Mini Intalnire Nationala de Toamna - Pareri, Sugestii, Idei

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    la cheile gradistei e superb, am fost de doua ori, insa e de recreere, relaxare, nu prea ai ce face in jur, deca plimbari prin padure. dar e un loc de intalnire f fain, spatiu larg, drum f bun, cazare f buna, etc etc
    HONDA ciVic Type S (FN1) - Injen - Weapon-R - Invidia - COOL IT - Eibach - Drag Wheels - REPSOL - Magnat - Skunk2
    HONDA CRX DEL SOL VTI (EG2)......in progress
    vw scirocco mk 1 G60 kompressor stage 2
    KAWASAKI ZX-6 RR Ninja

    Comment


    • #92
      Buna la toata lumea Dupa o pauza foarteeee lunga, am revenit in mijlocul vostru Sper sa fiu re-primita pe acest forum si sa mai invat de la voi una alta despre Honda.

      Referitor la intalnirile voastre, mi-ar placea sa pot participa si eu..din cate am citit pana acum din postarile voastre au fost foarte frumoase..

      Ms anticipat..

      Comment


      • #93
        Tinisoara votez si eu.

        Comment


        • #94
          pana la mini - intalnire... facem o "micro" - la Herculane - sambata - duminica ... (18-19 septembrie) cu Vtin ne vedem sambata seara acolo si probabil 3XLaux ne va trage o spontana, am vb si cu Adi (Den1grator) poate, poate ...
          ... va uram un we fain!

          si evitati Alba Iulia zilele astea .. s-a desprins o bucata sanatoasa din tablierul podului...

          pana una alta....
          pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

          Comment


          • #95
            Daca nu intervine nimic ne vedem acolo..iar cu Alba (de fapt Sebes), evitati pe cat puteti, si Spideru a ramas azi blocat pe acolo.
            http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

            Comment


            • #96
              Apropo, care e faza cu podul din Alba? Ce s-a intamplat cu el? E vorba de cel de peste Mures?

              Ieri m-am intalnit cu Bodo prin trafic pe Iuliu Maniu, in timp ce mergem spre casa. E mica lumea asta, asa ca aveti grija pe cine duceti in dreapta (stiti unii de ce zic asta si vorbesc la modul general; eu unul, nu ma simt cu musca pe caciula)..
              mandrei83
              Senior Member
              Last edited by mandrei83; 18-09-10, 10:32.

              Comment


              • #97
                pe cai ca se filmeaza!!!
                200 km ramasi si 5 ore pana dau cu ochii iar de dracul de Vtin!

                spor in plan si numai bucurii!!
                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                Comment


                • #98
                  Daca ajung de azi am unde sa pun si io capu jos pe acolo? Ca daca nu vin de maine dimineata.
                  http://hondafan.etp.ro/gallery/v/den1grator/

                  Comment


                  • #99
                    hehehe este loc grupa la un motel Paradis aici unde ne-am asternut noi, aics am inchis telefonul, fmm si abea acusi am revenit,

                    http://hotelparadis.baileherculane.ro/

                    da un beep suntem sefi aici avem cheie si de la intrare, ca sut foarte putini acu in extrasezon!

                    daca ajungi maine e numa bine urcam la piscina la Hotel Roman e super pe aici m-a plimbat Vtin de mi-a rupt picioarele ...

                    maine apare si Laux vine cu un bus plin de tovarasi daca nu vine cu civicaria lui cand ajungi aici da un beep dar cum intri in Herculane mergi aprox 2 km si pe partea stanga vezi accordul meu, nu ai nici o sansa sa nu-l observi e parcat asa ca la showroomu-ri :P

                    drum bun si scuze de late posting

                    maine mergem sa ne balacim (daca putem suporta temperatura) masaje luni

                    prea mult scaun strica

                    noapte buna
                    pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                    Comment


                    • Hotel roman ora 12

                      et 2 piscina
                      pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                      Comment


                      • Poze, impresii.. ceva?

                        Comment


                        • stai asa ca descarc acusi de pe aparatul lui vtin, noi lenesi (am uitat sa incarcam acumulatorii si nu am luat ... in graba ... incarcatorul)

                          restul sunt prin piscina

                          L.E.

                          impresii:
                          - ieftin
                          - mancare fabulos de buna (vtin)
                          - ospitalitate
                          - natura fantastica pacat de lipsa de respect pentru istorie
                          - loc excelent pentru o nationala (vtin)

                          va salutam!
                          Rav
                          Last nick: bastircar
                          Last edited by Rav; 20-09-10, 22:48.
                          pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                          Comment


                          • herculane

                            poze gasiti si aici http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/Herculane/
                            este frumos,dar aglomerat.
                            In Caras-Severin sunt mai multe locatii unde am putea face o nationala. Ar mai fi si poiana marului http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v...poianamarului/
                            Mai este Muntele Mic si Semenic. Pentru info suplimentare va stau la dispozitie.


                            vtin: piscina cu apa termala era la Sara Sons. Au 3 piscine in aer liber acolo.
                            La Roman e cam degradata piscina si mica.Pacat ca au inchis 7Izvoare ca aia era foarte faina.(au inchis-o in sensul ca nu mai au apa termala)
                            babaus
                            Senior Member
                            Last edited by babaus; 21-09-10, 11:56.
                            '08 Honda Civic 5D 1.8 MT Sport 140hp i-VTEC Nighthawk Black Pearl
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/babaus/ +sticker
                            Dacia Super Nova de vanzare
                            Cauciucuri + jante de vanzare

                            Comment


                            • E mistocuta zona, ar fi interesant de facut nationala acolo..
                              Vreau si eu sa fiu manager, vad ca nu se cer multe cunostinte de gramatica, redactare si caligrafie.. Observ deasemenea ca semnul exclamarii e pozitionat pe un rand la un spatiu distanta de cuvant, iar pe celalalt rand e lipit de cuvant..

                              Comment


                              • babaus ... si nu ne-ai indrumat deloc mai frate!

                                noi am mers ca orbu-n Braila, de aceea am dat de una alta, poate si putin dezamagiti de transformarea in semi epava a statiunii... dar contrar asteptarilor, foarte aerata (deloc aglomerata) in perioada asta.

                                am petrecut 3- 4 zile super!

                                la iarna cred ca vor reusii sa miste mai mult la Hotel Roman (fiind in renovare )

                                si pe noi ne bate gandul sa ne revedem cu vtinii la iarna tot la Herculane!

                                poze vor veni de la vtin, el a fost sef cu imortalizarea...
                                pana una alta... spor in plan si numai bucurii!!!

                                Comment

                                Working...
                                X