Merlin Auto (Baia Mare)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    heheheh multumesc Florine!!!

    azi am trecut .... ca in fiecare zi de munca pe langa Merlin -> in parcarea lor au mai sosit cateva exemplare noi noute!!

    Maine trag o fuga sa vad (ce pot - de zapada) ce a sosit si pentru cine

    sper sa apara Raducu, ca el saracu ce are grija de masinute pe toate la baga la caldurica... maine daca au timp poate le bagam in showroom dau si eu cu parerea ...sper sa nu supar...

    O seara faina!
    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

    Comment


    • #47
      Radu, care ati trecut prin Bistrita si s-a oprit in PetromV-ul de peste drum de showroom... si n-ati intrat la o poveste!?

      Era cineva cu S-type cel negru, de la voi. Stateam acum si ma uitam, oare vede ca e Showroom Honda peste drum sau nu, ca stateam la o cafea, o poveste.
      sigpic
      Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

      Comment


      • #48
        daca a fost luni ... nu cred sa fi fost ei, deoarece au plecat cu Accordul negru, posibil sa fie cineva de la ei, dar... din ce retin eu ... civicul era in curte luni ...
        Ce pot sa confirm, ruta... au trecut prin Bistrita, dar nu stiu daca s-au oprit, maine sper sa intre Radu pe forum sa confirme, azi is la Bucuresti inca, si maine soseste!

        Hai Raducu ca te astept cu jantele!!

        Drum bun Sefa!
        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

        Comment


        • #49
          Da, m-am intalnit cu el la Bucuresti, era inchiriata masina!
          sigpic
          Daca vine muntele la tine si nu te cheama Mahomed... fugi!!! Sigur e alunecare de teren!

          Comment


          • #50
            Merlin Auto Baia Mare,
            Va uram An nou fericit!
            Numai bucuriile si implinirile sa va copleseasca in noul an!
            2010 sa va aduca satifactiile si performantele dorite!

            Va pupam!
            Razvan si Alice Pop
            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

            Comment


            • #51
              Multumim foarte mult de frumoasele ganduri care ni le transmiteti, va uram si noi sa aveti parte de tot ce este mai bun in noul an, multa sanatate si multe bucurii.

              Cu stima si respect,

              Echipa Merlin Auto

              Comment


              • #52
                Radu! nu pui aici ofertele voastre speciale la vehiculele rulate, sau putin rulate chiar si cele noi!

                O zi buna!
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #53
                  Suntem in discutii avansate pentru ambele modele, defapt CR-V ul este deja rezervat de cineva iar Civicul are 3,4 persoane care il "curteaza".

                  Merci oricum de informatie Razvan!

                  Comment


                  • #54
                    Buun!

                    Ma bucur sa aud ca se mai misca cat de cat treburile!

                    Saptamana asta am fost cam prins dar maine trec pe la voi negresit!

                    Va urez spor in plan si numai bucurii!
                    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                    Comment


                    • #55
                      Profesionalism: 0.
                      www.sspbike.ro

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by sebi77 View Post
                        Profesionalism: 0.

                        da detalii sa vedem ce te face sa crezi asta!
                        pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                        Comment


                        • #57
                          Iti zic eu ca asa e. Ospitalitate ok. Dar si-au batut joc de masina mea.
                          Vad ca esti din Baia Mare, poate chiar de la ei asa ca e irelevant.
                          Un singur exemplu. Directorul de service, cand i-am zis ca au facut 'n' greseli fata de mine, ca firma, stii ce a raspuns? 'Acum ce sa fac? Sa ma sinucid'?
                          www.sspbike.ro

                          Comment


                          • #58
                            pai ... e relevant ca si eu am sa ajung sa fac revizia, poate servicul la ei, si daca e ceva poate reusim sa schimbam, imi pare sincer rau ca asta e parerea ta, cert e ca nu asta e atitudinea de a atrage clientii ... astept mai multe detalii!
                            pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by bastircar View Post
                              pai ... e relevant ca si eu am sa ajung sa fac revizia, poate servicul la ei, si daca e ceva poate reusim sa schimbam, imi pare sincer rau ca asta e parerea ta, cert e ca nu asta e atitudinea de a atrage clientii ... astept mai multe detalii!
                              Nu vreau sa intru in detalii, dar trebuie sa merg cu masina la alt service, sa se mai faca odata lucrarea ce au facut ei.
                              Inca un exemplu: Tot eu ca firma: cand am intrebat de comanda de piese, mi s-a zis ca au contul de comenzi blocat. Asta se intampla pentru neplata....
                              La un client si mai ales nou, nu zici asa ceva. Sunt alte mii de scuze.
                              www.sspbike.ro

                              Comment


                              • #60
                                ... mnda ca orice firma din tara asta, toti ne confruntam cu lipsa fondurilor, din pacate asta e cruntul adevar, dar cred ca exista si varianta sa vi cu piesa de "acasa" eu cel putin pentru ulei am sa folosesc eneos, filtre am dat comanda pe net pentru cele comercializate de catre mugen... si multe altele ...

                                Sper totusi ca ai sa reusesti sa reglementezi aceste necazuri cat mai urgent!

                                Spor in plan si numai bucurii!
                                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                                Comment

                                Working...
                                X