Hondafan meeting: pareri si impresii

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "de aceea scuzele de rigoare ca unora le-am uitat numele in pozele de mai sus, pur si simplu a fost prea mult deoadata!"

    eu glumeam, nu trebuie sa iti ceri scuze. :wink: am si eu persoane pe care le cunosc decat "vizual", ca sa zic asa. dar in 2-3 intalniri se rezolva.
    problema este ca vor veni altii noi, n-o sa ajungem niciodata sa ii stim pe toti dupa nume.
    civic 2.2 5D FK3
    CR-V 2.2 AT RE6

    Comment


    • Asta nu se poate rezolva decat prin intalniri mai dese in grupuri mai mici(pe zone), ca anual sa putem reuni grupurile! Am observat ca in Bucuresti incep sa se miste lucrurile, daca am reusi sa fixam o ora mai de Doamne ajuta... ar fi si mai bine. Oricum niciodata nu va fi perfect petru toti ca si data si durata, dar e bine ca este comunicare si pasiune comuna!
      Civic 4D 1.8l 140CP
      Suzuki Splash

      Comment


      • Originally posted by VYK
        Asta nu se poate rezolva decat prin intalniri mai dese in grupuri mai mici(pe zone), ca anual sa putem reuni grupurile! Am observat ca in Bucuresti incep sa se miste lucrurile, daca am reusi sa fixam o ora mai de Doamne ajuta... ar fi si mai bine. Oricum niciodata nu va fi perfect petru toti ca si data si durata, dar e bine ca este comunicare si pasiune comuna!
        Vic, cred ca tocmai esti responsabil pentru fixarea urmatoarei intalniri :P
        Sunt convins ca ne vom alatura cativa tie cand ne vei spune unde si la ce ora sa venim. Desigur, daca propui ora 23 pe varful Moldoveanu... iti uram drum bun :P
        Cred ca admin-ul te va lasa sa faci un topic care sa prezinte o noua data/loc de intalnire. Eu m-am purtat frumos si mi-a dat voie. Acu' sa vedem cum si daca l-ai suparat pe nenea adminu' site-ului.
        Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

        La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

        Comment


        • Originally posted by s-line
          cred ca hondatu nu se referea la tine si Asko in partea cu "aroganta..." :idea:
          ......exact, ci la dealerul local. Ca-s primii sau ai doilea, nu conteaza, tot cu mana in buzunar se sta, iar eu odata am fugit dupa ei, a doua oara............

          Accord4ever:
          pentru intalnirile locale, voi si numai voi cei de la fata locului (impreuna cu moderatorul ariei respective eventual), sunteti raspunzatori!
          HONDA. The finest from Japan. Since 1963.

          Comment


          • Originally posted by Accord4ever
            Vic, cred ca tocmai esti responsabil pentru fixarea urmatoarei intalniri :P
            Sunt convins ca ne vom alatura cativa tie cand ne vei spune unde si la ce ora sa venim. Desigur, daca propui ora 23 pe varful Moldoveanu... iti uram drum bun :P
            Am priceput aluzia si o sa incerc sa gasesc o perioada fara cod rosu sau portocaliu! Sper sa ies cat de cat onorabil! Oricum ma bazez si pe tine, ca de altfel pe toti Hondarii, ca nu cred eu ca va rabda sufletul sa stati deoparte!
            Cat despre Moldoveanu', ia gandeste-te ce viraje am putea inventa pe acolo :roll: ...
            Civic 4D 1.8l 140CP
            Suzuki Splash

            Comment


            • E clar... asteptam toamna :P
              Sau seara, ceva...
              Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

              La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

              Comment


              • Originally posted by Ciobotaru Mihai
                Imi cer scuze pentru intarzierea cu care scriu.

                O super comunitate! Sunt mandru ca posed o HONDA!

                Multumesc pe aceasta cale organizatorilor, dar si tuturor participantilor pentru atmosfera creata.

                P.S.: JOS TDI-ul... :lol:

                Am facut si eu cateva poze http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Ciobotaru+Mihai/
                Mah ai ochi de artist, mi-au placut cateva poze extrem de mult si as vrea sa le am sper ca e ok.
                Honda Civic 2.2 i-CTDI Ex - NEGRU MAT; 170CP; ambient blue light; praguri x-treme; capota "carbon"; eleron sport; etriere sport rosii; spoiler si praguri TSS Tuning.

                Comment


                • pentru cei interesti, in numarul urmator al revistei Autoshow (are pe coperta un Porsche GT2)apare stirea cu reuniunea Hondafan. De asemenea, in urmatoarele zile trebuie sa iasa pe piata si Quattroruote - august, de asemenea cu stirea despre reuniunea de la Rasnov.
                  Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

                  La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

                  Comment


                  • Asteptam astfel de vesti! Nu vom rata, mai ales ca tu ai fost si cu munca de documentare atunci :P !
                    Civic 4D 1.8l 140CP
                    Suzuki Splash

                    Comment


                    • Originally posted by PrimuldaK

                      Mah ai ochi de artist, mi-au placut cateva poze extrem de mult si as vrea sa le am sper ca e ok.
                      :lol: :lol: ...ok...zi care si se rezolva...cumva...
                      '04 CIVIC 5D 1.6 VTEC (EU8), alabaster silver
                      ex '08 FR-V 2.2 Executive, sparkle grey
                      ex '07 Civic 5D 1.8 M/T Executive, neagra
                      CONVERSE pe http://www.frogs.ro

                      Comment


                      • Sambata ne intalnim undeva? Adica este o intalnire saptamanala sau se hot din cand in cand?
                        Honda Civic Type R Black | ex Honda Civic 5D 1.8 Sport M/T Rosie | ex Honda Accord 2.0 Executive A/T Crystal Black Pearl

                        Comment


                        • Se hotaraste din cand in cand. Eu unul m-as baga sambata. Daca sunt mai multi interesati facem un topic special. Sa fim macar 7-8 ca pana acum doar eu, tu si lordaccord am fi...
                          '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                          Comment


                          • vin si eu dak e
                            The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



                            DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

                            Comment


                            • ce misto! ia cititi voi http://www.hondafan.ro/phpBB2/viewto...=1416&start=60
                              ultimele 2 posturi
                              civic 2.2 5D FK3
                              CR-V 2.2 AT RE6

                              Comment


                              • poate anul viitor cand se v-a face intalnirea anuala vor exista masini si din galati.
                                felicitari , pozele arata superb iar traseul e marfa.
                                '91 Honda Crx modelul T

                                Comment

                                Working...
                                X