Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Doc View Post
    Culmea si eu primesc notificari dupa o saptamana si de la unele topicuri la care nu m-am abonat.
    Un fel de self-spam?

    Ce... credeai că adminii e scutiţi?
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

    Comment


    • Originally posted by Doc View Post
      Culmea si eu primesc notificari dupa o saptamana si de la unele topicuri la care nu m-am abonat.
      la fel si eu patesc ... fara sa ma fi abonat
      Honda Accord - 2006 2.0 Executive

      Comment


      • me 2 , dar nu ma supar
        Raspund la 0743.10.80.80 California Scents ORIGINAL BLVScents

        Comment


        • Originally posted by ionutblv View Post
          me 2 , dar nu ma supar
          Originally posted by wolfydRg View Post
          la fel si eu patesc ... fara sa ma fi abonat
          Originally posted by KMR View Post
          Ai dezactivat dar ai ramas abonat la ele Eu eram abonat la 499 threaduri . Mai uita-te in setari si dezaboneaza-te de la threaduri.
          Vedeti ca am ajuns sa ma citez :P
          Faceti ce am scris eu acolosi gata. La toata lumea se intampla la fel, nu stiu de ce.
          I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
          My cars:

          '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
          '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
          '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
          '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
          EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
          EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
          EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
          EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
          EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
          EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

          Comment


          • La mine e ok acum cu notificarile pentru PM-uri.
            -------------------
            There is no point of having if you can't share.

            Comment


            • Imi vin acum email-uri pentru postari de acum cateva zile desi am sters toate subscriptiile.

              Baieti, rezolvati problema asta odata ca devine suparatoare.
              Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

              Comment


              • Azi am primit pe email vreo 10 notificari la posturi la care nu am facut nicio rezervare. Intr-adevar suparator.
                O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                Comment


                • Sunteti siguri ca ati sters toate subscriptiile? La mine nu s-a mai intamplat de camd le-am sters si am debifat sa ma aboneze la threaduri.
                  I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                  My cars:

                  '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                  '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                  '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                  '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                  EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                  EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                  EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                  EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                  EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                  EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                  Comment


                  • Eu sunt sigur! Si nici nu am mai primit emailuri pana azi cand au venit mai multe desi nu se postase nimic nou in respectivele topicuri. Eu am sa schimb adresa de mail si atunci n-o sa mai conteze...
                    Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

                    Comment


                    • Forumul face auto-subscription pentru threadurile frecvent vizitate sau cele la care ati raspuns, in user sertings -> General Settings -> Default Thread Subscription Mode puteti seta daca se sa faca subsription sau nu. Cel mai probabil aveti setat mail la 1 saptamana.

                      iar aici: http://www.hondafan.ro/forum/subscription.php trebuie sa stergeti/modificati tipul de subscription pentru subscrieriile existente.

                      La mine functioneaza perfect, am doar cateva subscrieri instant restul cu none.
                      EX. Accord '05 CL9 Satin Silver
                      Del Sol '94 ESI
                      CIVIC X 1.5 Sport Plus CVT
                      BMW Z4 '03 Titan Silver

                      Comment


                      • Originally posted by pretorian View Post
                        Forumul face auto-subscription pentru threadurile frecvent vizitate sau cele la care ati raspuns, in user sertings -> General Settings -> Default Thread Subscription Mode puteti seta daca se sa faca subsription sau nu. Cel mai probabil aveti setat mail la 1 saptamana.

                        iar aici: http://www.hondafan.ro/forum/subscription.php trebuie sa stergeti/modificati tipul de subscription pentru subscrieriile existente.

                        La mine functioneaza perfect, am doar cateva subscrieri instant restul cu none.
                        Nu am setata nicio subscriptie si totusi mail-uri imi vin.
                        O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                        Comment


                        • am verificat acum profilul tau si ai : Automatic Thread Subscription Mode setat pe Weekly email notification
                          Sus in dreapta Settings > General Settings > Default Thread Subscription Mode
                          Dupa asta tot in Settings gasesti Subscriptions, acolo verifici subscrierile existente.
                          EX. Accord '05 CL9 Satin Silver
                          Del Sol '94 ESI
                          CIVIC X 1.5 Sport Plus CVT
                          BMW Z4 '03 Titan Silver

                          Comment


                          • Mie nu imi vin chiar daca sunt abonat, sau se posteaza...azi am avut confirmarea acestui fapt. Ciudat. Era de la Default Thread Subscription Mode. Multumesc.
                            ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

                            Comment


                            • exista cumva o problema cu atasamentele ? Dupa ce dau upload la o anumita imagine, aceasta apare intre urmatoarele taguri [ATTACH=CONFIG]4XXXXX[attach} insa pictograma (thumb) a imaginii nu apare.

                              Cel mai ciudat lucru e ca afiseaza poza sub forma de link si numai eu pot vedea poza daca dau click pe link, ceilalti utilizatori nu.

                              Sa fie ceva din setarile profilului meu ?

                              Comment


                              • Nu merg butoanele alea de like/dislike.

                                Comment

                                Working...
                                X