VladTNS: '01 Honda Civic Type-R, Nighthawk Black

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Am hotarat sa trec inapoi pe stopurile de pre facelift. Dupa o ora de munca si polish, asta e rezultatul
    '01 Honda Civic Type R EP3

    Comment


    • #92
      Fara suparare dar nu arata deloc mai bine. Pare "obosita". Go back to face-lift. Seriously


      Sent from my iPad using Tapatalk

      Comment


      • #93
        nu este adevarat,arata bine,oricum este de gusturi si pana la urma de preferinta proprietarului.Mie unul imi place mai mult stopul de prefacelift

        Comment


        • #94
          si eu as merge pe facelift iar. Astea, cum ziceam ALH19, sunt prea obosite, depasite. Dar gusturile nu se discuta anyway.
          '08 Jaguar XF 3.0 V6 Premium Luxury A/T
          Ex: 09 Honda Accord 2.4 CU2 EXEC A/T & '07 Honda Accord 2.0 EXEC M/T

          Comment


          • #95
            Stopurile de ep3 sunt exact ca cola si pepsi. Multi prefera facelift, multi prefera prefacelift. Am avut de facelift 5 ani pe masina. Parca daca ma uit atent sunt prea "lexus style", mult crom. Astea de prefacelift arata a stopuri( mult rosu), dar nu sunt clare. Anyway in realitate arata mult mai bine ca in aceste 2 poze.
            '01 Honda Civic Type R EP3

            Comment


            • #96
              Mie imi plac ambele, singura chestie discutabila fiind ca ai acum faruri de facelift si stopuri de pre...
              '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

              Comment


              • #97
                Originally posted by Xander View Post
                Mie imi plac ambele, singura chestie discutabila fiind ca ai acum faruri de facelift si stopuri de pre...
                Eh....foarte multe prefacelifturi au faruri de facelift. Pentru unii e chiar primul mod asta(cum a fost si la mine ). Imi place cum arata si cu farurile de prefacelift, dar lumina lor este absolut jenanta.
                '01 Honda Civic Type R EP3

                Comment


                • #98
                  Masina a intrat la hibernat, dar cu cateva zile inainte am reusit sa ii trag niste poze. Intre timp masina a implinit 170.000 KM(72.000km facuti de mine) si merge impecabil. In rest, astept sa vina primavara sa o fac mai putin galagioasa si sa ii pun antival.
                  Attached Files
                  '01 Honda Civic Type R EP3

                  Comment


                  • #99
                    Frumoasa tare si ingrijita, felicitari!

                    Comment


                    • Impecabila,felicitari de fiecare data cand o vad....chiar si in poze!
                      Civic EP3,Civic FN2
                      După ce ai gândit – hotărăşte-te, după ce te-ai hotărât – nu te mai gândi. proverb japonez

                      Comment


                      • Va multumesc
                        '01 Honda Civic Type R EP3

                        Comment


                        • Ai scos folia de pe geamurile spate. Arata mult mai bine asa

                          Comment


                          • S-a luat el dupa cineva, sigur. :P
                            '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                            Comment


                            • Multumesc.Chiar am stat ceva pe ganduri daca sa o scot sau nu . Nu eram chiar hotarat inainte sa ma apuc de operatiune asa ca am luat folia de un colt si am tras. Dupa a trebuit sa exfoliez tot, iar rezultatul final chiar mi-a placut.

                              @xander : am vazut eu mai multe poze cu EP3uri negre fara folie si parca imi ziceau ceva , dar da, stiu unde bati )
                              vladtns
                              Senior Member
                              Last edited by vladtns; 29-12-16, 21:51.
                              '01 Honda Civic Type R EP3

                              Comment


                              • Voi vreti sa le faceti masini de colectie sa le vindeti la supra pret

                                power of dreams
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X