Intalniri la Timisoara

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut . am si eu nevoie de ajutorul vostru . rog pe cine vede mesajul sa imi dea PM cu nr de telefon al unuia dintre hondari . am mare nevoie de ajutorul vostru
    Milad VTI , Nebunul_89 , civic fan , carlitos , Dragos_Tm , Spoon , evo , antonie . Sunt in zona (Timisoara) si am nevoie de putin ajutor

    Comment


    • A venit vremea buna. Punem de o intalnire ?

      Propun ori in saptamana ce urmeaza, 22-28 Aprilie, ori in saptamana 6-12 Mai.
      Sunt sanse mari ca in saptamana cu 1 Mai si pastele sa fim multi plecati.

      Ce ziceti ?
      CRV - 2013 - 2.0 AT - Lifestyle - Crystal Black Pearl
      www.ungurubulan.ro

      Comment


      • http://www.racelook.ro/

        vine cineva??????

        Comment


        • salut! de cand am vazut prima oara un civic 5d m-am indragostit pe loc de masina si am hotarat ca in luna august-septembrie sa-mi achizitionez unul din germania, 2.2 cdti. acum, spun cu tristete ca n-am avut ocazia sa stau pe locul din dreapta unuia, ce sa mai zic de condus. in 25apr vin la tm si voi sta peste noapte acolo, avand putina treaba. stie careva daca este vreun civic pe care pot sa-l testez, pe la parcuri auto sau..? sau e careva dispus sa ma plimbe 5-6 strazi ca sa-mi formez o parere.. platesc benzina/motorina cat o fii, nu e problema

          ps: am admirat un civic rosu, langa dan paltinisanu saptamana trecuta in seara meciului acs-steaua(avea numere de bucuresti) si unul orange in apropierea garii de nord, nu dezvalui numerele ca poate iese cu certuri )

          Comment


          • Salutare!
            Se pare ca pe aici s-a cam pus praful, nu prea se inghesuie lumea la intalniri desi sunt o multime de masini prin zona noastra. Asa ca eu zic sa facem un efort si poate punem de o mica adunare, mai schimbam pareri, impresii, sfaturi. Se baga cineva?

            Comment


            • Salutare!
              Daca se organizeaza ceva o sa vin si eu...

              Comment


              • poate ar trebui sa incepem din nou intalnirile....
                '08 Honda Civic 5D 1.8 MT Sport 140hp i-VTEC Nighthawk Black Pearl
                http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/ +sticker
                Dacia Super Nova de vanzare
                Cauciucuri + jante de vanzare

                Comment


                • pai eu propun sa facem o intalnire weekendul viitor, ramanand sa stabilim daca sambata sau duminica in functie de numarul doritorilor...

                  Comment


                  • Unde propui?
                    '08 Honda Civic 5D 1.8 MT Sport 140hp i-VTEC Nighthawk Black Pearl
                    http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/ +sticker
                    Dacia Super Nova de vanzare
                    Cauciucuri + jante de vanzare

                    Comment


                    • putem incerca la stadion... sau ceva gen galeria 1, ca sa putem sta si la un citro in cazul in care vremea nu tine cu noi. daca aveti alte propuneri pentru mine nu este nicio problema.

                      Comment


                      • O sa ploua weekendul asta

                        Comment


                        • Da, e posibil sa ploua. Eu zic sa ne intalnim duminica pe la 14:00 la galeria, din ce am vazut pe net parca iese soarele.
                          PS: BV26CAT esti cumva prezent si pe forumul peugeot?

                          Comment


                          • Nu mai prea activez pe acolo. Dar da, eu sunt.

                            Comment


                            • ramane duminica ora 14 galeria 1?
                              '08 Honda Civic 5D 1.8 MT Sport 140hp i-VTEC Nighthawk Black Pearl
                              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/ +sticker
                              Dacia Super Nova de vanzare
                              Cauciucuri + jante de vanzare

                              Comment


                              • Da, eu o sa fiu prezent.

                                Comment

                                Working...
                                X