Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• mib1983
    replied
    Click image for larger version

Name:	honde_2.jpg
Views:	37
Size:	56.3 KB
ID:	870616

Bucuresti, Calea Grivitei, 10:30

Leave a comment:

• closchkutza
    replied
    Salutari si aici celui cu TypeR FK8 Polished Grey intalnit astazi in zona Bd. Expozitiei.

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Salutari celor doua Type-R-uri, FK8 si FK2, azi, 03.10.2019, Adancata. Eram pe fuga, ajunsesem tarziu si nu am avut timp sa schimbam o vorba.

Leave a comment:

• vtin
    replied
    Salutări și aici posesorului de FK2R negru de la Coresi Brașov.
    Aceleași salutări și colegului de Civic X din Brașov!
    Drumuri bune s-aveti!

Leave a comment:

• Taz
    replied
    Originally posted by Sheva_C View Post
    Marti voi fi la Asko pt revizia de 1 an si inca ceva. Daca are vreunul drum, mai schimbam o vorba.
    Marti dimineata ~8 sunt si eu sa schimb placutele fata

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Marti voi fi la Asko pt revizia de 1 an si inca ceva. Daca are vreunul drum, mai schimbam o vorba.

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Un FK8 CW cu numere roșii de IS Ón Dumbrava, sensul dinspre Iasi, eu mergeam spre Iași, tot cu un FK8 CW . Sunt ca un copil, dar mașina e wow, incredibila din toate punctele de vedere. A fost primul drum mai lung de 250 km și Ómi părea rău că se termina. Salutari!

Leave a comment:

• KMR
    replied
    O "spontană" de azi

Click image for larger version

Name:	WhatsApp Image 2018-03-31 at 16.50.59.jpg
Views:	1
Size:	96.2 KB
ID:	726239

Leave a comment:

• ramm
    replied
    Salutare man

Leave a comment:

• crsN
    replied
    Te salut si aici Ramm, mi-a facut placere sa te revad.

Leave a comment:

• Io si Ea
    replied
    Acum 3 zile de mai sus de Curtea de Arges cobora un FK2 cu numere rosii. Albastrul ala ...

Leave a comment:

• Delphi
    replied
    Azi pe la pranz, pe la Cheia, cred ca din sens opus m-am intersectat cu bacu. Salutare!

Leave a comment:

• Sheva_C
    replied
    Pe 02.08 un Type-R FN2 Championship White, CT XX CSW, la iesire din Constanta spre Ovidiu. E primul pe care-l vad in oras, in afara de-al meu .

Leave a comment:

• dragostan
    replied
    Vreun HR-V albastru cu numere de Botosani pe aici?

Daca da, ma' frend, E85 nu e un drum cu 2 benzi. E un drum cu o banda pe sens si acostament largit. Acostament care de multe ori e denivelat si e chiar periculos de folosit, mai ales pe ploaia de aseara. Ca atare, daca ai chef de depasit, astepti cand ai loc sa depasesti pe contrasens, daca cel din fata nu poate sau nu vrea sa mearga pe acostament.
    Daca imi faceai mie ce i-ai facut aluia cu mondeo, cu flash-uri si claxoane sa se dea din fata mariei tale, iti garantez ca te duceam cu 80 la ora pana cand ma plictiseam eu. Din cauza astora ca tine e drumul ala atat de periculos. Daca te grabesti asa tare, ia-ti un logan si pune deoparte niste bani de bilete de avion.

Leave a comment:

• iAmRuSu
    replied
    B306CAI, Voluntari astazi erai la semafor pe la un 19:30 .

Leave a comment:

Working...
X