ATI Motors Company (Iasi) - ex-dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CRACIUN FERICIT TUTOROR CELOR DIN ATI MOTORS COMPANY!sa va aduca mosul numai bucurii si HONDA masini de care imi doresc si eu!!!
    ex CL7 AT 2006
    CN1 Sport 2005
    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

    Comment


    • Salutari. M-ar interesa un schimb al lichidului de la servodirectie la Civic EJ9 din 1997 cu 1.4 i. Care ar fi pretul cu lichidul dvs?

      Comment


      • Salut, ai PM

        Comment


        • Noul Civic GT a sosit la ATI Motors Company

          Incepand de astazi noul CIVIC GT poate fi vizionat in showroom-ul nostru.
          Va asteptam!
          http://www.noul-civic.ro

          Comment


          • Civic sedan in varianta ES nu se mai importa cu cutie de viteze manuala, doar automata?

            Comment


            • salutare,
              civicul sedan in varianta ES se importa in ambele variante, manual si automat.
              daca ai vazut pe site doar automat, ori daca ai cerut o oferta pt ES(de la noi, din alta parte) si ti s-a dat doar pt automat,
              asta e pentru ca in stocul importatorului au mai ramas, in momentul de fata, in aceasta echipare, doar pe cutie automata.

              si se vand, daca vrei, in regim de "capat" de stoc. asta pentru ca s-a schimbat politica pentru civicul sedan(pt. anul acesta din informatiile mele)
              in materie de vanzari, modelul intra pe sistem comanda: clientul solicita o unitate, ulterior primeste pret si termen de livrare,
              si daca este de acord da un avans si isi asteapta masina. asta in linii mari...cand se definitiveaza si primesc o procedura clara, promit sa o postez.

              daca pot sa te ajut si cu alte informatii, te asigur de toata deschiderea noastra!

              Comment


              • Am avut ieri un drum pana la Iasi si ca deobicei cand ajung in zona Metro intorc capul spre stanga sa vad dealerul.Am vazut noul Ford Focus si emblema Ford.Azi la fel cand m-am intors.Va mutati cumva sau ce s-a intamplat?
                sky is the limit!!!!
                2009 ACCORD 2.0/Executive/Volcano Grey

                Comment


                • Eu am trecut chiar ieri pe acolo - mi s-a parut ca sigla Honda era la locul ei ... dar am vazut si eu pe site-ul asta: http://www.ford-iasi.ro ca Ford Iasi este tot sub ATI Holding iar cladirea lor seamana f bine cu Showroomul Honda.
                  Mai multe detalii:
                  http://www.evenimentul.ro/articol/ia...aler-ford.html
                  Deci ai avut dreptate: Honda se va muta!
                  cci
                  Senior Member
                  Last edited by cci; 26-04-11, 08:34.
                  Mazda 6 Kombi, 2.5l, 192 CP, Soul Red


                  Comment


                  • Nu se va muta. Vor fi atat masini honda cat si masini ford in acelasi showroom din cate stiu eu.

                    Comment


                    • ... si se vor numi Hord (sau Fonda )
                      2006 Accord CL7 2.0 MT

                      Comment


                      • Ar fi cam prea de tot sa imparta,plus ca showroom-ul nu e asa mare.La fel ca si cci cred ca se vor muta.
                        Stefan G
                        Last nick: achi90
                        Last edited by Stefan G; 26-04-11, 18:35.
                        sky is the limit!!!!
                        2009 ACCORD 2.0/Executive/Volcano Grey

                        Comment


                        • Din cate am inteles eu, locatia de acolo va deveni showrom Ford si va ramine service Honda, pana va fi construit un nou showrom ptr Honda. service-ul oficial ptr ford va ramine deocamdata Tester-ul.
                          My photo album
                          '08 Honda Accord 2.2 i-CTDI Exec.

                          Comment


                          • Gresit (am fost dimineata la revizie):
                            1. Honda nu mai este (ca si dealer) cine si-a cumparat masina etc poate face reviziile si din ce am inteles si interventii pentru garantie (nu se stie exact pentru cat timp).
                            2. Este dealer si service autorizat si oficial Ford (deja vazusem masini la revizie).
                            3...

                            Si cu asta s-a cam ucis fenomenul Honda in Iasi pe parte de vanzari/drive-test/evenimente/concursuri etc macar au ramas oamenii acolo a.i. probabil ii voi vizita si pe viitor pe parte de revizii, etc. iar pentru cine vrea Ford ii recomand maxim
                            '09 Audi A6, 2.0, A/T, Grey
                            Fosta:
                            '08 Honda Civic Sedan 1.8 M/T, Taffeta White
                            Javascript motherfucker in Iasi?
                            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/andrei_r/

                            Comment


                            • Foarte triste vestile, sa trebuiasca si din Iasi sa mergi la Buc sau eventual Chisinau....
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                              Comment


                              • Pe ce motiv a luat locul Hondei Fordul?am fost chiar weekend-ul trecut si am vazut f. multe masini Honda in Iasi cu numar de Iasi semn ca vanzarile nu o duceau foarte prost.Mi se pare o prostie.Daca in curand nu mai putem face reviziile acolo trebuie sa ajungem la Bucuresti sau la Braila lucru care nu prea imi surade,cel putin mie.In vest si centru sunt foarte multi dealeri si fix pe ATI s-au gandit sa il inchida.
                                sky is the limit!!!!
                                2009 ACCORD 2.0/Executive/Volcano Grey

                                Comment

                                Working...
                                X