Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • model SUA
    Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
    ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

    Comment


    • sper sa nu gresesc si al lui cata_mahu sa fie BICul alb accordat cu jante de 18, parcat azi dup-amiaza pe o straduta aproape de cotroceni; eram perpedes si l-am ochit din graba; chiar iese in evidenta masinuta, bravos

      Comment


      • A lui e .
        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

        Comment


        • fanatic busted pe sos. Fabrica de glucoza hello
          Honda Civic Type R '08

          Comment


          • in ultima vreme m-am intersectat cu ceva exemplare noi de Civic '91-'95. a crescut interesul pentru piticutze in iasi

            Comment


            • si domnu' Shadow aproape de moghioros pe avarii pe la 22:20 hello
              Honda Civic Type R '08

              Comment


              • Conversat ieri pe Iuliu Maniu cu o domnisoara foarte draguta cu FN2. Poate o vedem mai des pe forum, zicea ca intra rar.
                Civic K20 Black Pearl
                Stage 1: <Eibach><Skunk2><Injen><Invidia><OMP><Ferodo><Tarox><O∙z><Recaro>
                Stage 2: <Skunk2><Gruppe-M><Toda><Tarox><HKS><O∙z><Recaro>

                CRX delSol ESi Black
                <Eibach><Aeroworks><Injen><Invidia><Ferodo><sparco>

                Comment


                • Originally posted by agh View Post
                  si domnu' Shadow aproape de moghioros pe avarii pe la 22:20 hello
                  Hmmm...pe unde erai ca nu te-am vazut???
                  www.MobShop.ro www.Mobila-online.ro

                  Mitsubishi Evolution X MR - Wicked White

                  EX - Honda Civic Type-R FN2 - Milano Red
                  Honda .:. Injen : HKS : CPL Racing : EXEDY : Quaife : Mugen : Hondata : BLoX : OMP : Recaro : Yokohama : OZ : JVC : DLS : Alpine : Focal : 3M : Ferodo .:. Type-R

                  Comment


                  • Originally posted by galileo View Post
                    Conversat ieri pe Iuliu Maniu cu o domnisoara foarte draguta cu FN2. Poate o vedem mai des pe forum, zicea ca intra rar.
                    Daca avea WUD la numar, e 'ocupata'
                    Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                    2 roti

                    Comment


                    • ramm ce vesti proaste aduci si eu o ochisem. merci mi-ai stricat seara

                      Comment


                      • @ shadow veneam dinspre moghioros...te-am vazut pe avarii ,am dat un flash si am trecut mai departe
                        agh
                        Senior Member
                        Last edited by agh; 28-04-10, 23:22.
                        Honda Civic Type R '08

                        Comment


                        • Originally posted by claudiu75 View Post
                          ramm ce vesti proaste aduci si eu o ochisem. merci mi-ai stricat seara
                          Am uitat sa mentionez ca prietenul ei este membru pe forum.
                          Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
                          2 roti

                          Comment


                          • Spontana cu un del sol cu SKY (parca) la numar ieri la budapesta. Salutari si aici

                            Comment


                            • Un s2k albastru cu JDM la numar ieri in rond la Dna Ghica (e cumva fosta masina a lui bigwhite?)

                              WUD ieri parcat asa in mijlocul strazii pe Stefan cel mare aproape de Victoriei
                              Mi s-a parut genial cum a lasat-o
                              ex-FN2 owner
                              Loved it every second!

                              Comment


                              • Un Civic vechi pe Regina Elisabeta, B-90-UFC, salutari doamnei de la volan. Vechi, vechi, dar isi facea treaba cu brio.
                                "(...)Toți pe buze-având virtute, iar în ei monedă calpă, / Quintesență de mizerii de la creștet până-n talpă.(...) Toți se scurseră aicea și formează patrioții, / Încât fonfii și flecarii, găgăuții și gușații, / Bâlbâiți cu gura strâmbă sunt stăpânii astei nații!" MIHAI EMINESCU, Scrisoarea III http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Alicia/

                                Comment

                                Working...
                                X