Intalnire HONDA CRV - Octombrie 2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Bine ca am reusit sa ne vedem si luna asta, am fost la mustata!
    Sa ne vedem sanatosi in noiembrie!
    O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

    Comment


    • #92
      imi cer scuze ca n-am mai ajuns aseara si ca nici macar n-am mai apucat sa anunt. probleme, probleme, probleme.......
      civic 2.2 5D FK3
      CR-V 2.2 AT RE6

      Comment


      • #93
        Originally posted by chipson78 View Post
        imi cer scuze ca n-am mai ajuns aseara si ca nici macar n-am mai apucat sa anunt. probleme, probleme, probleme.......
        Nu-ti fac vina toti avem probleme, dar ne puteai avertiza, nu ti-o spun cu rautate ..cu toate ca ar trebui ...mai ales ca am inteles ca ai CRV ala ultima strigatura .......n'ai sughitat...????
        Am avut rezervare pe 12 persoane si noi am fost 8....cred ca ne-au cam injurat printr-e dinti...da asta este..clientul nostru stapanul nostru.
        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

        Comment


        • #94
          Am sa pun pozele mai tarziu.....
          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

          Comment


          • #95
            Vineee iarnaaa! S-a vorbit despre accidente, soliditatea cerevicii, despre cum ne spargem radiatorul de la sistemul de aer conditionat, despre scuturi, despre cauciuce, despre hotelul de anvelope de la Asko, despre cum sa conducem, despre noul CR-V si pretul lui destul de mare, despre telefoane, setari de aparate, s-a mancat bine si s-au baut foarte putine halbe - o atmosfera superba de indragostiti de o masina bine facuta care aduce multe satisfactii.
            Locul e bun, se mananca bine si preturile sunt mai mult decat acceptabile.
            Attached Files
            Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
            Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
            Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

            Comment


            • #96
              Baieti , cand treceti prin Jud. Mures , sa-mi dati un mesaj , sa dau o cafea..

              Comment


              • #97
                Originally posted by Ciprialex View Post
                Baieti , cand treceti prin Jud. Mures , sa-mi dati un mesaj , sa dau o cafea..
                Apai' dragu mosului de cand so fo mutata Muresu' in Brazilia...???? parca la dumeavoastra se be' alceva....si "cafa"....da parca o tzar de palinca cu ceva clisa cu ceapa si'o pita ...n'ar fi mai 'nemerita...nu crezi dumneata ca zic bine...????...
                Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                Comment


                • #98
                  Click image for larger version

Name:	DSC00844FC.jpg
Views:	1
Size:	66.5 KB
ID:	713773Click image for larger version

Name:	DSC00847FC.jpg
Views:	1
Size:	55.5 KB
ID:	713776Click image for larger version

Name:	DSC00848FC.jpg
Views:	1
Size:	66.2 KB
ID:	713777Click image for larger version

Name:	DSC00849FC.jpg
Views:	1
Size:	73.8 KB
ID:	713778Click image for larger version

Name:	DSC00851FC.jpg
Views:	1
Size:	63.5 KB
ID:	713779Click image for larger version

Name:	DSC00853FC.jpg
Views:	1
Size:	53.2 KB
ID:	713780Click image for larger version

Name:	DSC00856FC.jpg
Views:	1
Size:	77.5 KB
ID:	713781Click image for larger version

Name:	DSC00857FC.jpg
Views:	1
Size:	75.7 KB
ID:	713782Click image for larger version

Name:	DSC00846FC.jpg
Views:	1
Size:	61.2 KB
ID:	713775Click image for larger version

Name:	DSC00845FC.jpg
Views:	1
Size:	62.6 KB
ID:	713774Click image for larger version

Name:	DSC00843F.jpg
Views:	1
Size:	56.5 KB
ID:	713772Click image for larger version

Name:	DSC00842F.jpg
Views:	1
Size:	55.8 KB
ID:	713771Click image for larger version

Name:	DSC00841F.jpg
Views:	1
Size:	56.1 KB
ID:	713770Click image for larger version

Name:	DSC00840F.jpg
Views:	1
Size:	55.9 KB
ID:	713769Click image for larger version

Name:	DSC00839F.jpg
Views:	1
Size:	72.1 KB
ID:	713768Click image for larger version

