ATI Motors Company (Iasi) - ex-dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    dan a fost deschis un SHOWROOM acilea in piatra dar asta acu' vreo cativa ani , era de la imobil, in 2004 dak nu ma insel....am salvat io oferta de atunci :P ia uite (IMOBIL Piatra Neamt 0233/621564)insa au desfiintat baietii...oricum e fff putin probabil sa deschida si la piatra neamt k na este in iasi kre e destul de aproape de piatra si kre e deajuns pt toata moldova
    I don't care about other cars , i just love my Honda

    Comment


    • #62
      Re: oh..

      Originally posted by YoZ
      ooohh...ati acuma postezi din piatra sa inteleg?....poate vin si io sambata cu tata pt un drive:P...iti place orasu'?ORICUM TI-am zis SUOPERRRR SUOPER FERICIT DUPA CE FAZUI...FELICITARILE MELE...
      Nu , postez din Iasi , ca fac naveta in fiecare zi :wink: , referitor la shw in Piatra nu pot sa ma pronunt acum...
      LE Acesta este ultimul meu post pana pe data de 2 iulie , pana atunci o sa ma gandesc la voi la munte, la cazane, la mare... :lol: , si ne vedem la Brasov :wink:

      Comment


      • #63
        ati...care din cei doi erai azi la ROMPETROL cu un CRV(cel care conducea sau cel care a platit ?):P..pe la ora5..:P..l-am convins si pe tata ... :P a vazut-o i-a placut, ce ramane de facut:P..comanda sapt viitoare HONDA ACCORD EXECUTIVE 2.0 M/T dark mocha :X ....abia astept ...am emotii knd ma gandesc k voi avea o HONDA ops:
        I don't care about other cars , i just love my Honda

        Comment


        • #64
          @YOZ: Felicitari si sa o stapanesti sanatos! Buna alegere! 8)
          '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

          Comment


          • #65
            hm

            ati..asteptam azi un telefon de la FLORIN SLINCU( hm sry dak ejti u ) in legatura cu culorile disponibile la HONDA ACCORD 2.0 EXECUTIVE M/T dar deocamdata nimic...sa fie mai diseara?
            I don't care about other cars , i just love my Honda

            Comment


            • #66
              Nu e Ati. Nu-ti pierde rabdarea
              Ex '06 Accord 2.0 LS/MT
              Momentan fara H

              Comment


              • #67


                (of...Xander ,(deocamdata n-am dat nici mkr un avans:P si io abia astept sa o stapanesc sanatos ) , cos ms .. of si mai e vreun user p'acilea din cadrul ATI MOTORS COMPANY IASI cu care as putea lua legatura
                I don't care about other cars , i just love my Honda

                Comment


                • #68
                  Yoz tu ce limba vorbesti ?

                  Comment


                  • #69
                    ...

                    dinoc ce nu intelegi ?:P...de joi pana ieri a fost o EXPOZITIE in piatra neamt de masini printre care si HONDA...duminica am fost cu tata si i-am aratat ACCORDUL , apoi am vbit cu Florin Slincu despre achizitionarea unei HONDA ACCORD 2.0 Executive M/T (asta crek ai inteles:P)el trebuia sa-l sune pe tata azi sa ne dea mai multe informatii in legatura cu achizitionare mai exact culorile disponibile pe stoc, si alte informatii referitoare la cum putem sa intram in posesia bijuteriei.Ni s-a spus k sunt ACCORDURI 2.0 Executive M/T dark mocha( asa cum dorim noi) pe stoc insa s-ar putea sa se fi dat deja sau sa fie rezervat deja si ne-a zis k va suna azi sa ne spune ce si cum si knd sa venim la iasi .... etc pt a putea avea si noi aceasta bijuterie numita HONDA.acuma ai inteles sau tot n-ai inteles?
                    I don't care about other cars , i just love my Honda

                    Comment


                    • #70
                      Io ma bucur ca tu ai inteles si acum iti urez success la cumparare

                      Comment


                      • #71
                        ..

                        dinoc..)ms..crek maine ii zic lu' tata sa-l sune el pe dl Florin...
                        I don't care about other cars , i just love my Honda

                        Comment


                        • #72
                          Yo! Yoz..., ma men, vorbeste frate romaneste k sa intelegem si noi astia mai batrani, daca intelegi ce vreau sa zic. mircu' e in alta parte, nu pe hondafan.
                          cat despre cumparaturi, vezi ca e bataie pe honde, asa ca pune mana pe telefon, nu mai sta degeaba pe forum. :wink:
                          civic 2.2 5D FK3
                          CR-V 2.2 AT RE6

                          Comment


                          • #73
                            ..

                            chipson78...n-ai nimerit cu mircu,n-am stat in viata mea pe mirc pur si simplu asa tastez eu ma scuzati ... de-acum o sa vorbesc corect literar gramatical romaneste..iar cat despre masina cred ca voi da azi telefon m-am gandit ca ieri probabil nu a avut timp sa ma sune ca au avut treaba probabil oamenii avand in vedere expozitia si ieri trebuiau sa duca toate masinile in Iasi inapoi...azi voi suna abia astept sa vad ce-mi zice:P..
                            I don't care about other cars , i just love my Honda

                            Comment


                            • #74
                              am dat si eu cu presupusul, nu te supara. dar am vazut ca pe dinoc n-ai vrut sa-l intelegi, asa ca am fortat putin. :wink:
                              in rest, bafta la cumparaturi si tine-ne si pe noi la curent.
                              civic 2.2 5D FK3
                              CR-V 2.2 AT RE6

                              Comment


                              • #75
                                ..chipson78nu m-am suparat nu k n-am vrut sa-l inteleg , am inteles mai greu ce vroia sa zica:P..abia cand mi-ai zis tu am inteles ca va refereati la cum scriu si nu la despre ce este vorba..keep in touchsi ms inca odata
                                I don't care about other cars , i just love my Honda

                                Comment

                                Working...
                                X