Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aaa, pai daca despre asta vorbesti, si ele au scris... poate nu asa de mult ca noi :wink:
    2006 Accord CL7 2.0 MT

    Comment


    • Originally posted by cryo
      ei cum nu? :wink:
      Era o domnisoara (sau doamna) cu un Civic 5d i-Shift. Si mai avem "userite" inregistrate (Anca Polgar, Ana etc)

      Corect, mai puteti adauga una. Momentan am postat mai putin, am preferat sa citesc mai mult, insa sper ca in viitorul apropiat timpul sa imi permita sa fiu ceva mai activa.
      My way....my Honda !!!!

      Comment


      • Doamna cu Civic i-Shift cred ca are nick-ul Civic. In plus, cred ca mai este si Vtec96, cu Integra .

        Jinxter, si tu? Intr-un topic mai vechi ai scris: "Salut! Sunt nou pe acest forum ..." :roll:
        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

        Comment


        • ..recunosc, guilty ops: by default prefer sa raman neutra, asa ca am considerat ca nu avea o prea mare importanta daca sunt un nou forumist sau ...o noua forumista, cel putin nu in perioada cand am inceput sa postez.
          My way....my Honda !!!!

          Comment


          • [-X pai e frumos ce faceti dumneavoastra aici pe forum. Cine v-a speriat de nu ati avut curajul pana cum sa dati un semn feminin pe forum?!?
            Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
            Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

            ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
            ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

            Comment


            • Eu ma intalnesc spontan cu Doc aproape in fiecare zi. :lol:

              Doc, lasa ca pt "aia" facem intalnire separata, dupa ce umblii la ea si o faci sa sparga turta la Subi STI. :twisted:

              Comment


              • Acum am masina parcata langa a ta.. :lol: apropo vezi ca ti-am atins putin bara \/
                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                Comment


                • Vazut una bucata EP3 al lui STI la romana azi. Tare masina :twisted:
                  '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
                  '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

                  Comment


                  • "intalnit" si salutat azi una bucata EP3 cu TOM la volan , in baicului

                    Comment


                    • Si asa ati refacut traseul lui Tom azi prin Buc :lol:
                      2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                      2007 Suzuki Swift Sport
                      2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                      Comment


                      • Vazut una bucata Accord cu jante OZ la Rompetrol in Dristor. Cineva de pe aici? ... Dinoc?
                        '07 Accord 2.0 ES Dark Mocha
                        '98 Civic Sedan 1.6 VTi New Vogue Silver

                        Comment


                        • Da, a mea este

                          Comment


                          • in sfarsit... \/ ...vad si eu o alta honda cu sticker - un accord gri
                            era parcata langa Lukoil (intersectie Lacul Tei + Dna ghica)
                            '18 BMW X1 18xd
                            '15 BMW i3 range extender
                            ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                            Comment


                            • Daca prin gri intelegi argintiu , eu sunt . Nu de alta dar pe acolo mai e parcat un accord gri inchis , dar nu am vazut vreu sticker pe el.
                              2006 Honda Accord 2.0 ES MT
                              2007 Suzuki Swift Sport
                              2008 Subaru Forester 2.5 XT 4-EAT

                              Comment


                              • argintiu ops: ... cu stickerul lipit deasupra stopului-spate stanga, nu ?
                                '18 BMW X1 18xd
                                '15 BMW i3 range extender
                                ex:'12 Honda Civic 1.8i A/T / '10 Honda CR-Z GT/ '09 Infiniti EX 37/ '07 Mini Cooper S Cabrio / '07 Lexus IS220 / '04 Ford StreetKa / '07 Honda Civic 5D / '06 Citroen C4 Coupe

                                Comment

                                Working...
                                X