Mini Intalnire Nationala de Toamna - Pareri, Sugestii, Idei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    la aia de vara n-am reusit sa ajung, dar ceva de toamna n-o sa ratez

    Revin cu o sugestie data mai demult, insa care n-a prins la vremea respectiva... zona Vrancea?
    2006 Accord CL7 2.0 MT

    Comment


    • #62
      Zona Vrancea e foarte frumoasa, dar mai exact unde? Baga idei, domnu' Irinel...
      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

      Comment


      • #63
        lepsa, de exemplu. merita facuta o plimbare prin rezervatia naturala Cheile Tisitei
        2006 Accord CL7 2.0 MT

        Comment


        • #64
          O intanlire super faina ar fi fost Transfagarasn + Transalpina insa din pacate nu cred ca va mai fi prea mult deschis Transfagarasanul iar transalpina nu stiu cat de accesibil va fi daca condtiile meteo vor fi nefavorabile ... poate la vara


          Chiar nu ar trebuie omise aceste locatii ... mai ales ptr. cine nu le-a vizitat

          Comment


          • #65
            pai pe la transfagarasan s-a tot ajuns de cativa ani incoace....
            2006 Accord CL7 2.0 MT

            Comment


            • #66
              La lepsa saracie mare si nici nu prea ai cum sa ajungi cu toate hondele. Drumurile inca nu sunt 100% reabilitate, unele portiuni inca sunt pline de gauri. Eu am fost acum o luna cu motorul si am avut ce vizita dar cu masina nu prea ai ce face. In afara de o cascada mica si o manastire in rest e pustiu.

              Daca s-ar alege zona Bran va pot propune eu un grup de 3-4 vila (una langa alta) cu preturi super decente (intre 75-150 ron), aspect si atmosfera de nota 10. Numar total de locuri este pentru 44 persoane.
              Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
              Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

              ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
              ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

              Comment


              • #67
                Originally posted by Doc View Post
                Daca s-ar alege zona Bran va pot propune eu un grup de 3-4 vila (una langa alta) cu preturi super decente (intre 75-150 ron), aspect si atmosfera de nota 10. Numar total de locuri este pentru 44 persoane.
                Zona Bran-Moeciu e destul de dezvoltata dpdv. turistic, sunt sigur ca putem gasi ceva pentru toti pe undeva.. Sunt si ceva obiective turistice pe acolo, iar propunerea e buna de luat in considerare.

                Daca stie cineva din zona vreun local/pensiune/hotel/etc ce ne-ar putea gazdui pe toti, veniti cu propuneri.. O sa mai caut si eu pe Goagal ceva, doar sa ajung acasa..

                Comment


                • #68
                  Dar nu era ideea sa nu facem iarasi in centrul tarii?
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Den1GRator View Post
                    Dar nu era ideea sa nu facem iarasi in centrul tarii?
                    Probabil ca da, nu stiu ce a discutat lumea in privat sau pe aici...
                    Oricum, cred ca e mai important sa gasim ceva unde sa ne vedem cu totii, cat mai multi; nu stiu daca e asa de importanta locatia (cel putin, pt. mine nu prea conteaza)..

                    Comment


                    • #70
                      ar fi frumos sa facem la timisoara dar si zona Bran este faina s-au chiar si la Valiug pe linga Resita
                      ex.honda civic eg3 1.3 75hp
                      ex.honda civic ej9 1.4 90hp

                      http://www.hondafan.ro/forum/album.php?u=4014

                      Comment


                      • #71
                        Repet ce s-a mai discutat si rasdiscutat pe aici:
                        cele nationale de vara se fac cat mai aproape de centrul tarii iar cele de toamna se fac in diferite regiuni!
                        Anul acesta era vorba ca cea de toamna sa se tina la TM sub organizarea lui Milad insa acum este mai greu asa ca s-a trecut la cautarea altei locatii..

                        Daca e cineva din TM care poate si se ofera sa se ocupe de organizare, eu sunt pro!
                        Singura conditie personala este sa nu fie dupa 15 octombrie pt ca eu nu voi mai fi in tara
                        ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                        ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                        Comment


                        • #72
                          Din punctul meu de vedere, Lepsa e de evitat. Asa cum spunea Doc, drumurile sunt abjecte.
                          Saptamana trecuta am fost la Jurilovca, sa ma interesez cum se poate ajunge in Delta, cat costa, ce fac cu masina. Ei bine, preturile sunt destul de mici acum, in extrasezon, transportul cu vaporul e de 50 de lei dus-intors/persoana, iar masina se lasa in parcare pazita contra 5 lei/zi.
                          Prima statie de la Jurilovca ar fi Gura Portitei. Daca va veti uita pe harta, va veti da seama ca e de stat si de umblat. Daca avem si pescari printre noi, ii invit sa stam mai mult decat tine evenimentul hondaresc.
                          Cateva poze:

                          Comment


                          • #73
                            Eu sunt scorpion, imi place apa; sunt si pescar, asa ca zona imi place mult.
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                            Comment


                            • #74
                              Domnu' Scorpion, sunteti invitat si in varianta underground! Iar in Constanta aveti unde sta, pana ajungem la Jurilovca...

                              Comment


                              • #75
                                Pauza?

                                Comment

                                Working...
                                X