Intalnirea Nationala Hondafan 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok, momentam avem camera libera.

    Click pe link pentru fisa cazare (cine vrea sa o aiba deja completata).
    https://drive.google.com/folderview?...DA&usp=sharing
    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
    2 roti

    Comment


    • ai un mesaj privat de la mine

      Comment


      • Nu am nimic in inbox.
        bun, am vb cu sotia si o sa venim si noi la intalnirea voastra, dar vom veni de sambata si vom sta doar o noapte.
        Se poate? Sper sa nu fie cu suparare!
        Unde si cum tre sa ma inscriu?
        Merci!

        Comment


        • nu promit nimic, dar cred ca dau si eu o fuga sa va cunosc ... ma descurc eu cu cazarea pe undeva prin apropiere sau chiar la hotel daca mai au camere atunci, nu m-am bagat aici pentru ca nu stiam daca e liber weekendul ala si nu-mi place sa incurc lumea

          Comment


          • Ca sa completez lista am nevoie sa stiu sigur cine vine ca sa impart camerele libere. Maine actualizez si topicul cu confirmarile.
            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
            2 roti

            Comment


            • Actualizare lista confirmari

              ramm
              hoinar
              bgdsta/ zagini
              ro861
              rares
              zagado26
              maruta
              mcosmin
              freighter
              deviltry
              Mariussgz
              Kuxar
              KMR
              cata crx
              dragostan
              dinica_emilian
              mpop
              boggyman
              delphi
              Pretorian,
              Thoraman,
              Bodo
              psycho_mishu
              mirobo
              billy
              DAN G
              Ionut Anca
              Vlad Iotcu
              Doc
              Roland
              whitepearl
              eneos
              atenza
              mindmugger

              LE:
              In acest moment avem ocupate toate camerele. Astept un raspuns din partea unui user, poate se elibereaza o camera. Revin cu detalii.
              ramm
              omu cu warnu'
              Last edited by ramm; 25-07-13, 08:10.
              Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
              2 roti

              Comment


              • as avea nevoie de un double - vin sigur

                Comment


                • Actualizare:
                  Avem o camera libera.
                  Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                  2 roti

                  Comment


                  • Salut ! La intalnirea nationala poate veni oricine e posesor de Honda ? Am reusit sa imi cumpar in urma cu o luna o Honda Civic Eg3 D13B2, momentan este stock, vreau sa rezolv problemele cu inmatriculatul si apoi sa schimb toate consumabilele ca apoi sa ma apuc de masina. Va multumesc!

                    Comment


                    • Salut! Da! Bine ai venit printre noi!
                      '09 Honda Accord Sedan 2.4 i-VTEC A/T, Executive, Crystal Black Pearl
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/zagado26/

                      Comment


                      • salutare.avand in vedere ca vin singuru din arad.as vrea sa stiu care mai vin din judetele prin care trec.sa ma intalnesc cu ei.astept un raspuns daca ma alatur la vreun grup sa vin singur pana acolo

                        Comment


                        • Bucurestenii cand pleaca? (ora, ruta, eventual un loc de intalnire, regrupare)
                          O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                          Comment


                          • Se va face un grup cu plecare dimineata pe la 7 sau 8, loc de grupare: Mcd Otopeni.
                            Nu este obligatoriu sa se stranga toti asa devreme, dar cativa trebuie sa ajungem inainte ca sa ne organizam cum trebuie.
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • Nu vrei mai bine la mine in parcare ramm. E loc pt toata lumea + ca avem de luat mai multe de acolo (cadouri din tara).

                              Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                              DelSol 1,6 SIR

                              Comment


                              • Nu are legatura cu subiectul dar e de actualitate poza. Sibiu rally 2013.

                                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
                                Attached Files
                                DelSol 1,6 SIR

                                Comment

                                Working...
                                X