Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • New posts nu mere de ieri, dar azi nu mai mere nici What's new.
    '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

    Comment


    • Probleme forum

      +1 [emoji1369][emoji19]
      Si de asemenea aceleasi probleme ca ale "colegilor" dar daca inchid si redeschid forumul sau reancarc pagina mesajul este prezent
      [emoji1313]

      Dau ok; reapare postul si daca il trimit din nou

      Tapatak/desktop/mobile pe IOS ori android acelasi mesaj
      PC sincer nu am probat [emoji28]


      Sent from my IP6S+ using Tapatalk
      HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
      CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

      Comment


      • Forumul e praf de-a dreptul. Daca trebuie platit ceva, spuneti, dar faceti ceva bun pentru el!

        Comment


        • Da, e bolnav rau. Se dezintegreaza sub ochii nostri.
          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

          Comment


          • In plus fata de cele de mai sus forumul se manifesta foarte ciudat. Eu vad in prima pagina a forumului ca ultima postare in acest thread este din 9.03, 19:11 cand deschid threadul ultimul post este 08-03-17, 13:55 iar altele dupa nu exista.
            La fel cu alte threaduri, parca ce imi arata mie este inghetat in timp cu 2 zile in urma.

            Comment


            • Originally posted by iAmRuSu View Post
              E ceva busit cu forumul, pe pagina principala apara logoul Honda rosu, cum ca ar fi post nou, daca deschizi sectiunea respectiva nu apare cum ca ar fi postat cineva.
              Plus ca nici Tapatalk-ul nu merge.
              Si la mine la fel...Credeam ca s-a "blocat" iar, insa vad ca pe forum este activitate...pacat ca unii nu pot lua parte!

              Comment


              • Android vs PC.

                Pe pc nu vad ultimile posturi .
                Attached Files

                Comment


                • Asa e la toti. Cum sa facem sa fie bine din nou?
                  "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

                  '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

                  Comment


                  • Am reusit sa-l pun eu in seara asta pe picioare. Un pic cam plin de fisiere suspecte. Am instalat o versiune mai noua pe curat si posibil sa mai apara unele bug-uri (lipsuri). Trebuie sa va anunt ca momentan am scos toate plugin-urile.

                    Cred ca saptamana viitoare voi cumpara versiunea mai noua de vbulletin, poate ne mai fereste de atacurile cibernetice. O sa incerc sa mai intru pe forumul lor official sa vad daca versiunea 5 a scapat de bolile copilariei.
                    Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                    Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                    ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                    ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                    Comment


                    • Mulțumim Doc!
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • Ce bine e așa! Era ca după un AVC...
                        Mulțumiri pentru efort și pentru timpul alocat.
                        '16 Suzuki SX4 S-Cross 1.4 BoosterJet 4WD 6MT Spirit Canyon Brown Metallic

                        Comment


                        • Multumim, Doc!
                          "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                          "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                          Comment


                          • Multumesc Doc pentru timp si efort!

                            Comment


                            • Multumim Doc buna treaba! Bravo de o mie de ori.
                              Ex: CR-V 2,2 Diesel Executive 2012
                              Ex: CR-V Elegance WP NAVI 2.0 A/T
                              Now: CR-V Elegance e:HEV (hybrid)

                              Comment


                              • "Liniutele sunt pentru masini rapide, curbele sunt pentru soferi rapizi" - un film

                                '08 Civic Sedan ES 1.8 M/T Neutron Blue

                                Comment

                                Working...
                                X