Suport pentru număr înmatriculare personalizat HONDAFAN

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut. Rabdare si tutun.... O seara buna.

    Comment


    • hihi, abia astept sa ma reped cu un set la un fost coleg, amic si prezent aici pe forum; cu surubelnita in dinti si suporturile in desaga

      no pressure, though

      Comment


      • Excelenta(Den1GRator), mi-am sters de noroi tablitele de inmatriculare, parca ar merge niste suporturi noi-noute Hondafan, vreo veste, ceva pt saptamana asta ?
        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

        Comment


        • Da' aveti mai si voi rabdare, omul a zis ca e posibil sa fie gata pana la sfarsitul saptamanii. Daca e, intrebati si voi pe sambata, asa..
          sigpic

          HONDA - THE POWER OF DREAMS
          Honda Civic Type-R FN2

          Comment


          • Corect ! Il stresam de luni incolo !
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • Da' nu mai bine nu-l stresam deloc? Sigur ne spune el ce si cum, am incredere, ca e ardelean si ardelenii-s oameni faini
              -------------------
              There is no point of having if you can't share.

              Comment


              • @BlackMagic: Dar nu mai bine ni se da un termen precis de catre organizator? Ceva in genul azi, maine, la anul, niciodata, totusi am trimis niste bani cuiva care s-a oferit sa faca asta fara sa fie fortat de cineva, eu personal am un usor feeling de tratare cu spatele ca si cand mi s-ar face o favoare deosebita.
                Am rugat acum ceva vreme un tabel cu confirmarile banilor trimisi, sa fie toata lumea linistita ca s-au primit banii ok; nu se poate, e prea complicat. S-a intrebat de un termen; nu se poate da termen. Eu de ex vreau sa imi inchid contul ING de pe care am trimis banii pentru ca mi-am deschis alte conturi curente, nu o pot face pentru ca nu stiu daca banii mei au fost incadrati corect si daca imi inchid contul nu mai am posibilitatea de a obtine extrase de cont, de a contesta tranzactia daca banii au fost virati pe un cont gresit etc. Si pentru ca nu am un raspuns, platesc comision in continuare la ING pentru ceva ce nu mai folosesc.

                Comment


                • cu astfel de atitudini nu m-as mira daca pe viitor nimeni nu se va mai baga in a face ceva, orice
                  sigpic http://hondafan.etp.ro/gallery/v/danp/Jazz/

                  Comment


                  • Nu zic sa nu ni se dea un termen, dar poate omul are o perioada mai aglomerata sau ceva probleme la firma/loc de munca care pot sa-i haleasca 1-2 saptamani si chiar sa nu aiba timp. Sau poate aia de inscriptioneaza suportii il aburesc si na.
                    Dar toata polologhia aia cu inchisul contului la ING si ca nu poti... Daca nu ai Home Banking, te duci la orice agentie ING, ai masuta aia acolo, cu monitor, printezi un extras/op si dupa aia inchizi contul. Cat timp iti ia sa printezi op-ul si dupa sa inchizi contul, il pierzi la alte banci la coada.
                    A nu se intelege ca-i iau apararea lui Adi, dar nu cred ca se apuca sa dea teapa, pentru 20 lei/om...
                    Bai Adi, vezi ca luni am drum pe acolo si-ti tai cauciucurile pentru banii pe 2 seturi!!!
                    The things you are scared of, are usually the most worth while...
                    If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                    Comment


