Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by razvan p.
    ce bine ca mi-am luat A/T... :lol: :lol: :lol:
    Comodule!!! :lol: :lol: :lol:

    On topic am vazut ieri 3 Civicuri (un sedan argintiu si 2 5d rosii) dar din cauza traficului n-am avut cum sa ii salut.
    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Jinxter
      @ tux : eu eram, dar te-am vazut dupa ce trecusei deja

      de dimineata intalnit pe Grand cu KMR, dat flashuri, dar nu cred ca a vazut :P
      Intr-adevar n-am fost atent dar am vazut un Civic Rosu , cateva masini in fata mea. Tu erai? Salutari si scuze ( prea dimineata pentru mine )
      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
      My cars:

      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

      Comment


      • Vazut pe Razvan azi in apropiere de Tg. Cucu. Prea tarziu pentru semnal, asa ca te salut acu

        Comment


        • L-am vazut pe KMR aseara la intersectia dintre Timisoara si Gral Vasile Milea pe la 18.20. Am trecut prin fata lui si am claxonat dar era prea concentrat sa treaca in viteza :P Salutari
          '17 Civic TypeR FK8 Championship White
          '08 RAV4 2.0 VVTi 4WD
          ex : 06' Civic 5d 2.2 i-CTDI 140cp
          ex: '09 Civic TypeR Nighthawk Black

          Comment


          • Originally posted by Bestiacia
            L-am vazut pe KMR aseara la intersectia dintre Timisoara si Gral Vasile Milea pe la 18.20. Am trecut prin fata lui si am claxonat dar era prea concentrat sa treaca in viteza :P Salutari
            Ai trecut prin fata mea si nu te-am vazut? Ai si claxonat ? Sunt varza Salutari acum si scuze ops:
            I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
            My cars:

            '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
            '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
            '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
            '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
            EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
            EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
            EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
            EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
            EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
            EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

            Comment


            • O spontana cu Razvan P. in zona garii. Nu am avut timp de ,,flashuiala'' asa ca il salut acum.
              Honda Accord Type-S 2.4 M/T, 190 CP, Dark Mocha
              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Guerra/

              Comment


              • @Guerra - daca ai nr de bucuresti si erai in jur de 4.15 pe langa gara am trecut si eu dar eram cu "parjoala" de la munca...mi-a atras atentzia S-ul... :lol:

                Comment


                • Vad deja ca in Iasi nu prea se mai pot numi intalniri spontane, pentru ca va intersectati prea des.
                  Honda Accord 2010 2.4 MT, Volcano Grey
                  ---------------------------------------------------
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Ady_gixxer/

                  ---------------------------------------------------
                  http://www.newagephotography.ro

                  Comment


                  • Originally posted by Alexandra-Blu
                    @Guerra - daca ai nr de bucuresti si erai in jur de 4.15 pe langa gara am trecut si eu dar eram cu "parjoala" de la munca...mi-a atras atentzia S-ul... :lol:
                    Eu eram... Salutare!
                    Honda Accord Type-S 2.4 M/T, 190 CP, Dark Mocha
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Guerra/

                    Comment


                    • Originally posted by Ady_gixxer
                      Vad deja ca in Iasi nu prea se mai pot numi intalniri spontane, pentru ca va intersectati prea des.
                      Nu e zi sa nu vad macar 5, dar cred ca mai putin de 10% dintre cei vazuti frecventeaza forumul...s-a dus vestea ca Honda e o masina fiabila si acum si cu promotia asta s-a umplut orasul.
                      Honda Accord Type-S 2.4 M/T, 190 CP, Dark Mocha
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Guerra/

                      Comment


                      • Originally posted by Guerra
                        O spontana cu Razvan P. in zona garii. Nu am avut timp de ,,flashuiala'' asa ca il salut acum.
                        sal'tare stimabile.scuze de "ameteala" de care sufar dar daca te-a vaz blu e clar ca eram si eu pe acolo
                        ex CL7 AT 2006
                        CN1 Sport 2005
                        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                        Comment


                        • nu am mai vazut pe nimeni de mult timp, si nici nu stiu cand voi vedea. cred ca stau prea mult prin sibiu iar cand ies din oras, parca am ghinion facut, ca nu prea intalnesc hondari.


                          honda civic 5d 1.8 champagne silver, senzori parcare

                          sibiu SB-11-WAW

                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/vladone/

                          Comment


                          • Salut inca o data Type-S-ul intalnit azi pe A2, B-xx-RKB. Scuze daca te-am stresat...nu vroiam decat sa te salut pt ca am vazut suportul de numar cu HONDAFAN. ops:
                            Eu oricum nu puteam merge cu mai mult de 190km/h pt ca am inca gumele de iarna. De aia am incetinit la un moment dat.
                            Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
                            Echipare TE Plus

                            Comment


                            • Ieri mercand pe Petricani ma depaseste in tromba un 5d argintiu ... Ma bag imediat dupa el si il alerg si eu nitel ... sa simta presiunea..

                              Dupa nici 1 min, ne intalnim cu alt 5D, tot argintiu.
                              Si mergem toti 3 asa ...
                              Din pacate nu le-am retinut numerele.

                              Cel pe care l-am intalnit al 2-lea m-a lasat sa fac dreapta acolo la Lukoil. Frumos din partea lui
                              ex-FN2 owner
                              Loved it every second!

                              Comment


                              • Aseara am vazut 2 civicuri pe eroilor. Unul gri sobolan (cu o domnisoara/doamna la volan) si altul gri metalizat care avea suport de numere cu hondafan.
                                Am facut un semn cu farurile si am mers in spatele lui pana aproape de cotroceni, dupa care l-am depasit. A mers in spatele meu pana in deal la cotroceni (scurtatura catre academie) dar cand a vazut coada de pe straduta a intors si a luat-o prin alta parte. :lol:
                                Ai ajuns in intersectie la razoare cu cateva masini inaintea mea
                                Va salut pe amandoi
                                Civic 5D 1.8 Sport Champagne Silver
                                B 23 SEO

                                Comment

                                Working...
                                X