CIVICTM: '14 Honda Civic Sedan ES 1.8 i-VTEC M/T, White Pearl Metallic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Azi am pus si gumele de iarna abia astept sa o scot la drum lung
    O sa dau reset la consum dar imi place cum scade, magie nu alta

    Comment


    • #17
      Originally posted by ghela View Post
      Sa o stapanesti sanatos. Eu am luat-o acum o saptamana pe sora ei geamana de la Constanta. Am doar 400km si consumul a inceput sa scada sub 10.O sa o prezint si eu dar sa se mai incalzeasca afara si sa fac km mai multi ca sa am un feedback mai bun.
      Sa te poarte milioane de kilometri fara probleme! Si... poze, poze, poze!

      Comment


      • #18
        Mai lasa consumu ala ca nu asta conteaza la o masina noua. Sa te bucuri de ea. Pacat ca drumurile din Tm sunt o bataie de joc.

        Comment


        • #19
          Hai ca maine ii fac niste poze. Azi i-am pus anvelope iarna pentru ca aici a nins; crezusem ca scap
          GHELA: '14 Honda Civic 4D ES 1.8 M/T, Taffeta White

          Comment


          • #20
            1500 merge ca in prima zi

            Comment


            • #21
              Era si greu sa nu...

              Comment


              • #22
                spune-mi e zgomotoasa...ma refer la viteze mari...multumesc

                Comment


                • #23
                  Scuze pentru inactivitate alex321 nu-mi pare a fi zgomotasa, iar viteza testata este undeva intre 100-160 incerc sa merg legal
                  In alta ordine de idei sunt suparat ca nu a avut loc de mine unu in parcare si .... praf bara spate si un senzor.
                  Stau de 1 luna dupa alta bara ... Raspunsu celor de la Autoklass ... reprezentata HONDA pe Timisoara: Daca alegeati Mercedes cand ati luat masina nu intampinati problema asta dar asa Honda fiind mai exotica asta e ...

                  Comment


                  • #24
                    Exotica my ass. Cineva de la piese auto a uitat de comanda...
                    '08 Civic 5D 1,8 Sport Champagne Silver: Vicky

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Exact. Piesele vin în 3 zile
                      I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                      My cars:

                      '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                      '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                      '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                      '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                      EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                      EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                      EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                      EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                      EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                      EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                      Comment


                      • #26
                        Am mai scris de cateva ori: cei de la Autoklass lasa FOARTE mult de dorit in ceea ce priveste orice tine de Honda.
                        Eu zic sa mergi pe capul lor sa le faci scandal calumea, altfel nu rezolvi (patit pe propria piele).
                        http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                        Comment


                        • #27
                          "Daca alegeati Mercedes cand ati luat masina nu intampinati problema asta dar asa ..." - esti sigur ca n-ai fost la Autoklass Ploiesti?

                          "Am mai scris de cateva ori: cei de la Autoklass lasa FOARTE mult de dorit in ceea ce priveste orice tine de Honda." - Subscriu.
                          "In theory, there is no difference between theory and practice. In practice, there is."

                          Comment


                          • #28
                            Poate asta e politica lor de a vinde Mercedes
                            I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                            My cars:

                            '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                            '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                            '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                            '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                            EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                            EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                            EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                            EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                            EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                            EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                            Comment


                            • #29
                              Buna dupa raspunsul halucinant cu ... Mai bine cumparati Mercedes ... cei de la Autoklass lovesc iar
                              Problema nu se poate rezolva deoarece masina fiind prea noua nu stim ce cod are senzorul, bara spate ca sa-l comandam ... efectiv nu stim ( timpul de cautare alocat 1 luna si o saptamana )
                              Ore ce sa mai fac? Sa-mi para rau ca nu am optat pentru Mercedes (la 17 mi puteam sa-mi iau unu cu covorase frumoase brodate in Germania de catre nemti, calitate frate), mai bine imi luam un Golf second-hand cum ma indrumau colegii ( imi pune vanzatoru cati kilometrii vruiam eu la bord, sa para noua) ... Sa-mi para rau ca indragesc asa mult marca asta?
                              Ma simt ca intr-un episod din zona crepusculara

                              Ma gandesc ca daca apelez la Honda Romania nu pot primi nici un ajutor ...

                              Comment


                              • #30
                                De ce nu contactezi o reprezentanta Honda din Ungaria?
                                "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                                "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                                Comment

                                Working...
                                X