Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a fost vandut si kiar aflasem si noi acu vreo sapt ca noul proprietar a avut ceva ghinion cu el :?
    The NSX may be dead, but its spirit lives on. It is an evil spirit. [...] Honda, we beseech you: leave it as it is. Don't disappoint us again.



    DreamSquad | Toda | SKN | Momo | Recaro | TenzoR | Yokohama | Sabelt | TEiN | Becker | Infinity | JBL | Mügen | My '05 NHB EP3 TypeR

    Comment


    • Sambata seara pe la Unirii m-am intalnit cu un Civic cu numarul WRS (parca). L-am salutat si m-a salutat. E cineva de pe aici?
      Honda CBR F4i
      Honda Civic 1.8 Exec
      Honda Jazz 1.4 M/T

      Comment


      • Originally posted by STI
        aveam...
        Stiam ca vrei sa-l vinzi, dar nu stiam ca deja ai "scapat" de el
        L-o fi busit rau? :?
        ex-FN2 owner
        Loved it every second!

        Comment


        • M-am intalnit cu Doc sambata dupa masa in Iasi, cobora spre Podu de Fier, eu urcam (nu cu Honda asa ca degeaba am ridicat mana )
          Ex '06 Accord 2.0 LS/MT
          Momentan fara H

          Comment


          • Type R cu "HKS" la numar l-am vazut si eu vineri - iesea de la RAR..stie sa salute :wink:
            Ex: Civic 1.8 Executive NHB 2007/ Del Sol ESI/ Del Sol VTi
            2 roti

            Comment


            • jinxter tu erai ieri pe la 15.00 la capriciosa?


              vazut ieri pe la 17.00 un civic 5d gri cu nr rosii si farurile de ceata aprinse.fratilor, alea au alt rost, nu sa-i orbesti pe ceilalti participanti la trafic.
              civic 2.2 5D FK3
              CR-V 2.2 AT RE6

              Comment


              • Farurile de ceata sunt construite sa bata in jos si cu distributie larga.
                Nu prea au cum sa te orbeasca decat daca mergi pe o suprafata care le reflecta - faza la care pot fi deranjante. In alte conditii nu ar trebui sa deranjeze.
                "Ethics. That's always so inconvenient."
                Cal Lightman

                Comment


                • Originally posted by chipson78
                  jinxter tu erai ieri pe la 15.00 la capriciosa?
                  Nup, eu am scos-o la plimbare mai pe seara :lol: insa parca s-a spart conducta am vazut ieri vreo 3 civicuri rosii, doua cu numere provizorii
                  My way....my Honda !!!!

                  Comment


                  • Legat de topicul asta:
                    oare pe VW FORUM sau pe skoda forum cum suna un post?
                    ieri in jurul orei..pe strada ...m-am intalnit cu:
                    fara nr,fara nr,fara nr,fara nr fara nr,fara nr,fara nr,fara nr, fara nr,fara nr....sa moara mama!
                    sau dupa articolul din JURNALUL NATIONAL o inatlnire spontana suna cam asa:
                    1(ocatvia 1) schimba banda,2(octavia 2)tine stanga........calaretul fara cap,ce te bagi bei?


                    scuze: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
                    ex CL7 AT 2006
                    CN1 Sport 2005
                    KB 1 2007-"A gloriously good car that no-one in their right mind will ever buy"

                    "The Honda Legend is a highly technically complicated and luxurious bit of kit that seems to be making more of a name for itself as the secondhand sale of the century"

                    Comment


                    • Azi vazut din nou Accordul IS ...DOR cu sticker ? Cine o fi?
                      Si masina lui nea Razvan :wink: Fara proprietar in ea!
                      Dar i-am salutat cu gandul pe amandoi!
                      Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                      ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                      Comment


                      • ce s-ar intampla daca s-ar intalni 4 honde intr-o intersectie?

                        http://www.220.ro/Honda_Reclame-11342.html


                        :lol: :lol: :lol:
                        Am fost manechin la fabrica de prezervative!
                        Rated R for nonstop crude and sexual humor, pervasive strong language, and drug content.

                        Comment


                        • Cat de tare!!! Dar chiar asa se si intampla... de fiecare data am lasat o alta honda sa se bage in fata mea si aproape de fiecare data m-au lasat altii pe mine
                          '07 Civic 5D 1,8 M/T Sport

                          Comment


                          • Originally posted by SirAndrew
                            ce s-ar intampla daca s-ar intalni 4 honde intr-o intersectie?
                            http://www.220.ro/Honda_Reclame-11342.html
                            :lol: :lol: :lol:
                            Culmea e ca asa fac si eu. Super tare reclama, am ras cu lacrimi
                            Hobby electronics - http://dics.voicecontrol.ro/

                            Comment


                            • pe mine acum ma lasa mult mai multi sa intru in coloana pe o strada principala, dect ma lasau cu solenza...

                              preferam sa nu fie nicio diferenta...gust amar...popor cu valori trunchiate...
                              nu te pune cu prostul ca are mintea odihnita (ignorance is bliss)...

                              Comment


                              • Nu stiu cum se face dar de fiecare data cand vad o Honda in coloana in care vreau sa ma strecor stiu ca voi avea loc. M-au lasat in Piata Victoriei, seara, la ora de varf. Era un Accord 2006 si sigur nu era de pe site. Dar... Hondaru' tot hondar
                                Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

                                La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

                                Comment

                                Working...
                                X