Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • In cazul asta suntem vecini . Eu lucrez in cladirea BancPost
    Ex: Civic FK2 - Champagne Silver
    Nissan Juke nismo - Pearl White

    If you need to move, you drop a cog or two, then hammer the loud pedal - instant grin factor 5

    Comment


    • Eu sunt la IPSOS, langa Banca Carpatica.
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by julia
        Daaa gratar .. right

        Hondarii au mancat inainte de intalnire . Abia abia i-am convins sa mergem la masa. Numai mie mi-era foame. Si cand am ajuns in final la masa intai a fost adus desertul, apoi abia a venit mancarea
        auzi,tu macar ai macat... :lol:
        ex CL7 AT 2006
        CN1 Sport 2005
        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

        Comment


        • am reusit sa ies astazi din parcarea iulius mall, multumita posesorului de accord cu nr. B-128089. Nu am vazut nici o indicatie ca ar sti de forum, dar nu strica un 'Multumesc!' lansat in eter

          buni baieti hondarii astia

          Comment


          • Intalnire acum 30 min cu Andrei_R, inmanat DVD cu 2200 MB de info auto.
            Sper sa-ti fie util.
            Incantat de cunostinta :wink:
            Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
            ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

            Comment


            • m-am intersectat azi de vreo 2 ori cu CRV IS xx LEU...avea sticker cu forumul...helllooooo?

              Comment


              • vazut in seara asta masina alexandrei albastre, urmata de un accord cream cu numere rosii. eram pedestru pe copou.

                Comment


                • daaaaaaa....accord ALB...se oftica razvan k exista acel accord alb... :roll:
                  it was miiii!!! hello there!
                  p.s. - in sfarsit m-a vazut si pe mine cineva! :lol:

                  Comment


                  • no ca te vad destul de des :lol: si cred ca si altii la fel, poate doar nu inregistreaza intalnirile pe aici. dar eu, amaratul de mine, care abia apuc sa vad drumurile pe lumina, ma bucur si pedestru cand 'intalnesc' vreun hondafan

                    in alta ordine de idei, acu vreo saptamana, am parcat la moldova mall langa un astfel de accord cream. n-am vazut sticker asa ca mi-am vazut de treaba dar apoi am realizat ca numerele aratau un pic diferit; de ce - m-am intors si m-am clarificat: avea suporti personalizati hondafan. who's that si mai mult, ce fac sa obtin si eu niste astfel de suporti?

                    Comment


                    • vorbesti cu doc, poate mai are.
                      Am fost manechin la fabrica de prezervative!
                      Rated R for nonstop crude and sexual humor, pervasive strong language, and drug content.

                      Comment


                      • Pai e clar trebuie sa mai facem un lot de suporti, cei vechi s-au terminat.
                        Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                        Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                        ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                        ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                        Comment


                        • Clar!
                          Adica si eu vreau un set de suporti plus ceva stickere de pus pe masina si eventual pe laptop-uri
                          Reason is the first victim of emotion. -- Scytale, Dune Messiah
                          08 Honda Accord 2.0 SSE M/T, Dark Mocha Pearl

                          Comment


                          • Pot sa fac si de alea ca deja mi-am intrat in mana de cand cu 4tuningdays. Am de pregatit luna asta inca o expozitie.
                            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                            Comment


                            • Yeap, Doc, se pare ca avem nevoie de tine Am incercat sa caut prin mesajele de pe forum imagini cu suporti si stickere si se pare ca n-am dat peste ele. mai caut...

                              Am gasit stickerele, astea-s, nu?

                              Comment


                              • M-a salutat astazi cineva cu un Accord, pe Floreasca, dar n-am avut timp sa raspund. :roll:

                                scuze
                                '07 Civic 1.8 M/T Sport Rošu

                                Comment

                                Working...
                                X