Intalniri la Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O sa apar si eu atunci cu buburuza mea...

    Comment


    • Din pacate azi n.am reusit sa fim decat doi oameni, eu si cristi_xat... Speram sa fie un inceput timid, si data viitoare sa ne adunam ceva mai multi oameni...

      Comment


      • Doi hondari holteni la intalneala din TM.
        Drumuri bune fara cuie colegu.

        Comment


        • Salutare,mai e cineva curios de vreo intalnire?seara faina

          Comment


          • Salutare Baciu,
            Eu inca sunt dispus sa mai incerc, poate reusim intrun final. trebuie doar putina bunavointa si oleaca de sincronizare.

            Comment


            • Sunt asa multe masini Honda pe TM, cel mai probabil cat toata tara la un loc si la intalniri sunteti doi Astia mai vechi au ei clubul lor . In 24-25 sunt curse de 400m la Arad . Veniti aici si vorbiti cu hondarii ca deobicei sunt multe masini din TM care se dau.
              No signature

              Comment


              • Salut. Unde se mai aduna lumea cu honde, as veni si eu in weekend.

                Comment


                • Salutare,
                  Eu nu stiu sa fie ceva adunari organizate intre hondari, desi am vazut o gramada de masinute prin oras. daca mai e lume interesata ma bag si eu.

                  Comment


                  • Daca o sa fie ceva intalnire asa vrea sa praticip si eu ....
                    Honda - The Power Of Dreams

                    Comment


                    • Pai din câte observ multă lume ar vrea dar totuși nu se întâmplă nimic. Sau se țin întâlniri dar participanții nu intra pe forum.

                      Comment


                      • Duminica sau saptamana viitoare ,daca e soare ,ar fi frumos o intalnire la stadion ......ar fi cineva interesat?
                        Takashy_vtec18
                        Member
                        Last edited by Takashy_vtec18; 07-11-14, 15:18.
                        Honda - The Power Of Dreams

                        Comment


                        • Eu ma bag. Duminică ar fi mai interesant.

                          Comment


                          • As putea veni si eu daca e vremea ok. Poate de data asta o sa fim mai mult de 2 persoane. Duminica pe la ce ora??

                            Comment


                            • Eu propun în jur de orele 15, 16. Propuneți și voi și stabilim.

                              Comment


                              • Ora 15 la stadion e ok din partea mea.

                                Comment

                                Working...
                                X