                    • Originally posted by RaduPETRIA View Post
                      @BlackMagic: Dar nu mai bine ni se da un termen precis de catre organizator? Ceva in genul azi, maine, la anul, niciodata, totusi am trimis niste bani cuiva care s-a oferit sa faca asta fara sa fie fortat de cineva, eu personal am un usor feeling de tratare cu spatele ca si cand mi s-ar face o favoare deosebita.
                      Am rugat acum ceva vreme un tabel cu confirmarile banilor trimisi, sa fie toata lumea linistita ca s-au primit banii ok; nu se poate, e prea complicat. S-a intrebat de un termen; nu se poate da termen. Eu de ex vreau sa imi inchid contul ING de pe care am trimis banii pentru ca mi-am deschis alte conturi curente, nu o pot face pentru ca nu stiu daca banii mei au fost incadrati corect si daca imi inchid contul nu mai am posibilitatea de a obtine extrase de cont, de a contesta tranzactia daca banii au fost virati pe un cont gresit etc. Si pentru ca nu am un raspuns, platesc comision in continuare la ING pentru ceva ce nu mai folosesc.
                      Radu, iti inteleg punctul de vedere, si daca colaboram cu o firma care sa ne faca asta, exact asa ar fi trebuit sa se intample lucrurile.
                      Dar fiindca nu e asa, hai sa nu cadem in extreme. Ideea e ca Den1GRator s-a oferit sa faca lucrul asta pentru noi toti, si asta e cred eu de apreciat.

                      Pe langa suportii astia, cred ca omul are multe alte probleme pe cap mult mai importante si mai stresante, nu trebuie sa punem si noi presiune gratuit. Pot fi 1000 de motive obiective/subiective pentru care nu primim nici un raspuns de la el, n-avem de unde sa stim.

                      Si sa presupunem prin absurd ca ne-a tras teapa... (ceea ce eu nu cred) sa-i ia naiba de 22 de lei pe care i-am trimis. Nici nu saracesc nici nu ma imbogatesc de la atata, asta sa fie toata paguba.

                      Si daca cineva vrea atat de tare suporti personalizati, se duce si si-i face singur pana la urma.

                      Hai sa nu agitam lucrurile inutil, a zis omul clar ca ne da vesti pe la sfarsitul saptamanii, o sa zica el ceva azi, in week-end, luni...

                      My 2 cents...
                      -------------------
                      There is no point of having if you can't share.

                      Comment


                      • Corbule, ai fost mai rapid
                        Taie-i omului cauciucurile si pentru setul meu, din partea mea =))
                        Daca te vezi cu el, da-i o bere de la mine (desi nu ne cunoastem personal), ma revansez cu 2 la tine (nici cu tine nu ma cunosc personal, da' e un motiv bun sa ne cunoastem )
                        BlackMagic
                        Senior Member
                        Last edited by BlackMagic; 08-10-10, 11:16.
                        -------------------
                        There is no point of having if you can't share.

                        Comment


                        • Corbule, BlackMagic, ma bag si eu la treaba cu cauciucurile si cu berea !
                          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                          Comment


                          • That makes 3 of us ! Cine ni se mai alatura?
                            -------------------
                            There is no point of having if you can't share.

                            Comment


                            • @ RaduPetria: imi pare rau ca te simti tratat cu spatele, daca doresti iti trimit banii inapoi chiar in acest moment. Banii de la tine au intrat, m-am uitat chiar acum pe extras si este in regula, poti inchide contul de la ING.

                              Imi cer scuze fata de toata lumea pentru ca dureaza, realmente sunt foarte prins cu munca si cu casa (ma mut langa Sibiu) si imi rup din timp foarte greu. Suportii vor fi gata azi sau luni (daca nu ma mint cei de la firma de inscriptionari) si apoi ii vom imaprti.

                              multumesc pentru intelegere.
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                              Comment


                              • Originally posted by BlackMagic View Post
                                Si sa presupunem prin absurd ca ne-a tras teapa... (ceea ce eu nu cred) sa-i ia naiba de 22 de lei pe care i-am trimis. Nici nu saracesc nici nu ma imbogatesc de la atata, asta sa fie toata paguba.
                                Asta e foarte urat man, daca cineva crede ca am strans cateva sute de lei si am plecat apoi (dupa ce am strans de 2 ori zeci de mii de lei pentru intalnirile nationale) apoi nu stiu ce sa zic.
                                http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                                Comment

                                Working...
                                X