Intalniri la Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu o sa plec pe la 13 din Deva ...sper sa ajung si eu ....daca va intalniti la 15 sper sa va mai prind...
    Honda - The Power Of Dreams

    Comment


    • Daca vi sigur atunci schimbam ora la 16, nu e nici o problema. Cu cat mai multi cu atat mai bine.

      Comment


      • dimineata o sa incerc sa-mi fac si eu asigurare la bestia ce zace in parcare, ca pe emag din pacate nu pot face decat incepand cu data de 11. daca nu reusesc sa-mi fac asigurarea, o sa vin si eu cu colegul xat, daca binevoieste sa ma primeasca in a sa limuzina.

        Comment


        • Poate vin si eu.La ce ora ?

          Comment


          • La ora 16.

            Comment


            • Super tare, sau intalnit 2 ardeleni si 2 olteni in BANAT.Sunt curios, data viitoare cati vom fi.

              Comment


              • pai speram ca o sa fim mai multi, si daca vine si andy cu civicul lui banuiesc ca o sa se ingroase randul ardelenilor. si sa speram ca data viitoare cristi scapa de bucurii precum cea de azi.
                Drumuri bune!

                Comment


                • )....sa privim partea buna...se putea si mai rau ..sa imi ia permisul....asa am scapat ieftin....
                  Honda - The Power Of Dreams

                  Comment


                  • Salutare băieți. O poză ceva de la întâlnire? Să ne cunoaștem și noi coechipierii.
                    Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

                    Comment


                    • Ne-am luat cu pvestitul si am uitat sa facem poze.....))....data viitaore sigur o sa facem....
                      Honda - The Power Of Dreams

                      Comment


                      • Salutare!
                        Cand e urmatoarea intalnire?
                        Accord CU1, 2009

                        Comment


                        • Am putea tot asa pe weekend sa ne intalnim ......poate sambata....daca e timp frumos.....
                          Honda - The Power Of Dreams

                          Comment


                          • eu unul cred ca sunt disponibil si weekendul asta pentru o adunare, asa ca daca vine lumea ma arunc si eu. si sper ca de data asta sa vin si cu masina

                            Comment


                            • In principiu si eu sunt disponibil in weekend.

                              Comment


                              • Sambata la ora 15:00 e ok pentru toata lumea ? .....la stadion , in parcare de langa ecranul publicitar ...e ok?
                                Honda - The Power Of Dreams

                                Comment

                                Working...
                                X