Intalnire Hondafan Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    7 sutimi inseamna vreo 30 de metri :-)) destul de mult

    Comment


    • #47
      Primiti si vizitatori?
      Accord 2.0 A/T ES

      Comment


      • #48
        pe "reprize" yo zic ca nai sanse, cu plecare de pe loc il faci varza

        Comment


        • #49
          Poate sa aiba cuplu,ca diferenta de greutate e mare.Eu zic ca n-o sa ai probleme. :wink:
          Toda-AEM-Volk Racing-H&R-Idol Motorsport

          Comment


          • #50
            nu are reflash ? atunci ar fii pe la 260 cai lejer si pleaca bine fiind 4x4
            oricum , banii mei din pusculitza sunt pusi pe tine
            bafta
            Vtec Junkie B16a2.

            Comment


            • #51
              Iti tin pumnii!! [-o< Sa ne spui cum a fost
              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

              Comment


              • #52
                probabil ca raspunsul la intrebarea mea o sa il primesc cand va intoarceti :!:
                Accord 2.0 A/T ES

                Comment


                • #53
                  am citit prea tarziu topicul :roll:

                  spre sfarsitul saptamanii sper sa pot veni si eu cu Tom (STi) cu CTR'urile sa ne alergam ca lumea...

                  nelamurirea mea consta in "care S2000 e cel al lui Demir?". cel cu nre de Germania, cel bleu-marin cu B xx KJX (sau ceva de genul), cel negru de pe la Piatsa Rosetti?!

                  @Catallona: si la mine se simte violent VTEC'ul si isi schimba sunetul brusc :roll:
                  The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                  DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                  Comment


                  • #54
                    Damn, n-am intrat pe forum sa vad mesajul lui Catalin.

                    La sfarsitul saptamanii eu sunt plecat din Bucuresti, hai s-o 'comitem' candva saptamana viitoare, intr-o seara. Si-a mai pus cineva gume de iarna sau sunt o sa fiu eu cel mai incet cu siguranta? :lol:

                    Maxmobilul e fosta masina a lui Spoon, actuala lui Spider. Acum, e Spidermobilul. 8)

                    Saptamana viitoare poate imi montez si eu o finala, sa vin si eu cu masina 'modificata'. :lol:

                    Comment


                    • #55
                      Uite cum va pune si voua ceva sangele in miscare!

                      Din pacate amicul meu n-a mai putut accepta ideea esecului si a amanat intalnirea. Deci altadata.
                      Totusi ma vad dator sa va atrag atentia ca o astfel de operatiune pe autostrada este ilegala :roll: si nu se poate efectiv organiza. Dar daca-mi spuneti toti ca vreti sa vizitati Fundulea in aceeasi zi si la aceeasi ora, eu ma interesez daca este safe, dupa care start. :wink:

                      Comment


                      • #56
                        Nu trebuie cine stie ce organizare, ne strangem intr-o seara intr-un loc numai de noi stiut si purcedem catre locatie.

                        Si eu sunt curios de una mica cu un 330d, avand in vedere ca la batalie cu 330i e destul de strans rezultatul. Cu 320 cdi de la Mertz n-am avut mari probleme, si are cuplu ceva mai mare din cate stiu.

                        Comment


                        • #57
                          Este adevarat ca nu trebe cine stie ce organizare dar nici sa nu uitam ca autostrada asta este supravegheata in mod special, ca acolo au loc in mod frecvent astfel de intalniri "nevinovate" avandu-i ca protagonisti obisnuiti pe baietii de la Dragonul rosu si crede-ma ca se stie cam tot ce misca in zona, ar fi pacat sa picam tocmai noi fetele virgine.

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by BogdanCTR
                            Saptamana viitoare poate imi montez si eu o finala, sa vin si eu cu masina 'modificata'. :lol:
                            faci vreo aluzie?! :twisted:

                            eu zic ca pe cauciucuri de iarna startul este muuult mult mai bun (testata saptamana trecuta in multe ipostaze) :roll:
                            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                            Comment


                            • #59
                              adica cu gume de iarna pe temperaturi scazute sau cum ?

                              bineinteles depinde si de gume ...dar atata timp cat asfaltu' e uscat si nu e mazga pe jos cum se mai face cand e frig sau polei sau alte alea , eu zic ca sunt mai bune gumele de vara

                              am avut mai demult discutia asta cu max si mai cativa ...pana la urma am cam avut dreptate

                              aveam si intr-o revista testul asta ..o sa-l caut
                              Vtec Junkie B16a2.

                              Comment


                              • #60
                                Eu plec mult mai prost cu gumele de iarna, am rupere de aderenta destul de mult si intr-a 2-a.

                                Catalin, ai si tu dreptate, dar oricum ne dam din mers, nu de pe loc. Vedem noi cum facem.

                                Comment

                                Working...
                                X