Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pustiu? am fost eu aseara si era full, luni seara... darmite in weekend... Primus, du-te si tu mai dupa asfintit pe-acolo
    2006 Accord CL7 2.0 MT

    Comment


    • eu n-am fost la deschidere asa ca am fost induplecat sa adulmec ce-i pe-acolo o saptamana mai tarziu. ora buna, 0:00-1:00, undeva pe-acolo. vineri erau vreo 15 persoane stationate la mese afara si alte vreo 30 inauntru. sunt foarte sigur ca nu misca nimic am plecat aproape de 2:00 maharvey, cand ai ajuns tu era schimbata treaba?

      sambata era cu totul altfel, probabil o parte din petrecaretii de la skin ca si aici e 'petrecere in aer liber' si nu-i asa greu de gasit loc de parcare ca la ciric

      Comment


      • Azi dimineata am fost salutat de un civic mai batranel, culoare argintie, pe Dimitrie Pompei, undeva pe la Iride prin fata.

        Am raspuns insa nu stiu, din pacate, cu cine am avut onoarea!

        Oricum, salutari stimabile!
        ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
        ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

        Comment


        • @primus: pai e cafenea, nu club... nu te astepta sa-i vezi pe papitoi in picioare, tinandu-se cu ambele maini de pahar, a la Skin

          imi fac mea culpa pentru off-topic.
          Si ca sa nu fiu total off-topic, mi se pare mie, sau au aparut mai multe civicuri EG prin iasi in ultimul timp?
          2006 Accord CL7 2.0 MT

          Comment


          • Originally posted by primus View Post
            eu n-am fost la deschidere asa ca am fost induplecat sa adulmec ce-i pe-acolo o saptamana mai tarziu. ora buna, 0:00-1:00, undeva pe-acolo. vineri erau vreo 15 persoane stationate la mese afara si alte vreo 30 inauntru. sunt foarte sigur ca nu misca nimic am plecat aproape de 2:00 maharvey, cand ai ajuns tu era schimbata treaba?

            sambata era cu totul altfel, probabil o parte din petrecaretii de la skin ca si aici e 'petrecere in aer liber' si nu-i asa greu de gasit loc de parcare ca la ciric
            nu, era gol cand am intrat si nu am stat decat putin dupa care am plecat in alta parte. si eu am ratat deschiderea si am vrut sa vad care e treaba.
            ex '92 Civic VTi EG6 & ex '97 Prelude BB9 & ex '05 Civic Sport EP2
            '08 Accord Type S CL9 & '97 Prelude BB9

            Comment


            • cafenea cu bar afara si muzichie tare de sta treaz tot centru civic? neah, tintesc ei mai sus, spera sa atraga de la skin

              si da, cryo, s-au mai inmultit EG-urile, am claxonat cateva prin trafic si unii vad ca au aparut si pe forum: http://www.hondafan.ro/forum/showpos...postcount=4042
              primus
              Senior Member
              Last edited by primus; 25-06-10, 02:22.

              Comment


              • am dat si eu un sticker zilele trecute unui posesor de EG albastru, trageam de fiare la aceeasi sala... sper sa-l vedem si pe aici
                2006 Accord CL7 2.0 MT

                Comment


                • Claxonat alaltaieri pe Titulescu un posesor de Accord Tourer modelul vechi culoare albastra cu CLI la numar si inzestrat cu sticker HondaFan pe luneta, salutari si aici!
                  '08 Civic Sedan 1.8 ES A/T Galaxy Gray Metallic

                  Comment


                  • B-**-RRR - civic 5D "XTreme" alb perlat foarte frumos, in subteran la intrarea in mall feeria; al cui este?

                    Comment


                    • Este al lui Aurelian dar intra rar pe forum.
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • Din nou cu RRR la semafor pe floreasca (eram fata in fata); in spate la semafor in aveam pe B-**-WWB (tot Civic 5D)
                        Salutat cu amandoi

                        Comment


                        • Am vazut (pentru a doua oara) un Accord CL7 sau CL9 negru mat (sau gri inchis), cu sigle de EuroR si o evacuare care se aude tare si foarte frumos (prima oara mi s-a parut ca are si volanul pe dreapta => chiar EuroR, dar m-am gandit ca ar fi prea frumos). Numarul de inmatriculare B xx ZBM. Stie cineva ceva de el? Nu cred ca e pe forum...
                          '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                          Comment


                          • O "spontana" cu 50LKN prin Baneasa. Salutari si aici! Sper ca n-am fost prea insistent cu flash-urile!
                            Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

                            Comment


                            • Ieri, in Vama cu

                              Comment


                              • Azi la ASKO in timp ce faceam revizia, spontana cu galileo, care isi ridica masina dupa oares'ce modificari...
                                "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                                "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                                Comment

                                Working...
                                X