fata locului
                    ti-am lasat nr de telefon pe pm

                    Comment


                    • Ti-am raspuns
                      Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                      2 roti

                      Comment


                      • Originally posted by Deviltry View Post
                        Pleaca cineva vineri seara dupa 7?
                        Repetam intrebarea. Pleaca cineva vineri seara dupa 7? Sau in intervalul 6, 6.30, 7. Zona Victoriei.
                        Honda Civic 5D MY2012 1.8 A/T Polished Metal Metallic

                        www.aikibudo.ro
                        www.facebook.com/aikido.sakura

                        Comment


                        • Nu va recomand sa plecati la ora aia din Bucuresti, pe DN1.
                          "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

                          '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

                          Comment


                          • Originally posted by octi_b View Post
                            Nu va recomand sa plecati la ora aia din Bucuresti, pe DN1.
                            probleme pot aparea doar de la Comarnic incolo
                            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                            Comment


                            • Salutare. Eu cred ca plec maine dupamiaza, in jurul orei 14. Imi poate spune cineva traseul aproximativ, cateva puncte intermediare? Nu am mai fost prin acea zona..
                              Merci si ne vedem acolo

                              Comment


                              • Originally posted by ramm View Post
                                Da, corect, trebuie sa luam si cadourile.
                                Loc de intalnire: sediul ACR de pe strada Jiului.
                                Cata,Ramm,o sa ma alatur si eu voua maine dimineata pe la 08:15 la ACR.Mai am si eu un portbagaj daca mai este nevoie .
                                Salutari,

                                Comment

                                Working...
                                X