CORSE: '05 Honda Civic Type-R, Cosmic Grey

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Prima data am crezut ca-i vreun horn, iar omul nostru face gratar in masina, abia apoi mi-am dat seama ca are de a face cu sportivitatea! :lol: :lol:
    HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

    Comment


    • #47
      bun ... seamana cu a lui Tom da' nu imi pot da seama dak e kiar la fel... ma faci invidios cu burlanu meu
      The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



      DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

      Comment


      • #48
        Nu e ca a lu Tom. Asta e N1 sau GT300, a lu Tom e G200 :wink:

        Comment


        • #49
          cred ca am reusit sa-mi fac si eu album.

          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Corse/wall23.jpg.html
          R 40510 - Cosmic Grey Ep3
          hsnracing.blogspot.com

          Comment


          • #50
            ultima poza ti se face pielea gaina , atat de reusita e ... :X:X:X:X:

            Comment


            • #51
              ti-am vazut masina boss... da bine evacuarea aia da' nush d c mi s-a parut mai mare in poze. oricum e ceea ce trebuie

              da' cauciucurile alea de pe spate :? ~ 65.000 km cu Bridgestone'uri... merita si ea ceva gigea?
              The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



              DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

              Comment


              • #52
                54000 km are masina lu Corsel. Cu toti km parcursi de ele, tot tin mai bine ca ale mele

                Comment


                • #53
                  am auzit ca noaptea tarziu a-ti spionat la mine in spatele blocului. oi' cumpara alt set de gume mai la primavara, acuma nu are rost.

                  LE: http://www.youtube.com/watch?v=KFNBgZJDCuc

                  nu bagati de seama caraitul trepei 3. se rezolva si ala
                  R 40510 - Cosmic Grey Ep3
                  hsnracing.blogspot.com

                  Comment


                  • #54
                    Corse, ai montat tu toba intr-o parte sau acum toate n1-rile sunt revizuite si vin montate intr-o parte?
                    Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
                    www.hpi-racing.ro

                    Comment


                    • #55
                      asa sta ea. nu am modificat nimic la toba. e exact cum a venit de la mama ei
                      R 40510 - Cosmic Grey Ep3
                      hsnracing.blogspot.com

                      Comment


                      • #56
                        Sper sa fie si a mea intr-o parte!!!!!!!!! TOBA !! :lol: :lol:
                        Masini cu radiocomanda pe benzina ! Viteze naucitoare de peste 100km/h!
                        www.hpi-racing.ro

                        Comment


                        • #57
                          http://hondafan.etp.ro/gallery/v/Cor...22007.jpg.html
                          alta viata e asa. deocamdata am pus doar scaunul din dreapta inapoi.
                          R 40510 - Cosmic Grey Ep3
                          hsnracing.blogspot.com

                          Comment


                          • #58
                            unde ai invatat tu sa faci astfel de prostii cu masina ta! bun! felicitari!
                            Most sports require only one ball, motorsport requires two...

                            "how to make it in zi undistry or life"

                            Comment


                            • #59
                              BUN asa .. sa ne zici ce diferente sunt cu "dotari" si fara "dotari"

                              Comment


                              • #60
                                Sunt...
                                Vtec Junkie B16a2.

                                Comment

                                Working...
                                X