Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa face toate. Eu ma ingrijorasem ca ati postat ceva interesant cat nu a mers forumul si nu am putut sa citesc.
    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

    Comment


    • Originally posted by bekxy View Post
      Pe scurt... cam ceea ce ar face cineva care tocmai şi-a luat o Honda şi ar căuta forumul "de profil": browser deschis fresh, căutare cu google "forum honda", accesare rezultat şi... voila: filestore72.info. Soluţia e back + forward. Dar cine face aşa ceva?
      Eu. Mai mereu. Nu știam care este cauza
      '10 CR-Z 1.5 i-VTEC IMA
      Ex: '15 Civic 4D 1.8 i-VTEC

      Comment


      • Gata sesiunea de dez-forumizare?
        '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

        Comment


        • Originally posted by jules_k View Post
          Sa inteleg ca azi a fost in mentenanta forumul? Nu am reusit deloc sa-l accesez pana acum. Si ieri a mers prost si greoi.
          Mda, e o problema la server Sunt multe site-uri si din cand in cand imi mai gaureste cate unul, instaleaza un soft de trimite zeci de mii de mailuri, care evident ca nu ies toate, fac coada mare, bounce, etc., se misca greu pana il curăț.

          În rest numa' de bine
          2.0i 2005

          Comment


          • Si virusii cu redirect pe filestore92.com ? Sau asta e website-ul?
            '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

            sigpic

            Comment


            • E la site, este scriptul ffff vechi si tot apar gauri de securitate. Ar trebui schimbat, anul viitor o facem. Are prea multi ani in spate, nu mai merge..

              O sa-l rezolv si pe el temporar saptamana viitoare.
              2.0i 2005

              Comment


              • Am intrat ieri pe server si am gasit o gramada de scripturi instalate. Le-am dat in cap la cateva, dar nu va rezolva problema decat temporar. Clar trebuie adus la zi site-ul hondafan.
                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                Comment


                • Sa nu ne sfiim sa schimba si platforma! Aud tot felul de laude la adresa Discourse, Nodebb si Flarum. Dar mai vedem, pana atunci gafaim cu asta.
                  HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                  Comment


                  • Se vede treaba ca pe langa virusi, mai avem si probleme tehnice in-house precum modulul ce contine iconitele "Thanks" and co. Momentan am dezactivat acest modul fiindca e distrus dar nu renuntam la el astfel ca vom cauta o versiune mai noua si mai stabila.
                    Cine poate da o mana de ajutor in directia asta, il rog sa mearga spre Doc.
                    Multumim pentru intelegere!
                    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                    Comment


                    • Numai la mine apare mesajul urmator cand ii dau "New Posts"?

                      PHP Warning: require_once(..../vb/search/itemindexer.php): failed to open stream: No such file or directory in ..../packages/vbdbsearch/indexer.php on line 26

                      Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/hondafan/public_html/forum/vb/search/itemindexer.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/hondafan/public_html/forum/packages/vbdbsearch/indexer.php on line 26
                      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                      Comment


                      • si mie imi apare de pe PC. O alta chestie care pe mine ma face sa pierd timp, e ca trebuie sa citesc 3 pagini de urari, formalitati sau tot felul de formule de bun venit pana ajungi la ceea ce conteaza. Foarte frumos si politicos, dar si stufos. Like, Dislike, Tanks, etc rezolvau intr-un fel asta. Nu se poate gasi si adauga noi facilitati ca sa nu mai trebuiasca sa umplem topicurile de posturi fara valoare tehnica sau legate de modelul in sine. Un buton de BINE AI VENIT!, sau unul de esti HONDAR ADEVARAT, etc. De multe ori o fraza importanta e inconjurata de 2 pagini de inutilitati, sunt membrii care au 1000 de posturi doar din formule de intampinare. Ar trebui sa avem la titulatura de member si Honda Hostess. Zic si eu, poate e mai curat si compact dupa.
                        ex skateboard, sosete flausate alunecatoare pe parchet, masinute de fier, tenisi Dragasani

                        Comment


                        • Si mie-mi apare acel mesaj Delphi si in tabul de sus stanga intitulat "what's new?"nu se mai actualizeaza postarile noi.Intru de pe I-pad.

                          Comment


                          • E ceva busit cu forumul, pe pagina principala apara logoul Honda rosu, cum ca ar fi post nou, daca deschizi sectiunea respectiva nu apare cum ca ar fi postat cineva.
                            Plus ca nici Tapatalk-ul nu merge.
                            The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                            https://www.instagram.com/iamrusu/

                            Comment


                            • Este ceva defect fundamental, cum zic si colegii mai sus, si pe ANdroid si pe W10 apare mereu


                              PHP Warning: require_once(..../vb/search/itemindexer.php): failed to open stream: No such file or directory in ..../packages/vbdbsearch/indexer.php on line 26

                              Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/hondafan/public_html/forum/vb/search/itemindexer.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/hondafan/public_html/forum/packages/vbdbsearch/indexer.php on line 26

                              Si antivirusul ( updatat si la zi) mi-a pacanit ca ar fi un vierme pe forum.
                              Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                              Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                              Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                              Comment


                              • am scris replica de mai sus, dau enter, si dispare tot si iar PHP Warning: require_once(..../vb/search/itemindexer.php): failed to open stream: No such file or directory in ..../packages/vbdbsearch/indexer.php on line 26

                                Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/hondafan/public_html/forum/vb/search/itemindexer.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/hondafan/public_html/forum/packages/vbdbsearch/indexer.php on line 26
                                Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                                Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                                Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                                Comment

                                Working...
                                X