Intalnirea Nationala Hondafan 5 - 7 August 2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by vtin View Post
    Dragilor, starea drumului Sercaia - Rasnov este cea care rezulta din pozele de mai jos. Nu e de dorit sa mergeti cu mai mult de 75-80 km/h. Cam aceeasi e viteza cu care se merge si pe DN1, dar nu din cauza asfaltului, ci a aglomeratiei.
    Daca te-ai intors cu masina acasa pe roti, atunci inseamna ca drumul e practicabil. Cel putin pentru sedanuri...
    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

    Comment


    • #77
      Originally posted by Punk View Post
      Băieți, avem vreun corporatist convins care pleacă din București vineri după ora 18? Mi s-a schimbat puțin vacanța și nu mai am ziua de vineri liberă.

      Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
      E posibil eu inca nu stiu daca o sa pot pleca la pranz sau seara. Ne auzim la telefon


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      '17 Civic TypeR FK8 Championship White
      '08 RAV4 2.0 VVTi 4WD
      ex : 06' Civic 5d 2.2 i-CTDI 140cp
      ex: '09 Civic TypeR Nighthawk Black

      Comment


      • #78
        Originally posted by Punk View Post
        Băieți, avem vreun corporatist convins care pleacă din București vineri după ora 18? Mi s-a schimbat puțin vacanța și nu mai am ziua de vineri liberă.

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Ce aiurea...iti iei medical o zi 😁.Ne auzim la telefon zilele astea

        Comment


        • #79
          Originally posted by MCosmin View Post
          Ce aiurea...iti iei medical o zi 😁.Ne auzim la telefon zilele astea
          Nu ar fi frumos din partea mea. O să plec după program. Dacă mai vine cineva e bine; dacă nu ajung direct la prima sticlă de vin.

          Rămāne să ne auzim.

          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
          Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

          Comment


          • #80
            Ce bagam pe gpseu ca sa ajungem la nationala?
            sigpic

            Comment


            • #81
              Cica 45.7473 N - 25.1298 E.

              Comment


              • #82
                Sau Sercaita...
                "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                Comment


                • #83
                  Ati pregătit vinul,tuica 😉?

                  Comment


                  • #84
                    Pai a zis Punk ca vine el cu vinul. Problema este daca sunt pokemoni.
                    "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                    "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                    Comment


                    • #85
                      Originally posted by Delphi View Post
                      Pai a zis Punk ca vine el cu vinul. Problema este daca sunt pokemoni.

                      Pokemoni găsim sigur insa o sa avem mai multe echipe "Racheta" dupa "anestezic" 😃

                      Comment


                      • #86
                        Eu zic să nu vă mai bazați, ca īn toți anii anteriori, că aduc alții băutură și să vă aduceți toți, dacă vreți să beți
                        I'm not anti-social. I'm anti-idiot.
                        My cars:

                        '09 Honda Accord Tourer 2.4 A/T, Executive, Cobalt Blue Pearl--all season daily car
                        '00 S2000, Silverstone Metallic - my new daily sunny day drive
                        '96 CRX Del Sol 1,6 SIR, Custom Metallic Green - sunny&warm days car
                        '78 Accord SJ 1,6 Yellow - historical car
                        EX-'11 CR-V 2,2 I-DTEC A/T Executive, Urban Titanium Metallic
                        EX -'09 Accord Sedan 2,4 M/T Executive, Cobalt Blue Pearl
                        EX-''00 HR-V 1,6, Custom Matt BlacK - Utility car
                        EX-'15 Civic 5D 1,8 Sport M/T Briliant Sporty Blue Metallic
                        EX- '95 Civic Eg 1,8 White - race car
                        EX-'08 Civic 5d 1,8 Sport M/T Alabaster Silver -

                        Comment


                        • #87


                          Answering the real questions here!

                          Trebuie avută mare grijă, și nici portbagajul de la Del Sol nu lucrează īn favoarea noastră.

                          Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
                          Ex: Honda Civic 1.8 i-VTEC

                          Comment


                          • #88
                            facem si noi o lista cu cei care vin sambata? Ma refer la cei din Bucuresti. Sa plecam toti in grup.

                            1. VladTNS
                            2.
                            '01 Honda Civic Type R EP3

                            Comment


                            • #89
                              http://www.hotnews.ro/stiri-esential...t-5-raniti.htm
                              "Things are not what they appear to be: nor are they otherwise."
                              "The truth may be out there, but the lies are inside your head." - Sir Terry Pratchett

                              Comment


                              • #90
                                Īnseamnă ca venim care cum poate.Vineri care pleacă?

                                Comment

                                Working...
                                X