ASKO International (Bucuresti) - Chiajna & Giulesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Deocamdata, vin la alegerea japonezilor. Se poate da o comanda la HT, dar dureaza cam 5 luni pana ti-o aduce.

    Comment


    • #62
      Intr-un sfarsit am reusit sa fac drive-test cu Civicul 5D . Multumesc lui BogdanCTR pentru amabilitatea si promptitudinea cu care ne-a ajutat in acest sens, precum si pentru celalalte detalii. Honda Civic ramane prima pe lista in optiunile mele 8)

      Comment


      • #63
        Salut.

        Exista la test-drive Accord 2.0? Am intrebat si mai acum ceva vreme cat dureaza venirea unui Accord ES 2.0 manual... s-a mai schimbat ceva? In 2-3 saptamani as vrea s-o iau.
        ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
        Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
        Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
        Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

        Comment


        • #64
          Te rog sa ma contactezi ( 0723 287 439 sau ioan.bilciurescu@hondaauto.ro ) si discutam si despre drive-test si despre disponibilitatea modelului.
          '07 Honda Civic Type-R
          '06 Honda Accord
          '08 Honda Hornet

          Comment


          • #65
            Pai am mai dat un mail dar n-am primit raspuns Ok, mai incerc odata.
            ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
            Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
            Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
            Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

            Comment


            • #66
              Din cate am observat se deschide un nou showroom Asko , in zona Orsova (langa M`cdonalds) l-am vazut si pe Bogdan cu CTR`u pe acolo... , se deskide si service? Multa bafta, si spor la vanzari

              Comment


              • #67
                Multumiri lui Vale46 pentru amabilitatea aratata azi Daca totul merge bine, saptamana viitoare o sa am un Accord 2.0 Executive.
                ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
                Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
                Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
                Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

                Comment


                • #68
                  Se pare ca estimarea initiala a fost gresita, Accord-ul a venit chiar saptamana asta \o/.

                  Un colectiv de nota 10 la Asko, felicitari.
                  ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
                  Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
                  Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
                  Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

                  Comment


                  • #69
                    O sugestie pentru Asko: aduceți în show room-uri și Accord varianta comfort 2.0 Manuala + Civic sedan.

                    Nu știu care sunt cele mai vândute modele dar a trebuit să mă duc de 3 ori la CM să văd Accordul comfort și nu prea m-a băgat nimeni în seamă...
                    Honda Accord 2.0, Elegance, Blueish Silver

                    Comment


                    • #70
                      mai, dar ati inceput sa deveniti pretentiosi eu cand am luat masina, n-am vazut varianta mea de dotare decat in poze. ca sa nu mai zic ca m-am la Asko o data si singurul "exponat" de acolo era Bogdan :wink: si asta se intampla acu vreo 2 luni.
                      bine, recunosc ca si eu am frustrat si nervos in cauza ca n-am vazut o masina la fel, ca nu stiam cand vine(ba azi, ba maine, ba peste 2 luni), dar acum sunt un roman fericit.
                      civic 2.2 5D FK3
                      CR-V 2.2 AT RE6

                      Comment


                      • #71
                        Pentru mine este inadmisibil să vrei să vinzi mașini și să nu le ai nici în showroom...este suficient ca să mă facă să mă orientez în altă parte.

                        Hai să fim realiști, concurența e mare chiar și în RO și sunt destule mașini comparabile cu Accord-ul.
                        Honda Accord 2.0, Elegance, Blueish Silver

                        Comment


                        • #72
                          Nu sunt chiar atat de multe masini comparabile.
                          ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
                          Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
                          Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
                          Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

                          Comment


                          • #73
                            @alexmohora atunci du-te si ia-ti pa$$at de la PBN ca aia au o groaza de masini in show-room, le poti calari toata ziua..si dupa aia incepi sa regreti greierii de prin ele, consumul nesimtit, problemele tehnice, preturi meseriase rau de tot la piese, pe la revizii sa vezi ca ai de schimbat o groaza de piese 'cazute' (de fapt inlocuite de 'baietii' din service)...bafta la fataitul prin masinile din show-room.
                            Daca vrei sa vezi o masina in realitate, vi pe la intalniri, sunt sigur ca nu o sa te refuze nimeni sa-i salivezi prin masina :lol:
                            Bafta la achizitie
                            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                            2 roti

                            Comment


                            • #74
                              Dar sunteti prinsi rau de microb nu am vazut la nici o alta marca atata pasiune... vroim si au sa ma "lafai" in showroom-ul de la Asko intr-un Accord comfort ca-mi face cu ochiul si nu-mi place sa ma pun pe capul posesorilor. Se pare ca nu am incotro, asa sunt lucurile la Honda, mai altfel, mai nonconformiste.

                              O sa urmaresc intalnirile poate ma ia si pe mine cineva in dreapta sa vad cum e. Pe urma sa vad cum fac sa se indure un dealer sa-mi vanda un Accord (daca imi place dupa plimbare )
                              Honda Accord 2.0, Elegance, Blueish Silver

                              Comment


                              • #75
                                Fi mai clar, ce ti s-a intamplat la ASKO? Te-ai pus intr-o masina si ai vazut cat de pasionali sunt ei sau ce?
                                HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                                Comment

                                Working...
                                X