Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • spontana ieri seara la interesectia de langa piata Ambrozie cu un CL7 Silver B XX ZLZ. Dat flashuri si primit raspuns afirmativ din maini Salut si aici
    | ex Accord CL7 2.0i (2007) |

    Comment


    • 20:00, escobar, la arcul de triumf

      Comment


      • Del sol negru, nr de bulgaria, jante OZ pe 17"(foarte bine arata masina), parcata in ploiesti pe gheorghe doja
        Accord CL7 Executive 2.0 M/T Arctic Blue Pearl
        Accord CL9 Type-s 2.4 M/T Carbon Bronze Pearl
        ex - Civic 5D Executive 1,8 M/T Milano Red

        Comment


        • O spontana cu Delphi in Pantelimon, insa doar eu l-am recunoscut pentru ca era sa dea cu masina peste mine. Eu fiind in aceea zona pe bicicleta.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • Originally posted by LittleM@n View Post
            20:00, escobar, la arcul de triumf
            Salut man, ca de obicei cand ma vede lumea nu vad eu si invers
            1.8 i-VTEC MT CIVIC 5D Nighthawk Black
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/escobar/NHB
            Mavi Travel - Aducem lumea mai aproape de tine
            http://www.mavitravel.ro
            STOP ACCIDENTELOR RUTIERE! VIATA ARE PRIORITATE!

            Comment


            • AGH, coborai cumva academia pe la un 23:40?
              The things you are scared of, are usually the most worth while...
              If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

              Comment


              • da..
                Honda Civic Type R '08

                Comment


                • spontan m-a invaluit astazi nafnaf, in al lor renault fluence ma claxona de zor si eu ma uitam ce bine arata masina aia... apoi dupa numar m-am prins cine e dar nu l-am mai prins sa-i intorc salutul

                  Comment


                  • o spontana azi cu un Type R rosu pe potopul din berceni .. salutari si de aici
                    Touge is what we live for

                    Wait for it...... Here we go ....... Bwwwwaaaaaaahhhhhh!

                    Comment


                    • salutat bac dacă nu mă înșel pe DN1 azi
                      Atenţie la motociclişti!
                      '08 Civic 5D, 1.8 M/T Exec - NHB

                      Comment


                      • Originally posted by Doc View Post
                        O spontana cu Delphi in Pantelimon, insa doar eu l-am recunoscut pentru ca era sa dea cu masina peste mine. Eu fiind in aceea zona pe bicicleta.
                        Mii de scuze... Data viitoare am sa fiu mai atent (nu te mai ratez) In mod sigur nu circulai regulamentar.
                        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                        Comment


                        • Asta m-a enervat intotdeauna la biciclisti. In loc sa aprcieze ca vrei sa-i ajuti sa mearga mai repede.....

                          Comment


                          • am zarit astazi un prelude rosu aprins cu numar BN-??-VIP. nu stiu pe unde mersese colegu ca era super curata si lucioasa masina

                            Comment


                            • Doggz tu erai pe Vacaresti ?
                              Salutari si aici, n-am apucat sa vad numaru

                              Comment


                              • Azi dimineatza, buimac si mort de somn, in clipa cand ieseam din scara sa ma duc la servici ce credeti ca mi se intampla?
                                Vad un DelSol chiar in fata scarii, culoare verde inchis (da' io-l vedeam negru) si in clipa aia mi-am pus doua intrebari:
                                1. cine pana mea mi-a mutat masina de la strada pana in spatele blocului?
                                2. acel cineva ce motive ar fi avut sa mi-o spele?

                                Si stateam si ma uitam la el si nu ma dumiream si abia apoi incepe sa se inverzeasca ecranul si imi dau seama ca nu era a mea!
                                Mai pe urma am observat ca avea numere rosii!
                                Anyway..
                                veteran sau viitor membru Hondafan/Team DelSol te salut si poate schimbam si cateva vorbe.

                                PS: asta se intampla azi dimineata pe la 7 pe straduta Pecineaga, chiar pe undeva pe langa Calea Rahovei!
                                ......*** HD-08-EFK ***...... .. .....*** HD-12-DEE ***
                                ..........Daca ma claxonezi in trafic am sa iti spun ce a zis Clarkson despre masina ta !!!

                                Comment

                                Working...
                                X