YULASINIO: '00 Honda Integra Type-Rx, Championship White (DC2)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Den1GRator adevarat graiesti ...
    yulasinio
    I don't care about other cars , i just love my Honda

    Comment


    • #47
      frumoase poze ,calitatea este destul de ok
      Poza spune ToT

      Comment


      • #48
        cand esti mai bun decat ceilalti trebuie sa ai si diplomatie, nu sa o servesti rece asa

        felicitari pt pozele tale de amator Yula ... dar mai ales pt masini ...
        repet inca o data fetishul meu pentru celalalt model prezentat in imagini
        The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



        DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

        Comment


        • #49
          Foarte faine pozele si masina !

          Comment


          • #50
            Mersi baietii

            @Den1GRator: Iarasi vorbesti din strachini mah

            @Achim: pozele arata bine in format mic dar in formatul original sunt meah. Si da Tezza aia e super, am sa facem un small meet cu romanii care suntem pe aici si am sa-i fac niste poze mai bune special pt tine

            Oricum am altele proaspete de duminca dupa prima ei baie si de la un meet la care am fost prezent.

            Restul pozelor AICI

            Comment


            • #51
              superb!

              Comment


              • #52
                Dupa 2a saptamani de cautare am gasit pana la urma si kitul de curatare pt filtru de aer si era timpul sa pun m00gen CAI-ul sus A trebuit sa-i dau si cutiei o curatare intensa pt ca era plina de pamant iar cu ocazia asta daca tot am dat bara jos am dat si farurile pt curatenia de primavara
                Guest
                Guest
                Last edited by Guest; 17-05-09, 19:45.

                Comment


                • #53
                  Mugen CAI , super fain !

                  Comment


                  • #54
                    Mugen FTW
                    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                    Comment


                    • #55
                      Sa speram ca mai urmeaza niste pese mugen dar deocamdata vine asigurarea luna viitoare si va fi destul de mult dupa claim-ul care l-am facut pt aia neagra

                      Comment


                      • #56
                        Cateva poze din week-end-ul trecut in care vremea s-a indreptat cat de cat




                        Restul AICI

                        Comment


                        • #57
                          Foarte faine ! Felicitari !

                          Comment


                          • #58
                            Mersi

                            Comment


                            • #59
                              Super poze mosu, la cat mai multe.
                              http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                              Comment


                              • #60
                                ba masina ta deja m-am obisnuit ca trebuie sa arate asa cum trebuie sa arate
                                da' Toyota / Lexusul ala imi indoaie capu' ... si am mai si vazut unul prin Buc pe strazi ieri
                                The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                                DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                                Comment

                                Working...
                                X