ATI Motors Company (Iasi) - ex-dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    mai Yoz sfatul meu e sa-i suni pana ai un raspuns Daca "a venit marfa" la HTRO grabeste-te sa prinzi Dark Mocha
    '13 CR-V 2.2 i-DTEC Lifestyle M/T

    Comment


    • #77
      ..

      am sunat nu am vbit cu dl Florin cu care luasem legatura din piatra insa am vorbit cu un alt domn ff dragut..si mi-a zis ca este un stoc EXECUTIVE 2.0 M/T asa cum vreau insa multe din ele raman la dealerii din Bucuresti si de asta nici n-a putut sa ma sune dl Florin iar cat despre dark mocha a zis k nici o sansa fiindca este una singura si probabil este si deja luata de cineva din bucuresti.Mi-a zis ca ma va suna maine dl Florin si voi lua legatura sa ma duc cu tata saptamana asta sa dam comanda de HONDA ACCORD 2.0 EXECUTIVE M/T dark mocha , sa platim avans sau ce mai trebuie fiindca luam pe firma si na ce acte smenuri trebuieAbia astept saptamana asta sa ma duc ..si cand stau si ma gandesc ca marti dau prima proba la romana ma ia cu jale mareeee mareee nici nu ma mai pot concentra gandindu-ma la VISUL MEU (HONDA:X)..va voi tine la curent in continuare..
      I don't care about other cars , i just love my Honda

      Comment


      • #78
        Dude vezi-ti de examene ca Honde dark moca tot or sa fie :lol:
        Ex '06 Accord 2.0 LS/MT
        Momentan fara H

        Comment


        • #79
          ...

          i know but ...nu pot sa ma concentrez prea mult + nici un chef de invatat si-mi vine in cap numai HONDA:X:X...si te mai pui ca acuma ar trebui sa-i dau adevarat cu toceala...sa dea Dumnezeu sa fie binemai pun mana pe carte dar nu prea mult ca ...:P
          I don't care about other cars , i just love my Honda

          Comment


          • #80
            Hai ca am prins si eu putin net :lol: , daca vreti detalii cat sunt eu plecat apelati la colegul meu Marius Manolache 0729.292.748, sau marius.manolache@hondaiasi.ro

            Comment


            • #81
              Desi cu intarziere de vreo doua saptamani tin sa-i multumesc lui Ionut pentru ,,serviciile'' promte la achizitionarea celei de-a doua Honde Civic 5D.La cat mai multe....

              Comment


              • #82
                Merci, si astept topic macar pentru una la My Honda :wink:

                Comment


                • #83
                  ha! intrebare. ionutz, mi-ai pomenit de un service separat si un showroom nou. trebuia sa fie in martie? as vrea sa-mi fac revizia la "voi" :d
                  si cu site-ul cum stati? nu trebuie decat sa fie simplu si explicit, evident mai complet/corect decat hondatrading.ro si localizat. pana una-alta, masinile se vand si singure, dar ar putea sa se vanda si mai bine, sincer btw, cartea de vizita care mi-ai inmanat-o se afla la un coleg, vrea un civic sedan si spera sa incerce unul. e destul de convins, dar sper sa poti sa-l ajuti si cu un test drive. bafta!

                  Comment


                  • #84
                    De unde ai scos asta cu masinile se vand singure sincer nu stiu :roll:
                    Service va fi gata in curand, adica in 2007, daca nu se modificau standardele Honda la nivel international, si trebuia sa regandim toata structura se incadra in termenul initial. Asa macar o sa fie primul la noile standarde :wink: Pe coleg il asteptam la showroom , chiar daca se vind singure, nu cred ca si poate veni masina singura la Iasi :lol:

                    Comment


                    • #85
                      ei, chiar singure nu se dau, trebuia sa ma citesti pe diagonala... voiam sa spun ca lumea cam intoarce capul dupa ele pe strada (cam cum am intors eu dupa a ta azi dimineata) si se stie ca sunt fiabile, deci primul pas in convingerea clientului e facut

                      ok, mai astept service si showroom, no problem.

                      apropos de coleg, tocmai am purtat o discutie cu el si i-am reamintit ca voia sa faca test drive

                      Comment


                      • #86
                        Scuze pentru" cititul in diagonala", il ultimul timp vad ca sunt mai irascibil

                        Comment


                        • #87
                          Merci frumos,Ionut. Cand mai ai ceva,poate te gandesti si la mine. Nu ezita sa ma contactezi,cand vii pe aici. Raman dator.
                          Honda S2000 '08 / B-99-HOS
                          Honda Accord 2.4 Ex. A/T '07 / B-01-VDU


                          http://http://www.facebook.com/vdoltean

                          Comment


                          • #88
                            Cu placere Ovidiu, chiar imi pare rau ca nu am reusit sa ne intalnim.

                            Comment


                            • #89
                              Si mie-mi pare rau.La mine a fost un pic si lenea de weekend,mai ales ca am lucrat sambata noaptea.Si nici nu ma atrage SIAB-ul,fiind si foarte aglomerat.Ma bazez pe tine,ca vii mai des in Bucuresti,si o sa avem ocazii destule.
                              Honda S2000 '08 / B-99-HOS
                              Honda Accord 2.4 Ex. A/T '07 / B-01-VDU


                              http://http://www.facebook.com/vdoltean

                              Comment


                              • #90
                                Deci un mic update la masinile disponibile pentru drive-test:

                                1. Jazz 1.4 M/T
                                2. Civic 5D M/T
                                3. Civic 4D A/T
                                4. Accord 2.0 M/T
                                5. Accord 2.2 M/T
                                6. Accord 2.4 A/T
                                7. CR-V 2.0 A/T
                                8. CR-V 2.2 M/T
                                9. S 2000

                                Comment

                                Working...
                                X