Probleme forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu stiu daca tine de vreo setare nefacuta de mine, dar parca varianta veche arata la fiecare user ce masina are. Cred ca ajuta foarte mult in discutii sa stie lumea in ce cauza se vorbeste, ce generatie, ce motorizare etc
    Daca pui pasiune in ceea ce faci, vei reusi!

    Comment


    • Da, si eu cred ca ar trebui sa apara informatiile astea. Si ar trebui sa arate si de unde este userul.
      "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
      "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

      Comment


      • cand va aparea in Tapatalk?

        Comment


        • Asta ma intreb si eu... Am zis ca toata tevatura asta cu schimbatul forumului va avea macar acest avantaj, ca in rest nu pare decat o versiune "light" a celei de dinainte.

          Comment


          • Am contactat echipa Tapatalk de multiple ori, deocamdata fara succes. La noi totul e OK tehnic inca din primele zile dupa lansare.

            Comment


            • Oamenii, administratori dumneavoastra, exista posibilitatea sa nu-mi apara pe forum mesajele userilor pe care i-am blocat? Alta decit a sari peste ele ...
              "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

              Comment


              • Mai exact unde iti apar mesajele respectivilor? Doar pe "Latest Activity"?

                Comment


                • Da, pe Latest Activity.
                  "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                  Comment


                  • Quick question.

                    Sunt singurul caruia, daca nu intra cateva zile, toate topicurile principale apar ca necitite? Evident, daca intru pe oricare din ele, nu-mi apare niciun post nou acolo.
                    The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                    https://www.instagram.com/iamrusu/

                    Comment


                    • Unde anume? Eu am intrat acum pe "New Posts" (dupa latest activity si forum), si imi arata doar 3 postari pe care nu le-am vazut de la ultima vizita. Blochezi cumva "cookies"?

                      Comment


                      • Tot forumul, acum cateva zile i-am dat de pe Home Page "Mark Channels Read" si ieri cand am intrat, toate topicurile principale imi apar cu albastru ca si cum nu as fi intrat in ele niciodata.
                        Nope, nu blochez nimic. Doar AdBlock am, daca are vreo relevanta, dar nu cred.
                        The other car : SAAB 900NG / 2.0 Turbo / Stock / Black. (SOLD)
                        https://www.instagram.com/iamrusu/

                        Comment


                        • Aproape intotdeauna cind dau sa citesc un post, azi cel postat de "Julia Me" ca-si vinde CU2-ul (trista veste, Iulia!), si dau pe "go to post" nu ajung la post ci citeva pagini inainte, de regula 3-4, pe topicuri mai "stufoase" pe undeva pe la mijloc (-ul numarului de pagini ale subiectului/topicului).
                          La fel azi cu postul lui Marius cu Ep3-ul si cu bara lui JDM: am intrat de citeva ori in citeva ore timp in care au postat si Xander si Severineanul si dind de "go to post" si m-am trezit la citeva pagini in urma.
                          "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                          Comment


                          • Ai luat vreun virus...
                            Glumesc, mai sunt bug-uri din astea, dar in general eu le ignor....
                            O splendida Honda CR-V 2008, 2.2 i-CTDi, Black Pearl, Executive, M/T

                            Comment


                            • E bine sa fie mentionate, urmeaza sa le luam la puricat. Din pacate softwareul pe care se bazeaza forumul (vBulletin) e plin de bug-uri. Singurul lucru "custom" pe care-l avem e "latest activity", in rest ma asteptam sa functioneze perfect, fiind un soft platit si nu unul gratuit.

                              Comment


                              • Merge Tapatalkul + ne-am mutat pe un server mai rapid

                                Comment

                                Working...
                                X