Name:	DSC00837F.jpg
Views:	1
Size:	72.6 KB
ID:	713767Click image for larger version

Name:	DSC00836F.jpg
Views:	1
Size:	72.8 KB
ID:	713766Click image for larger version

Name:	1DSC00836F.jpg
Views:	1
Size:	43.8 KB
ID:	713765Click image for larger version

Name:	DSC00858FC.jpg
Views:	1
Size:	59.8 KB
ID:	713783Pozele de la mine..prima serie..locul gol..unde Tommy scotea fum pe nas....
                  Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                  Comment


                  • #99
                    Seria 2...Click image for larger version

Name:	DSC00860FC.jpg
Views:	1
Size:	53.0 KB
ID:	713788Click image for larger version

Name:	DSC00861FC.jpg
Views:	1
Size:	55.2 KB
ID:	713785Click image for larger version

Name:	Nota plata 1.jpg
Views:	1
Size:	30.8 KB
ID:	713789Click image for larger version

Name:	DSC00862FC.jpg
Views:	1
Size:	52.8 KB
ID:	713786Click image for larger version

Name:	DSC00859FC.jpg
Views:	1
Size:	71.9 KB
ID:	713784Click image for larger version

Name:	DSC00863FC.jpg
Views:	1
Size:	48.4 KB
ID:	713787
                    Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                    Comment


                    • Bine zici , numa tre sa fie mai lunga sederea , atunci...

                      Comment


                      • Originally posted by Ciprialex View Post
                        Bine zici , numa tre sa fie mai lunga sederea , atunci...
                        Asa e Cipri da uite ca timpul asta ne preseaza pe toti. Si apoi e greu sa-i strangi pe toti" haiducii" astia la un loc...poate doar cu autobuzu'....nu vezi aseara am vorbim de 12 si au venit 8....bine ca nu am fost numai eu ca-mi luam si ciomageala de la ospatari....
                        Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                        Comment


                        • Originally posted by chipson78 View Post
                          imi cer scuze ca n-am mai ajuns aseara si ca nici macar n-am mai apucat sa anunt. probleme, probleme, probleme.......
                          Scuze si eu.
                          Am intrat intr-o intalnire neprevazuta si a durat f mult.
                          Dupa cat e am vazut, lumea s-a simtit destul de bine, basca albele golite pareau destul de multe.
                          Sau nu mai avea ospatarul loc la el pe masa?
                          Basca sa stea "tita" aia de muls (bere) in fata mea, salivez si acum.
                          Rau imi pare ca n-am ajuns.
                          Scuze coechipierilor si promit in viitor.
                          Spor.

                          Comment


                          • Foarte interesant hanu' (si cerevistii, chiar se contureaza o trupa frumoasa), n-am fost niciodata pana aseara, trebuie sa mai trec pe-acolo cu cerevisti/hondari sau cu familia, mancare/bere/pret.. jos palaria. Probabil mai facem un meci in noiembrie...ca in decembrie vin Sarbatorile/sorici/sarmale/familie/vacanta/apocalipsa(dupa unii idioti)...apoi incepem 2013 in forta, un Caru' cu bere, de exemplu...sa fim sanatosi, vazand si facand !! Florinelu', jos palaria pt efort, sper ca n-ai primit reprosuri ca am fost 8 in loc de 12, 66% e un procent bun, data viitoare (noiembrie, probabil) cerem certitudini, cred ca ar merge inca o tura la han !
                            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                            Comment


                            • N'a zis nimeni nimic..ce sa zica. Asta a fost. Daca luam 3 ceaiuri si o felie de paine prajita ar fi fost mai neplacut pentru ei. Dar asa...600 si ceva tot le-a intrat in buzunar. Atunci cand am zis Honda era clar ca e vorba de oameni care vor veni cu masina, si cred ca nimeni nu s-a asteptat sa iesim lemne din restaurant.
                              N'ai poze ..??? Ca tot ai umblat cu "jucaria" aia noua.....????. Am un folder in computer cu pozele facute la intalnirile de anul asta...din ian pana acum. Daca le vreti dati-mi adresa de email in posta personala si vi le trimit cu www.transfer.ro..pe toate.
                              Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                              Comment


                              • Am postat aiurea..daca un moderator ma ajuta, sa-l mute pe #105 unde trebuie.....as fi recunoscator.
                                Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                                Comment

                                Working...
                                X