Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ai/aveti Accord gri? Si mai conduce o doamna parca blonda?
    Am vazut-o intr-o zi pe la Mall, m-am uitat la masina, am vazut sticker-ul si am salutat-o in "gand", asa ca intre hondari!
    S-a uitat "rece" la mine, mirata de faptul ca-i admiram masina.....sau poate ma insel! Aveam numai ganduri "frumoase" legate de masina :wink: Felicitari pentru alegere!
    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

    Comment


    • pai tzup! la 'My Accord' si baga topic de prezentare a achizitiei. Pai e frumos asa?...

      s-o stapanesti si folosesti sanatoasa

      Comment


      • ups ops:
        Saru' mana !
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • salutari inca o data.
          ex CL7 AT 2006
          CN1 Sport 2005
          KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

          "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

          Comment


          • intalnire cu un Jazz rosu pe Baba Novac, a virat pe Mihai Bravu, spre Vitan, cu numere de asko + hondafan! B 48 RUX (???). Flashuit, no reply! Salutari oricum.
            Ex: Civic FK2 - Champagne Silver
            Nissan Juke nismo - Pearl White

            If you need to move, you drop a cog or two, then hammer the loud pedal - instant grin factor 5

            Comment


            • Intalnire pe la pranz cu un Civic negru in apropiere de Adjud...nu am obs nr ops: era viteza destul de mare...
              2008 Honda Civic 5d i-shift

              Comment


              • salutari civic negru B76 CIv in arad pe str.privighetori
                honda the power of my dreams
                ACCORD '81 1.6l M/T EX,BLUE SKY
                CIVIC '09 1.8l M/T,POLISHED METAL METALIC
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/shurub001/

                Comment


                • O spontana in seara aceasta cu Trix. Eu am facut din umbrela, ea a clipit sagalnic Flashuri ii fac cand o sa am masina
                  Am apucat sa o salut sa mai schimbam 2-3 vorbulite....
                  "I would rather die of thirst than drink from the cup of mediocrity"
                  Civic Type-S, deep bronze B-64-ZUC- is no mediocrity
                  Kawasaki KLE500, albastru B-56-ETO
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/prafuit/Ea/

                  Comment


                  • Mai spontana de-atat nici ca se putea! :lol: De mare exceptie faza...

                    Salutari insa pe aceasta cale si domnului cu 5D negru (pe care insa n-am reusit sa-l identific) si lui Kick - care mi-au trecut prin fata sambata noapte in rond la Universitate, la interval de 30 de secunde (eu stateam la semafor, venind dinspre Rosetti, nu cred ca au apucat sa ma vada)...
                    If everything seems under control, you're not going fast enough (Mario Andretti)

                    Comment


                    • Originally posted by equinoxe
                      intalnire cu un Jazz rosu pe Baba Novac, a virat pe Mihai Bravu, spre Vitan, cu numere de asko + hondafan! B 48 RUX (???). Flashuit, no reply! Salutari oricum.
                      Nevasta-mea isi cere scuze, chiar nu te-a observat...era si destul de preocupata.
                      If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                      2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                      ex - 1986 Honda MT5
                      ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                      ex - 2001 Honda Civic Type-R
                      ex - 2007 Honda Jazz

                      Comment


                      • nu-i bai! dar de acum in colo sa retin ca e vb de Mrs. Spider .

                        Inca una, de data asta in Busteni, un 5D GALAXY GRAY, B-04-RHP! Salutari.
                        Ex: Civic FK2 - Champagne Silver
                        Nissan Juke nismo - Pearl White

                        If you need to move, you drop a cog or two, then hammer the loud pedal - instant grin factor 5

                        Comment


                        • De trecut si la mine un 5D Galaxy Grey B-??-HND, Sambata pe la pranz pe Sos. Alexandriei.
                          Eu veneam dinspre Bragadiru, am primit flash-uri dar eram un pic distrat si doar in ultima secunda, cand a trecut pe langa mine, l-am salutat cu mana dreapta.
                          Reason is the first victim of emotion. -- Scytale, Dune Messiah
                          08 Honda Accord 2.0 SSE M/T, Dark Mocha Pearl

                          Comment


                          • Originally posted by equinoxe
                            nu-i bai! dar de acum in colo sa retin ca e vb de Mrs. Spider .
                            Ok mercic. Dar nr este RXI nu RUX. Am presupus ca e nevasta-mea pt ca e Jazz, e rosu, are nr de ASKO cu stickere Hondafan si are B 48.
                            If sex was like FireBlade or S2000 nobody would worry about performance.

                            2002 Honda CBR 954 RR FireBlade
                            ex - 1986 Honda MT5
                            ex - 1997 Honda CBR 900 RR FireBlade
                            ex - 2001 Honda Civic Type-R
                            ex - 2007 Honda Jazz

                            Comment


                            • vazut un civic 5d rosu , la primaria sect.1 cu parasolar(sticker) "Urban Division" :lol:
                              ...e pe aici ?
                              '18 BMW X1 18xd
                              '15 BMW i3 range extender
                              ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                              Comment


                              • Originally posted by KMR
                                Astazi, pe la Cotroceni eram in paralel la un semafor cu un Civic 5D negru. L-am claxonat si ne-am salutat, el amuzat si nedumerit in acelasi timp
                                Salut, cred ca eu eram
                                A trecut mult de atunci, iar eu nu prea am mai fost activ pe forum, dar tin minte faza si aproape sigur eram eu
                                Nu eram nedumerit, eram curios daca vrei sa ne "jucam" putin :lol:

                                B-99-HAX e numarul meu, in caz ca-ti amintesti. Oricum, scuze de replica intarziata )
                                '06 Civic 5D Executive M/T - Nighthawk Black Pearl + Leather Package + Sport Package
                                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Ghostface/Civic/

                                Comment

                                Working...
                                X