Sugestii pentru forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De unde se pot vedea threadurile incepute de mine? Nu le mai gasesc in locul in care erau.
    http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

    Comment


    • nu merge sa introduc poze de pe URL (net). Bag adresa si-mi da asta : "Upload failed due to failure writing temporary file."
      HONDA: Silent release of fatal power & O masina nu e nimic daca nu e o placere conducand-o Soichiro Honda
      CIVIC FN1 Absolute I-Pilot & ACCORD CW3 Executive Advance
      http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Robby_Alessio/

      Comment


      • Eu am observat doua mici "problemute":

        1. Dupa ce ma loghez, forumul imi arata tema "rosie" si pe mine ca si cum nu as fi logat, pana cand apas "Today's Posts". Pe urma, apar logat, imi pune tema albastra, pe care mi-am pus-o eu, si totul e in regula. Asta se intampla si cu IE si cu Firefox.

        2. Daca vrei sa cauti posturile unui user, nu mai poti folosi optiunea cu "Display posts", iti arata numai topicurile pe care a postat respectivul user.
        "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
        "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

        Comment


        • Incearca acum.

          @Delphi: prima problema este rezolvata de ieri. A doua este cumva asta:

          http://www.hondafan.ro/forum/search.php?searchid=10722
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • Eu nu pot ramane logat pe forum. Nu am reset automat la cookies, history etc. Ma loghez, dar daca redeschid FF dupa 30min-1h, iar trebuie sa bag user si parola.
            TapaTalk nu merge in continuare...

            Comment


            • Originally posted by Den1GRator View Post
              De unde se pot vedea threadurile incepute de mine? Nu le mai gasesc in locul in care erau.
              Tot acolo sunt, dar daca folosesti tema alb-rosie, link-ul este scris alb pe alb si nu se vede textul, ci doar iconita.

              2002 - 2008 Peugeot 405, 1989, 1.6
              2008 - 2010 Hyundai Pony, 1994, 1.5i
              2010 - 20?? Honda CRX Del Sol, 1995, 1.6 ESi
              2016 - 20?? Honda CiviC 5D 2009 1.8 i-VTEC

              Comment


              • Am pus si odinioara o intrebare..nu mi-a raspuns nimeni,..de ce nu e restructurat My CR-V pe cele trei perioade reale ale aparitiei si existentei sale, cum e la alte tipuri...sau macar 1995-2006 si 2007-..asta e realitatea..acum cu reorganizarea cred ca n-ar fi un capat de tara,..n-as vrea sa-mi schimb buna impresie despre staff-ul tehnic,... degeaba, ar fi pacat..sunt pe receptie !!
                Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                Comment


                • Willy, ajungem si acolo doar ca dupa cum bine vezi, la ora asta ard altele oarecum normal daca ne gandim ca tocmai iesim dintr-un santier.
                  HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

                  Comment


                  • Mie nu-mi place deloc forma actuala. Probabil voi intra din ce in ce mai rar pe acest forum. O schimbare nereusita dpdv mai vedere si fara folos...
                    Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

                    Comment


                    • @ Willy - am restructurat aria in 3 grupe.

                      @ cristiZ - asta e tema default a noului vbulletin.

                      Eventual doc sau dio iti pot spune daca o pot pune si pe cea veche in lista ca optionala pentru useri.
                      '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                      sigpic

                      Comment


                      • Hondatu si Ticker, stiu ca aveti alte prioritati, dar v-ati facut timp si pt "petitia" mea, multumesc, jos palaria !
                        Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                        "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                        "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                        Comment


                        • Ticker, inca o mica rugaminte, acu' am sesizat, n-ar fi mai bine dupa CR-V 1995(NU 1996)-2001, sa fie 2002-2006 si 2007-, cam asta e si realitatea, cei cu masini din 2001 si 2006 au o la fel de mica dilema cu prezentarea ! Lucrurile importante, probabil sunt finalizate, acu' la "fineturi" ar merge o mica corectie...Multumesc inca o data !
                          WillyCR-VFAN
                          Senior Member
                          Last edited by WillyCR-VFAN; 10-04-11, 08:46.
                          Honda CR-V 2.0 i-VTEC A/T Executive, 2008, Black Pearl.
                          "Gândiţi pentru voi înşivă şi nu urmaţi paşii celorlalţi. Când rămâi fără vise, viaţa nu mai are nici un sens. De aceea mă voi strădui până la moarte să ating un scop.Trebuie să continui să îţi urmezi visele." Soichiro Honda
                          "Vreau să ştiu cum gândeşte Dumnezeu. Restul sunt detalii fără importanţă." Albert Einstein

                          Comment


                          • Doc, daca ai un pic de timp intr-o zi, te rog fa ceva cu TapaTalk. Asteapta mai multa lume sa il vada functionand din nou pe HondaFan...
                            mandrei83
                            Senior Member
                            Last edited by mandrei83; 11-04-11, 06:33.

                            Comment


                            • Dar tu esti cel mai stresat cu el!
                              The things you are scared of, are usually the most worth while...
                              If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

                              Comment


                              • Ti se pare. Ceilalti fie nu zic nimic legat de el, fie s-au resemnat.

                                Comment

                                Working...
                                X