Intalnire Hondafan Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc de cuvinte.....Stai linistit, inca nu am condus o Honda
    Daca as fi condus 3 Honde in aceeasi zi, ce ai fi zis? Glumesc, a fost ceva care nu se poate exprima in cuvinte, Mister C poate spune ce "fata" aveam cand urcam cu al sau Prelude pe Bucium ops:
    Pot sa zic ca e cel mai frumos cadou, mai ales ca urmeaza ziua mea, soon, very soon :wink:
    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

    Comment


    • Originally posted by dan
      Am pus pozele aici.

      As fi mers mai repede prin curbe (la coborare), dar a trebuit sa franez de vreo doua ori din cauza type-s-ului :P
      sorry man ! aveam grija sa nu ma murdaresc prea tare ! stii tu alb pretentios ! spalat dimineata si daca veneam cu ea murdara acasa ma intreba consoarta pe unde am fost si ce am facut...
      accord 2,4 type s ---white magic pearl

      Comment


      • frumos!
        nu mai stiam daca ai facut poze lui costel cand prajea porcul ! acum poza troneaza frumos la mine pe desktop !

        multumiri!
        accord 2,4 type s ---white magic pearl

        Comment


        • Las' ca-i facem fotografii intr-o seara cu trepied si expunere de minim 30s
          '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

          Comment


          • Originally posted by cryo
            faine poze....
            A se remarca grija cu care toate pozele se termina fix la masina Juliei, nici un metru mai la stanga :lol:


            Pentru ca mai la stanga nu mai era nici o masina, de-aia si doar atat :lol:
            Life is a dance, live it gracefully!
            YouTube - tandem skydiving

            Comment


            • Originally posted by razvan p.
              pozeeeee!dar cred ca se bucura muuult de "liniste"!
              ATI a facut "minuta" :wink: (dupa cum spune type_s)....
              alin este cel cu "crosetatul" azi... :twisted:
              cum reclama nu este interzisa pe forum,oameni buni cand ajungeti in iasi dati o fuga pe la mario!!!!nu veti fi dezamagiti!
              l.e:ma bucur inca de noile cunostinte!si chiar type_s ul alb a ajuns pe maini bune!toti ne intrebam la cine va ajunge..daca prop va fi "de al nostru"..
              tot e ff ok! :wink:
              lui cryo datii cuvantul mai tarziu!sigur nu e parcat acasa si sigur nu tine mana pe tastaura acum :goodman:

              Nu eram prea convinsa ca voi reusi sa ajung, sau ca vreau sa vin la intlanire pentru ca stiam dinainte doar pe putini (Cryo, Ionut, Oana, Razvan si Dan). Dar acum ma bucur ca am reusit sa fiu prezenta si ma bucur si de noile cunostine. :wink:
              @Dan: frumoase pozele (mai ales masinuta cea mai din stanga). :lol:
              Life is a dance, live it gracefully!
              YouTube - tandem skydiving

              Comment


              • Intalnire la Brasov la sfarsit de an

                Daca tot vine multa lume la munte in perioada asta, haideti sa bem un vin fiert (sau un ceai cald ) la Brasov intr-una din serile care urmeaza. Eu as zice sambata, in 29. Deja am vazut un S2K aseara la patinoar, in Poiana, si doua Civicuri in Brasov pe care nu le stiam...asa ca se pare ca e prin zona lumea .
                Civic 2007 5D 1.8 Sport MT
                B69RMU

                Comment


                • Re: Intalnire la Brasov la sfarsit de an

                  Interesanta propunera lui turboman :lol: Si asa ma gandeam sa plec la munte maine !!!! Ar fi grozav sa ne vedem si la munte :twisted: mai ales pe serpentine :twisted: !!!!
                  2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

                  B 99 Y K R

                  Comment


                  • Ar fi fost interesant da e prea tarziu acum

                    B-73-HAU tot din BV
                    ....

                    Comment


                    • Prima intalnire pe 2008 in Iasi!

                      cred ca sunt cati-va dintre noi care nu au ajuns la intalnirea de sfarsit de an! si cum sunt dornici destui haideti sa ne organizam o tzara! ar fi de vb si discutat un orar pt. caravana daca hot 2 zile....
                      ex CL7 AT 2006
                      CN1 Sport 2005
                      KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                      "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                      Comment


                      • propuneri!!!??? :supz:
                        ex CL7 AT 2006
                        CN1 Sport 2005
                        KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                        "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                        Comment


                        • sambata?...vineri?...weekendu' asta?

                          Comment


                          • pai sa vina si altii cu propuneri.si vedem cand convine la toti!
                            ex CL7 AT 2006
                            CN1 Sport 2005
                            KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                            "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                            Comment


                            • hmm, cred ca e un pic cam devreme pentru o iesire de 2 zile.... dar putem incepe printr-o adunare micutza, cam cum fu ultima data ;
                              :wink:
                              tura asta cu mai multi participanti poate
                              2006 Accord CL7 2.0 MT

                              Comment


                              • o intalnire micutza propuneam si eu...un little texas...un tzucalete...o ceva prin orash... in weekendu' asta?

                                Comment

                                Working...
                                X