SLIPPERY: '08 Honda Accord 2.0 SSE M/T, Dark Mocha Pearl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Salut

    Sugestie pentru scaun copil: Inglesina. Nu sunt foarte ieftine, dar isi fac bine treaba. Eu am unul de aprox 1 an si jumate si n-am ce sa-i reprosez. Intra pe site la ei, cel mai bine. Aveau (cred ca au si acum) un scaun de masina care poate fi folosit cu succes pentru copii cu greutate pana la 30 kg. Si nu e musai sa il cumperi cu Isofix. Varianta fara IsoFix sta foarte bine prinsa in centura.

    Bafta!
    Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

    Comment


    • #47
      Multumesc pentru sugestie Andrei.
      Ce sugestii aveti pentru un carucior care sa incapa in portbagaj atunci cand este pliat? Ideal ar fi pareri si impresii din propria experienta
      Reason is the first victim of emotion. -- Scytale, Dune Messiah
      08 Honda Accord 2.0 SSE M/T, Dark Mocha Pearl

      Comment


      • #48
        Ca si carucior pentru copil am optat pentru un Chicco Trio Scoop. Dupa ce am reusit sa uit cadrul acestuia intr-o parcare am luat doar cadrul si partea sport de la un Chicco Trio 4ME. Avantajul e ca se potrivesc atat landoul cat si scoica de la Trio Scoop pe cadrul Trio 4ME.
        Ambele variante se pliaza in stil umbrela lasand foarte mult spatiu liber in portbagaj.

        Azi am schimbat bateria originala, dupa 4 ani de utilizare. Am optat pentru un Rombat Premier 65Ah in urma consultarii topicului de pe forum:
        http://www.hondafan.ro/forum/showthr...sinii-probleme

        Bateria a intrat fara probleme in lacas dupa ce am renuntat atat la tavita cat si la carcasa de plastic. Sa vedem cat o sa ma tina, am 2 ani garantie la ea. M-a costat 250 RON.
        Reason is the first victim of emotion. -- Scytale, Dune Messiah
        08 Honda Accord 2.0 SSE M/T, Dark Mocha Pearl

        Comment

        Working...
        X