Intalnire HONDA CRV - Octombrie 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    pai daca nu faceti liste n-ajungem nicaieri:

    joi 01.11.2012, Caru cu bere/Hanul berarilor(din partea mea oricare, hotarati voi)
    1. chipson78
    civic 2.2 5D FK3
    CR-V 2.2 AT RE6

    Comment


    • #32
      Eu prefer Hanul berarilor. Ce ziceti de 25.10 tot joia ca sa nu intram "nevazuti" in noiembrie?
      '08 Honda CR-V 2.2 i-CTDi Executive, Nighthawk Black Pearl

      NU mai folositi luminile de ceata atunci cand nu trebuie!

      Comment


      • #33
        Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
        1.@ro861 ...esti cu avionul...??? ...te asteptam....adu'ne si noua ciunga si bluji .....:-))).
        1. Mai precis, cu taromu'. Ciunga si blujii ii las la vama ca e de contrabanda!
        2. Hai la Hanu Berarilor pe 25 ora 18 precis.
        Sa ne vedem cu bine
        O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

        Comment


        • #34
          pai domnul Willy a zis ca nu poate pe 25. cum pe 18 e prea din scurt, ar ramane 1 noiembrie, de-aia am zis 1 noiembrie. dar cum majoritatea decide, ne supunem.
          civic 2.2 5D FK3
          CR-V 2.2 AT RE6

          Comment


          • #35
            Atunci pe 26, poate termina de sarbatorit si Willy, fi-ar armata sa-i fie...!
            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

            Comment


            • #36
              Deci v-am centralizat....

              1. Florin Cristea
              2. Cerevelu
              3. ro861
              4. chipson78
              5. catalind
              6. iepurasu
              7. Adam Smithee
              8. WillyCR-VFAN


              Opt...pana in prezent acum... data ora si locul....eventual cine mai vrea se inscrie singur....
              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

              Comment


              • #37
                Dincolo de ziua armatei....vad eu, ma orientez pt intalniri cu hondari CR-V si nu numai, deci....unde, cand si cum ?!
                Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                Comment


                • #38
                  Cand e ziua asta a armatei...???. Tine cont si de propuneri si zi si tu când data cand poti.


                  Sent from my iPhone4 Vtec using Tapatalk
                  Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                  Comment


                  • #39
                    WillyCR-VFAN

                    Ma gandesc la sfarsitul lunii, 31.10, mai bine 01.11-joi-..pe 25.10. e ziua armatei si am treaba..

                    Comment


                    • #40
                      salutare tuturor!
                      imi cer scuze ca intervin in aceasta rubrica cu o intrebare, vreau sa-mi cumpar un Accord 2.4i-Vtec din bucuresti http://www.autovit.ro/honda-accord-C26355785.html si as dori sa va intreb daca cunoasteti masina ? a fost folosita la liniute ( rupta cum se zice la noi ) sau e pastrata ?
                      Multumesc!

                      Comment


                      • #41
                        La mine s-a imbarligat treaba si miercurea si vinerea nu pot sa vin ca am cursuri... mii de scuze...
                        Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                        Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                        Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                        Comment


                        • #42
                          Pt cRS93....ai nimerit clubul, dar ai ratat sala, vezi in zona Accord !
                          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                          Comment


                          • #43
                            Deci cum a ramas, vineri 26 oct, ora 18:00, la Hanul Berarilor? As incerca sa ajung si eu.
                            '12 Honda CR-V Executive 2.0 A/T, Gri
                            Ex: '05 Nissan Micra 1.4 benzina, '01 Ford Focus 1.6 A/T, '84 VW Passat, '84 Dacia 1310

                            Comment


                            • #44
                              A fost propunerea mea, pe care o sustin. Ma gandesc numai la rata aia pe varza...!
                              O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                              Comment


                              • #45
                                Miercurea si vinerea nu pot ca sunt de serviciu la cazarma, fac pe profu`... sa beti o bere si pentru mine.
                                Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                                Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                                Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                                Comment

                                Working...
                                X