Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acum mai face? era un cod in template bagat...
    2.0i 2005

    Comment


    • Problema rezolvata .
      Touge is what we live for

      Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

      Comment


      • Intr-adevar, dar problema ramane, cum naiba de se injecteaza acolo in tema... ?
        2.0i 2005

        Comment


        • Trebuie sa-mi fac iar curaj si sa fac ultimul update de vbulletin. Poate asa se mai repara din gaurile de securitate ale forumului.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • In atentia administratorilor acestui site:
            Aseara, intre orele 20.00-22.30, nu am putut acesa de acasa mai mult de prima pagina a site-ului, orice buton, link, etc apasam se bloca.
            Am incercat toate metodele, am inchis-deschis site-ul de mai multe ori si la ore diferite, am restartat de mai multe ori calculatorul, am incercat sa intru cu tableta, nimic.
            Precizez ca alte site-uri mergeau perfect.
            A fost o problema cu site-ul sau ce?
            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

            Comment


            • Tableta are 3G sau erai tot pe internetul din reteaua unde ai PC-ul?
              2.0i 2005

              Comment


              • Si eu am patit la fel aseara. Am incercat doar de pe tableta si nu mergea, se bloca. Am mai incercat si de pe telefon dar de pe aceeasi retea wi-fi si tot nu mergea.
                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                My cars:

                '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                Comment


                • Salutare
                  Si la mine aseara se tot bloca, alte site-uri mergeau fara probleme.

                  Numai bine.
                  Honda Accord CU2 2.4 AT
                  "Never drive faster than your angels can fly"

                  Comment


                  • Stra' QUOTE colegilor.
                    Aceleasi pb avute si eu aseara atat de pe comp cu reteaua de casa, tablet (3G + wifi) sau telefon (3G + wifi)
                    ...apropo pe tablet si telefon s-au reintors problemele vechi cu inchisul tapatalk-ului cand vreau sa intru pe unele "theard-uri" inclusiv acesta.
                    HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
                    CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
                    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

                    Comment


                    • mie imi dadea o eroare explicita..resource limit reached...nu stiu daca a fost ieri un record de useri concurenti...sau poate mai ruleaza altceva pe serverul pe care e pus forumul
                      '16 BMW 520xd
                      '15 FK2
                      ex '10 CU1
                      ex '07 CL7

                      Comment


                      • Originally posted by Doc View Post
                        Trebuie sa-mi fac iar curaj si sa fac ultimul update de vbulletin. Poate asa se mai repara din gaurile de securitate ale forumului.
                        Suntem doar cu doua versiuni in urma, nu mare lucru dar se pare ca situatia o cere.
                        Te rugam asadar, cand vei avea ceva timp, sa arunci o privire peste toata tarasania asta.
                        HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                        Comment


                        • eh, o sa maresc putin resursele, sa vedem de la ce a facut...
                          2.0i 2005

                          Comment


                          • Tableta are si 3G, dar acasa ma conectez numai wireless.
                            Dar problema am constatat-o initial cu laptop-ul, si mai tarziu am incercat si cu tableta, asa de proba.
                            Si nu mergea in nici un fel.
                            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                            Comment


                            • asta imi da de azi dimineata cand intru pe forum:

                              Click image for larger version

Name:	hondafan.jpg
Views:	1
Size:	63.5 KB
ID:	711523
                              civic 2.2 5D FK3
                              CR-V 2.2 AT RE6

                              Comment


                              • Resource Limit Is Reached

                                The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.

                                Am vazut mesajul asta in seara asta, cred, de vreo 100 ori
                                I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                                My cars:

                                '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                                '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                                '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                                '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                                EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                                EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                                EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                                EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                                EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                                EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                                Comment

                                Working...
                                X