Hachi Motors (Iasi) - ex dealer

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Momentan am demarat un program de buy-back, dar la dimensiuni mai reduse. Speram ca in curand sa putem oferi un produs mai complex.

    Comment


    • #62


      Va asteptam !!!

      Comment


      • #63
        Si buy-back si asistenta rutiera cadou la revizie..si alte perspective..daca as locui in Iasi v-as "roade" pragul cu certitudine...felicitari !
        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
        "Gāndiţi pentru voi īnşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Cānd rămāi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui pānă la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să īţi urmezi visele." Soichiro Honda
        "Vreau să ştiu cum gāndeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

        Comment


        • #64
          Multumim Willy pentru aprecieri, macar pentru o cafea si tot te asteptam daca ai drum prin Iasi.

          Comment


          • #65
            Am vazut multe locuri de pe planeta, dar in Iasi, in tara mea, n-am ajuns niciodata, promit solemn ca atunci cand voi ajunge acolo,... trebuie sa ajung intr-o zi, macar pt a-i prezenta baiatului meu aceasta frumoasa tara (o descoperim impreuna in acest caz)....sigur voi bea o cafea la voi, unde s-ar putea simti mai bine un CR-V (si soferul) daca nu la un dealer Honda adevarat !! Bafta in tot ce v-ati propus !!
            Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
            "Gāndiţi pentru voi īnşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Cānd rămāi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui pānă la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să īţi urmezi visele." Soichiro Honda
            "Vreau să ştiu cum gāndeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

            Comment


            • #66
              Felicitari pentru initiativa si succes in ceea ce v-ati propus! E de laudat gestul!

              Comment


              • #67
                Un brat superior dreapta fata Accord din 2007,cat ar fi pe original?

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Bogdan_is View Post
                  Un brat superior dreapta fata Accord din 2007,cat ar fi pe original?
                  Bogdan_is, te rog sa transmiti cerere de oferta pe adresa de mail : marius.olaru@honda-iasi.ro , iar colegul meu de la piese iti va raspunde.

                  Merci,

                  Ionut

                  Comment


                  • #69
                    Deci...vreau sa felicit Hachi Motors pentru cum au venit pregatiti la mini salonul auto de la Piatra-Neamt.Niste oameni perfect pregatiti, cum putini vezi.Domnul Alexandru(daca imi amintesc bine) foarte foarte dragut la fel ca restul echipei.Numai cand am trecut cu Accordul pe langa ei toti m-au salutat.O adevarata familie care stiu sa aiba grija de clientii lor.
                    Domnule Saviuc, felicitari pentru o echipa atat de pregatita!!! Putini dealeri va pot egala si poate nici acei dealeri.
                    sky is the limit!!!!
                    2009 ACCORD 2.0/Executive/Volcano Grey

                    Comment


                    • #70
                      O scurta vizita azi pe la baieti, impreuna cu fetele mele. MULTUMIM HACHI MOTORS !

                      https://www.facebook.com/media/set/?...6890472&type=3
                      Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                      ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                      Comment


                      • #71
                        Azi am fost la HACHI pentru o reparatie la o "bestie" pe 2 roti (Honda Hornet), foarte multumit de cum s-au miscat lucrurile Deacum si hondarii pe 2 roti din Iasi sunt pe maine bune !
                        '09 Audi A6, 2.0, A/T, Grey
                        Fosta:
                        '08 Honda Civic Sedan 1.8 M/T, Taffeta White
                        Javascript motherfucker in Iasi?
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/andrei_r/

                        Comment


                        • #72
                          Buna ziua! boxele masinii au tot 3 ani garantie, nu?
                          sky is the limit!!!!
                          2009 ACCORD 2.0/Executive/Volcano Grey

                          Comment


                          • #73
                            Salutare! Sunt si eu client Honda. Detin un accord cl7 din 2008. L-am achizitionat second hand. am mers pentru o verificare de rutina la Hachi Motors si m-au taxat cu 1 mil. (asta nu e o pb desi la Hyundai nu te costa nimic daca esti clientul lor). in fine. Am o problema la masina, mai exact portiera soferului cand se inchide, nu se aude infundat ca la celelalte portiere cum ar treui, ci are un zgomot de rezonanta. Am intrebat daca se poate face ceva..si baietii de acolo au zis ca nu se pricep, nu pot face nimic. In al 2-lea rand am o problema la cd-player, ca nu accepta nici un cd si imi afiseaza CD-ERR, ceea ce in manual spune ca inseamna o problema mecanica. Am intrebat daca se poate face ceva,..raspunsul fiind acelasi: nu facem aici asa ceva, incercati in alta parte. Acum..sa fie cu pardon, dar daca la reprezentanta nu te poate ajuta cineva..atunci unde?
                            As fi rautacios sa spun ca sunt dezamagit,..dar nici nu sunt incantat.
                            Cu stima,
                            Cezar

                            Comment


                            • #74
                              Orice prestare de serviciu are un cost, nu poti sa te astepti ca un service sa iti faca o verificare gratuita si atat. Cati km are masina? Problema cu usa se poate rezolva regland amortizoarele de cauciuc din portiera sau daca masina are destui km, poate prin inlocuirea chederului de cauciuc. Cu cd playerul, nici o reprezentanta nu repara. Il schimba dar nu vrei sa stii cat costa. De aia mai bine incerci la un electronist sau inainte cu un cd de curatare.
                              Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by CristiZ View Post
                                Orice prestare de serviciu are un cost, nu poti sa te astepti ca un service sa iti faca o verificare gratuita si atat. Cati km are masina? Problema cu usa se poate rezolva regland amortizoarele de cauciuc din portiera sau daca masina are destui km, poate prin inlocuirea chederului de cauciuc. Cu cd playerul, nici o reprezentanta nu repara. Il schimba dar nu vrei sa stii cat costa. De aia mai bine incerci la un electronist sau inainte cu un cd de curatare.

                                Sunt de acord cu dumneavoastra ca orice serviciu are un cost. Am fost sunat de reprezentanta Hachi Motors Iasi si invitat pentru o noua verificare si rezolvare a problemei cu portiera. Sunt impresionat ca se tine cont de parerile clientilor. Multumesc pentru bunavointa!
                                Cu stima
                                Cezar

                                Comment

                                Working...
                                X