"Meseriile" posesorilor de Honda din Romania ?!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by BogdanCTR
    Asta e, daca Honda nu face angajari...
    Am uitat sa va spun, Honda A FACUT DEJA angajari... Probabil ca o sa mai urmeze.

    Comment


    • #77
      Hui! Ce repede se misca treburile. Ar fi dragut daca ne-ai da mai multe detalii.........eventual pe PM. Merci!
      HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

      Comment


      • #78
        Judge, daca le trimiti si CV-ul meu, ai de la mine un plin de benzina. 8)

        Comment


        • #79
          evident ca noi nu suntem implicati direct in partea asta de HR. daca insa se va initia o noua campanie de recrutare, va voi informa imediat ce informatia va deveni publica.

          cred ca mai mult au cautat contabili, desi parca imi aduc aminte ca au recrutat si persoane de la alti producatori.

          o sa vad ce pot sa mai aflu, si care anume informatii le pot furniza mai departe.

          I'll keep you updated.

          Comment


          • #80
            Faceti ce faceti, recrutati mai repede si dati drumul la activitate ca astepta oamenii masini noi. :lol:

            Si, ca sa fiu On Topic, tot "aiti meneger" sunt si eu. Ce facem? Declaram Honda masina oficiala a aitistilor? :lol:
            Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
            Echipare TE Plus

            Comment


            • #81
              um...nu era deja?
              Daca as avea bani de Audi... mi-as lua doua Honde.
              LE: Am facut rost de bani de Audi, prin urmare...
              Accord 2006 2.0 ES M/T
              Civic HB 2007 1.8 Sport M/T
              Raising money for...the third H

              Comment


              • #82
                Eu m-am intalnit la revizie cu o ruda de-a mea (nici nu stiam de el).. De fapt cu masina, ca scria numele pe deviz. Culmea, programator... Mai e si ruda, tot in IT... cam multe coincidente!

                Pacat ca era diesel si mai ales pacat ca masina era acolo dupa un incident destul de serios pe autostrada...

                Apropo, Hondele astea nu prea se strica, da' sunt nene la accidente cu ele...
                2.0i 2005

                Comment


                • #83
                  Mai, nu ma speriati, ca Citroenul Xsara il schimb tot din motivele astea. In 4,5 ani nu cred ca au fost 3-4 luni consecutive fara sa aiba vreun incident: ba un taximetrist intrat in spate, ba vreun "destept" prin parcare...numai asa am tinut-o. Chestii marunte, spre norocul meu, dar care te macina.
                  Mazda 6, benzina, 2.0l, 147CP
                  Echipare TE Plus

                  Comment


                  • #84
                    Vei vedea cand vor incepe sa "curga" kilometri la volanul hondei tale. Motorul cere turat, doar ca drumurile noastre nu prea permit viteze ametitoare si nenorocirea se poate intampla. E greu sa te abtii si sa mergi frumos, dar de multe ori poti ajunge la limita daca nu stii cand sa te opresti.

                    Nu degeaba spune ATI ca la honde n-ai nevoie decat de tinichigerie buna.
                    '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

                    Comment


                    • #85
                      chiar, tinichigeria de la Iasi, de la ATI, o fi buna ? La ce am vazut la Asko, parca imi vine sa dau o tura acolo ca sa-mi fac zgarieturile.
                      2.0i 2005

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by dio
                        chiar, tinichigeria de la Iasi, de la ATI, o fi buna ? La ce am vazut la Asko, parca imi vine sa dau o tura acolo ca sa-mi fac zgarieturile.
                        Cel mai bine vorbeste cu Dan si cu cryo, cau fost deja clienti

                        Comment


                        • #87
                          Tinichigeria de la REMESA e ok. Si baietii sunt ok cand stiu ca e vorba de honda
                          '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

                          Comment


                          • #88
                            confirm. Am numai cuvinte bune la adresa lor. Seful de service e chiar pasionat de Honde
                            2006 Accord CL7 2.0 MT

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by BogdanCTR
                              Eu, sincer, n-am vazut vreun posesor de Passat care sa nu aiba ciomagul de cioban in portbagaj si 3 kile de branza pe bancheta din spate, asa, ca sa fiu mai palstic. Adica, in afara de 'frate' sa moara, sa-mi bag', altceva nu stiu membrii triadei VAG-BMW-Mertz. Sunt si exceptii, poate, dar ele confirma regula.
                              N-as merge pana acolo sa afirma ca suntem 'cei mai dintre cei mai', insa am ales genul asta de masina mai mult cu bibilica decat doar cu ajutorul emotiilor si prin prisma instinctului de turma.
                              Eu, medic, posesor de Accord si Passat...fara ciomag in portbagaj si fara branza pe bancheta (Passatul are frigider in portbagaj si e mai comod sa tin branza acolo...)
                              Honda CRV 2,2 A/T Elegance 2010

                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/fol34buc

                              Comment


                              • #90
                                si eu am doi prieteni, amandoi cu Passat Variant 1.9 tedei, unul lucreaza in tehnica dentara (are o firma de mentenanta) si celalalt in publicitate (are o firma de publicitate). Frati gemeni, fara ciomage, foarte finuti si bine crescuti.

                                De ce sa generalizam... pana la urma nu sunt decat masini, marci, noi le conducem si le cumparam, nu invers. Chiar daca producatorii ne-ar vrea o turma cat mai ordonata si cat mai dedicata, chestia asta cu atasarea de o marca si hulirea restului nu e chiar o chestie pozitiva.
                                2.0i 2005

                                Comment

                                Working...
                                X