Merlin Auto (Baia Mare)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Merlin Auto (Baia Mare)

    SC Merlin Auto Baia Mare va asteapta la noul Showroom si Service aflat la iesirea din oras spre Satu Mare, str. SubDura1.

    Va invitam pe toti cei care au apelat la noi in trecut ca dealeri Honda sub denumirea Fortuna Motor, precum si pe toti cei care doresc sa ne cunoasca. Veti gasi profesionalism si competenta intr-un edificiu nou dotat la standarde actuale.

    Va facem cunoscut ca de la a doua revizie sau reparatie efectuata in service-ul nostru, cat si de la a doua masina cumparata, beneficiati de reduceri progresive.



    S.C. Merlin Auto S.R.L.


    Str. SubDura nr. 1, Baia Mare Tel./Fax: 0262-349169, 0362-418966
    hondatu
    Administrator
    Last edited by hondatu; 13-11-09, 12:40.

  • #2
    Bine aţi venit pe forum, Merlin Auto!
    Mult succes!
    CR-V e:HEV
    JAZZ GD1 CVT
    Ex: CR-V RE6

    Ex: RDX TB1
    Ex: Civic FD1

    Ex - JAZZ GD1
    Ex - ACCORD Type-R
    Ex - DEL SOL EH6

    Comment


    • #3
      Bine ati venit printre noi si mult succes!
      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

      sigpic

      Comment


      • #4
        Bine ati venit!
        Aveti site, e-mail ???
        Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
        ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

        Comment


        • #5
          Va multumim tuturor pentru urarile de bine, sper sa fie de bun augur.
          Site-ul este in constructie; E-mail: office@hondabm.ro

          Comment


          • #6
            Sunt prin Baia Mare zilele astea, chiar ma pregateam sa va fac o vizita, am vazut showroom-ul venind de la aeroport. Ce program de lucru aveti?
            nolty
            Senior Member
            Last edited by nolty; 16-06-09, 09:09.
            2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
            2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
            2000 Honda S2000 Berlina Black
            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

            Comment


            • #7
              WELCOME IN THE CLUB!
              Bafta si toate cele bune!
              HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

              Comment


              • #8
                Programul de lucru este: zilnic de la 8-17 service respectiv 9-18 vanzari, cu pauza 12.30-13.00.
                Pentru service se pot face programari la numarul de telefon de mai sus.
                Va asteptam!

                Comment


                • #9
                  apropos zice ti fratilor sa stie poporu ca aveti discount de 2 000 euroi la confort 2.0 ... si salutari lui Raducu am trecut ieri pe la voi si nu am dat de el... spor si sa ne auzim/vedem cit de curand ... apropos am fost la vb si acum negociez cu patronu sa o iau pe leasing ... pe firma ca-s prea prost platit si cu 50% avans au ras aia de mine pe sub musteatza ... sau bag picioarele si ma duc la oras simi trag job nou!!!

                  pana una alta,
                  pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                  Comment


                  • #10
                    Bine ati venit! Sunt din Baia Mare insa momentan nu sunt in tara. Abia astept sa va fac o vizita!

                    Numai de bine, Tomi

                    Comment


                    • #11
                      si eu am fost ieri dimineata
                      2007 Honda Accord 2.0 M/T LS NHB
                      2008 Honda CR-V 2.0 M/T EX NHB
                      2000 Honda S2000 Berlina Black
                      http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/nolty/

                      Comment


                      • #12
                        [QUOTE=Merlin Auto;242365]SC Merlin Auto Baia Mare va asteapta la noul Showroom si Service aflat la iesirea din oras spre Satu Mare, str. SubDura1.

                        Va invitam pe toti cei care au apelat la noi in trecut ca dealeri Honda sub denumirea Fortuna Motor, precum si pe toti cei care doresc sa ne cunoasca. Veti gasi profesionalism si competenta intr-un edificiu nou dotat la standarde actuale.

                        Va facem cunoscut ca de la a doua revizie sau reparatie efectuata in service-ul nostru, cat si de la a doua masina cumparata, beneficiati de reduceri progresive.



                        S.C. Merlin Auto S.R.L.


                        Str. SubDura nr. 1, Baia Mare Tel./Fax: 0262-349169, 0362-418966
                        office@hondabm.ro

                        Comment


                        • #13
                          Salutari si bine ati venit!
                          Salutari lui Radu si bineinteles colegilor!

                          Comment


                          • #14
                            Copilasii astia, o mana de oameni de toata isprava... se lupta sa faca fata crizei ordinare ce a lovit ... si se pare ca se accentueaza la noi in tara; de cate ori le calc pragul showroomului toti ma primesc cu zambetul pe buze ... de parca as merita... dupa ce i-am criticat... rusine sa-mi fie, am scris si la sectiunea My Accord, dar vreau sa ma repet si sa rostesc si aici cateva vorbe de lauda la modul in care ma trateaza ... eu in locul lor parca mi-ar fi pe limba sa zic da ce ...... cauti pe aici; ei bine nu e asa, si la cata treaba au, isi rup 5-10 min din timp si pur si simplu vin, ma saluta, si ard de nerabdare sa le mai povestesc de masinuta... un mare + din partea mea ... si cine mai are drum prin Baia Mare, poate sa ia o gura de aer la ei in parcare ca e larga si primitoare, in showroom au indesat 5 sau 6 masini, nu mai retin exact, sa le tina la caldurica pe vremea asta, asa se face nu se tin aiurea pe afara ... au si cateva care stau afara din cate am inteles sunt masinutele lor proprii o parte, care cred ca le spala saptamanal la ce praf mizerabil e in urba si in apropiere ... mai vad cate un redresor atasat asa din cand in cand la cate o masinuta ... iar service-ul, ca am fost onorat sa pasesc innauntru e luna-bec cum rar mai ai parte sa vezi la alte societati cu acelasi profil... gata nu mai zic nimic decat ca il rog pe Raducu sa faca 1 poza la Accordul ala rosu ce-l au in showroom incaltat cu noile jante pe 18, parca ... ehh... masinuta aia mi-a tras cu ochiu, ea a facut sa urle in mine pofta de accord ... pune o poza Raducule sa inteleaga colegii ce m-a facut sa-mi pierd mintile.

                            Pana una alta...
                            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                            Comment


                            • #15
                              feedback pozitiv si din partea mea! te simti printre prieteni!
                              HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
                              HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
                              vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
                              KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

                              Comment

                              Working...
                              X