Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merge tapatalk?
    2.0i 2005

    Comment


    • Se pare ca da! Multumesc, imi lipsea...
      Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

      Comment


      • Am modificat regulamentul ariei de publicitate -> s-a eliminat obligativitatea postarii datelor de contact.
        In continuare, este obligatoriu sa mentionati pretul in primul post.
        Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
        2 roti

        Comment


        • Nop ...mie nu-mi merge ''tapatalk" dar in schimb mi-au revenit smile-ii pe tablet si apropo frumos "skin".
          HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
          CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

          Comment


          • mie imi merge, fa un clear cache, ceva, sau posteaza un printscreen cu eroarea/afisarea eronata samd.
            2.0i 2005

            Comment


            • Si mie imi merge deci problema nu mai e de la forum.
              Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

              Comment


              • La "red skin" trebuie sa mai lucrez un pic, nu e finalizat. Per total si imi plac culorile alese. Am in vedere si realizarea unui "blue skin".
                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                Comment


                • Originally posted by dio View Post
                  mie imi merge, fa un clear cache, ceva, sau posteaza un printscreen cu eroarea/afisarea eronata samd.
                  am facut tot ce e cu putinta crede-ma. L-am dezinstalat apoi reinstalat am modificat si mama setarilor nimic,tot la fel ca la inceput e,in plus acum mai nou dupa ''uppdate'' uneori mi se inchide cand vreau sa intru pe unele discutii. (spunandu-mi ca in urma unei probleme a trebuit sa opreasca aplicatia si am un ''buton''-inchidere fortata- pe care trebuie sa dau click pt a putea reintra din nou.
                  Cum intalnesc iar problemele fac poza si iti arat. :thumbup:
                  -------
                  LE: uite


                  Send from my Samsung Galaxy Tab GT-P7500 10.1 using Tapatalk
                  Robby_Alessio
                  Senior Member
                  Last edited by Robby_Alessio; 13-02-12, 23:13.
                  HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
                  CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

                  Comment


                  • Ce telefon, sistem de operare ai? La mine pe 3 Iphone (4, 4S, 3GS) si pe un iPAd2 merge fara probleme ...
                    2.0i 2005

                    Comment


                    • Mie imi merge. Galaxy S 9001, Android 2.3.3
                      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                      sigpic

                      Comment


                      • Salve din nou... Era ceva timp de cand nu-mi mai dadea errori...si ca fapt divers astazi mi-a aparut asta :


                        .............
                        Aceste 2 errori le-am intalnit acum cand am vrut sa incarc poze pe al meu ''theard'' dar sunt temporare nu mereu...Dupa cateva tentative ma lasa dar numai daca incarc pozele ''pe tapatalk'' , pe ''forum'' nu ma lasa.
                        Cealalta erroare persista si o intalnesc 100% dintre cazuri daca fac acesti pasi :
                        1-intru pe HondaFan -OK- ...2-Forum -OK- ...3-site&forum -OK- ...4-site -aici in 75 % din cazuri imi da ''inchidere fortata''... iar cand pot intra 5-Probleme forum -aici 100% am mereu icoana cu ''inchidere fortata''
                        Aceste probleme le am numai pe acest forum in celelalte care le folosesc merge totul ''ok''
                        ..............
                        Am un samsung galaxy tab GT-P7500 10.1 Sistem operativ Android 3.2...


                        Send from my Samsung Galaxy Tab GT-P7500 10.1 using Tapatalk
                        Robby_Alessio
                        Senior Member
                        Last edited by Robby_Alessio; 17-02-12, 15:46.
                        HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
                        CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

                        Comment


                        • Mi-a aparut si mie eroarea asta dar am incercat inca odata sau de doua ori si a mers. Eu folosesc Tapatalk si totul e in regula acum.
                          Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

                          Comment


                          • mda, oricum prea multe nu am ce sa fac, am instalat ultima versiune de la ei..
                            2.0i 2005

                            Comment


                            • Ok merçi... "ata-ete" ma adaptez

                              Sent from my Samsung Galaxy Tab GT-P7500 10.1 using Tapatalk
                              HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
                              CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

                              Comment


                              • De ceva vreme, cand intru de pe tel. cu Opera mobile (symbian os by nokia) interfata e schimbata, nu mai apare ca si cand as intra de pe desktop, desi am incercat ambele tipuri de setari (mobile si desktop) in opera. Nu asta ar fi problema, ci ca nu mai pot posta, imi da mesaj de eroare ca si cand nu as fi scris nimic, si atunci cand incerc sa pun un post nou, si atunci cand raspund cu quote (deci exista deja caractere in mesaj).
                                Se poate face ceva?
                                -------------------
                                There is no point of having if you can't share.

                                Comment

                                Working...
                                X