Intalnire Hondafan Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am pus pozele aici.

    As fi mers mai repede prin curbe (la coborare), dar a trebuit sa franez de vreo doua ori din cauza type-s-ului :P
    '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

    Comment


    • se reculege in liniste! :wink: 8)
      @tokyo:
      bine ca nu m-ai mentionat in lista principala la participanti pt ca ar fi trebuit sa spui ca am avut singura HONDA nespalata :roll:
      ex CL7 AT 2006
      CN1 Sport 2005
      KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

      "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

      Comment


      • Las' ca se vede in poze :P
        '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

        Comment


        • pai problema este,care este,ca "nu se vede accordul" :wink:
          in alta ordine de idei:
          SUPERBE POZE!bravo inca o data!supeeeeer!
          la mario nu ai facut,nu?
          ex CL7 AT 2006
          CN1 Sport 2005
          KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

          "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

          Comment


          • da f frumos ,trebuia si din mers cateva poze
            Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
            Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

            Comment


            • Scuze, stiam eu ca nu-mi iese numaratoarea ops: Eram mai multi!
              Te-am trecut in fruntea listei :wink:

              PS - superbe pozele. Multumim domnule Dan. Pacat ca eu nu sunt prea fotogenic
              Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
              ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

              Comment


              • Inca n-am gasit masina care sa o pot conduce si sa mai pot sa mai si fac fotografii din mers
                '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

                Comment


                • ma gadeam sa faca altcineva care era in dreapta
                  Ex:CRX VT '91 / Ex:PRELUDE H22A '93 / Ex:CIVIC TYPE R FN2 '08 / EX: ACCORD CL7 '07
                  Ex:S2000 AP1 '01 / Accord CN1'07 / CIVIC TYPE R FK2 '16

                  Comment


                  • In dreapta nu era nimeni si oricum nu prea ma "prind" la fotografii din mers intrucat sunt 90% sanse sa nu rezulte mai nimic datorita luminii, miscarii etc.

                    Ideal ar fi fost un filmulet pentru mers :wink: asa macar se auzea ce era de "auzit" :twisted:
                    '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

                    Comment


                    • chiar trebuia un filmulet.
                      pacat k nu am avut o camera la mine .... Alin stie de ce :wink:

                      P.S. si razvan stie (era un seria 5 care ar fi vrut sa apara in filmulet)
                      ex '92 Civic VTi EG6 & ex '97 Prelude BB9 & ex '05 Civic Sport EP2
                      '08 Accord Type S CL9 & '97 Prelude BB9

                      Comment


                      • nu asta era ideea :wink: .thanks anyway!
                        ex CL7 AT 2006
                        CN1 Sport 2005
                        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                        Comment


                        • faine poze....
                          A se remarca grija cu care toate pozele se termina fix la masina Juliei, nici un metru mai la stanga :lol:
                          2006 Accord CL7 2.0 MT

                          Comment


                          • Phoa ce de zapada aveti voi.
                            Vtec Junkie B16a2.

                            Comment


                            • Originally posted by cryo
                              faine poze....
                              A se remarca grija cu care toate pozele se termina fix la masina Juliei, nici un metru mai la stanga :lol:
                              1m mai la stanga....si ii crapa lentila :wink:
                              ex CL7 AT 2006
                              CN1 Sport 2005
                              KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                              "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                              Comment


                              • Sincer va invidiez!
                                Va invidiez pentru ca aveti honde, va invidiez pentru zapada din parcare in care as fi putut sa-mi testez gumele de iarna... dar cel mai mult il invidiez pe @tokyodream pentru ca a avut posibilitatea sa fie pasager in 3 honde in aceeasi zi!

                                Comment

                                Working...
                                X