MotoGP 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da tu cate curse ai vazut sa- mi spui tu mie ca vorbesc prostii? Mii de ore de vizionare curse ale mele le reduci tu la zero cu 2-3 cuvinte "inteligente"
    Asta e caracteristic la fanii infocati Rossi . Orice le spui te contrazic peste logica si fara argumente ca doar Vale e Vale.

    YouTube - Alessio o meglio Uccio Salucci

    YouTube - MUGELLO 2007 VALENTINO AND UCCIO

    citeste comentariile oamenilor pe site-uri internationale sa vezi ce parere are lumea . pana una alta am zis ca e un zvon doar!
    _41_
    Senior Member
    Last edited by _41_; 12-02-11, 18:57.
    No signature

    Comment


    • #47
      bah frate, parca suntem pe stadion, sa mor io... bah si daca e gay ce mah? umba vorba p'an targ ca si davinci a fost (sau cel putin bi) . si asta ce ii scade din valoarea lui ca artist????
      dude, esti fanatic rau....
      btw, cei mai buni jucatori de fifa pe calc (si cei mai cunoscatori de jucatori, transferuri, echipe, campionate de fotbal tot ce tine de subiect) pe care ii cunosc si cu care am avut la un moment dat ocazia sa jucam una mica....am vazut ca in practica sunt ca pe langa subiect. deci ori te pricepi la treaba ori nu, iar daca nu comentariile sunt cam in consecinta.
      HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
      HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
      vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
      KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

      Comment


      • #48
        _41_ felicitari pt miile de ore petrecute in fata tv-ului si experienta acumulata. Eu de fiecare data cand am spus ceva am facut referire la lucruri concrete, deci nu vad unde este "peste logica"? ... poate peste a ta.

        Oricum hai sa o lasam asa ca nu stau sa ma contrazic cu nimeni doar de dragul contradictiei.
        Bafta!
        R 42659 - Milano Red Ep3

        Comment


        • #49
          mai, hai sa ne relaxam putin, nu vedeti ca suntem putini pe subiectul asta ?
          HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
          HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
          vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
          KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

          Comment


          • #50
            Mai e putin pana la inceperea campionatului.
            17.03.2011 QATAR
            Rezultate teste Sepang:

            http://motogp360.wordpress.com/2011/...itul-testului/

            Va repet ca va fi foarte interesant si plin de surprize.
            www.sspbike.ro

            Comment


            • #51
              pana una-alta peste doua saptamani incepe sbk-ul. abia astept sa vad ce face lascorz la sbk acum
              HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
              HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
              vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
              KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

              Comment


              • #52
                Nu o sa va schimb eu parerea si nici voi mie . Intotdeauna vor fi fani de fiecare parte si e normal sa fie asa . Pana una alta ne dam cu presupusul ca nu stim noi exact cum merg treburile acolo Sper sa fie mai apropiate cursele in 2011 macar . Si eu astept cu interes etapa de la Philip Island de SBK .
                Am vazut testele de la Portimao si nu erau clasati romanii nostrii . E sigur ca vor concura la SS?
                No signature

                Comment


                • #53
                  Originally posted by _41_ View Post
                  Nu o sa va schimb eu parerea si nici voi mie . Intotdeauna vor fi fani de fiecare parte si e normal sa fie asa . Pana una alta ne dam cu presupusul ca nu stim noi exact cum merg treburile acolo Sper sa fie mai apropiate cursele in 2011 macar . Si eu astept cu interes etapa de la Philip Island de SBK .
                  Am vazut testele de la Portimao si nu erau clasati romanii nostrii . E sigur ca vor concura la SS?
                  Saptamana asta ma intalnesc cu Cazacu, asa ca o sa va dau un raspuns 100%.
                  Din ce am vorbit cu el se pare ca vor participa dar nu stiu detalii. Cred ca hotararea a fost luata prea tarziu si sunt in criza de timp.
                  www.sspbike.ro

                  Comment


                  • #54
                    Desi anul asta nu voi putea sa merg, cu siguranta, din 2012 daca cineva se hotaraste sa mearga pe la vreun MotoGP ori etapa de SBK (SS), il rog sa dea de veste, poate merem mai multi!

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by _41_ View Post
                      Nu o sa va schimb eu parerea si nici voi mie . Intotdeauna vor fi fani de fiecare parte si e normal sa fie asa . Pana una alta ne dam cu presupusul ca nu stim noi exact cum merg treburile acolo Sper sa fie mai apropiate cursele in 2011 macar . Si eu astept cu interes etapa de la Philip Island de SBK .
                      Am vazut testele de la Portimao si nu erau clasati romanii nostrii . E sigur ca vor concura la SS?
                      nimeni nu vrea sa schimbe parerea nimanui, e normal sa avem pareri diferite, simpatii diferite, e uman. problema apare atunci cand realitatea, istoria, statisticile sunt distorsionate de prea mult patos. faptul ca esti partizan unei cauze nu inseamna ca trebuie sa refuzi valoarea altei tabere.
                      HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                      HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                      vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                      KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by vtin View Post
                        Desi anul asta nu voi putea sa merg, cu siguranta, din 2012 daca cineva se hotaraste sa mearga pe la vreun MotoGP ori etapa de SBK (SS), il rog sa dea de veste, poate merem mai multi!
                        M-as fi dus la Balaton Ring dar sa anulat .Era vorba ca anul asta se va tine totusi dar vad ca e data tot etapa de la Aragon. La Brno e prea putin interesant datorita ecarturilor mari in cursa. Oricum prefer la SBK decat la GP.
                        No signature

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by mad_wob View Post
                          nimeni nu vrea sa schimbe parerea nimanui, e normal sa avem pareri diferite, simpatii diferite, e uman. problema apare atunci cand realitatea, istoria, statisticile sunt distorsionate de prea mult patos. faptul ca esti partizan unei cauze nu inseamna ca trebuie sa refuzi valoarea altei tabere.
                          Rossi are titlurile lui meritate in perioada respectiva. Are si anii in care a pierdut titlurile tot pe merit.Nu zic ca nu e un pilot deosebit de bun dar in momentul de fata nu mai e nr1 .
                          No signature

                          Comment


                          • #58
                            no hai ca-i tare....un astfel de palmares face ca el SA FIE DEOSEBIT, fie ca iti place tie sau nu
                            http://www.motorsm.com/motorsport/moto/gp/records.asp
                            si daca nici asta nu-ti ajunge , vin la tine si te bat )
                            HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                            HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                            vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                            KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by _41_ View Post
                              M-as fi dus la Balaton Ring dar sa anulat .Era vorba ca anul asta se va tine totusi dar vad ca e data tot etapa de la Aragon. La Brno e prea putin interesant datorita ecarturilor mari in cursa. Oricum prefer la SBK decat la GP.
                              SBK-ul de acum este mult peste MotoGP si as merge fara sa clipesc intr-un weekend.

                              Ce-i drept, ma batea gandul la un Brno, dar nu m-am gandit deloc la ecarturi. La un moment dat era patria lui Biaggi
                              In orice caz, daca vei avea vreun plan pentru 2012 si nu incurc, sa-mi dai de stire, te rog!

                              Comment


                              • #60
                                btw. mi-ar place ca rossi sa renunte la motogp si sa vina in sbk. mama ce amuzament ))
                                cum ar incepe iarasi biaggi sa se dea de terra ))
                                HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                                HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                                vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                                KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                                Comment

                                Working...
                                X