Intalniri spontane

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suuuper dimineata azi am avut colegi de trafic un civic hatch XXHND si un Accord XXWUN
    My way....my Honda !!!!

    Comment


    • Eu am vazut intr-una din seri un Accord4 cu numar BXX HND. DIn pacate a trecut prin fatza mea si eu nu eram in Honda... asa ca... pana sa ma dumiresc disparuse. Vorba cantecului: fuse fuse si s-a dus...
      Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

      La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

      Comment


      • Originally posted by Jinxter
        Suuuper dimineata azi am avut colegi de trafic un civic hatch XXHND si un Accord XXWUN
        It wasss meeee cel cu civicu hatch i think
        Am avut si eu azi o colega foarte draguta de trafig greu....b-XX-BVJ cu un civic rosu ca al meu

        Comment


        • dar ce ziceti voi ca ieri m-a lasat sa ma bag pe o straduta chiar cel cu Civicul alb cu 01-RRR ???? baiat de baiat , ce sa zic dar cred ca era normal , ce naiba ca oricine ar lasa un CTR 8) sa treaca ....
          http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/kick/

          Alfa Romeo 156 V6 24V

          Comment


          • Originally posted by kick
            dar ce ziceti voi ca ieri m-a lasat sa ma bag pe o straduta chiar cel cu Civicul alb cu 01-RRR ???? baiat de baiat , ce sa zic dar cred ca era normal , ce naiba ca oricine ar lasa un CTR 8) sa treaca ....
            Nu si daca ai TDI :P
            Supravirarea este cand se sperie pasagerii. Subvirarea este cand se sperie soferul!!!

            La Multi KM, masinutza mea... Peste 245k km. and counting... Accord4 Quality Rules!

            Comment


            • nici eu n-as lasa sa treaca un ctr. l-as opri sa vorbesc putin cu soferul
              civic 2.2 5D FK3
              CR-V 2.2 AT RE6

              Comment


              • Originally posted by almilitaru

                It wasss meeee cel cu civicu hatch i think
                Am avut si eu azi o colega foarte draguta de trafig greu....b-XX-BVJ cu un civic rosu ca al meu
                Imi pare bine, eu eram :wink:
                My way....my Honda !!!!

                Comment


                • Ne-am vazut ieri parca (nu mai stiu exact)....tu rosu, eu rosu..... :P
                  '07 Civic 1.8 M/T Sport Roºu

                  Comment


                  • Intalnit azi la Asko service cu Fanatic, venit sa schimbe cilindrul ala de la ambreiaj... Tot acolo era si Ionut (Vale46 - Asko). Mi-a parut bine ca am stat de vorba! :wink:
                    '02 Accord Type-R CH1 / '07 Accord CL7 Elegance / ex '10 Civic Type-R FN2 LSD / ex '14 C Coupe AMG

                    Comment


                    • In seara asta am intalnit un civic mai vechi si aproape de Mc de la romana am intalnit un Ep3 !!! Am dat flash-uri dar nici un raspuns !!!
                      2007 Honda Civic Type R GT - INCREDIBILA !!!

                      B 99 Y K R

                      Comment


                      • ieri dimineata m-am salutat cu un accord pe ceaikovski, in floreasca.

                        ori asta ori el a crezaut ca-i dau faruri de injuratura si mi-a raspuns la fel )
                        "Ethics. That's always so inconvenient."
                        Cal Lightman

                        Comment


                        • civic negru pe spatiul verde in intersectia doamna ghica, BxxXVT.
                          ex Accord 2.0 ES M/T 2007 CL7
                          Accord 2.4 Executive M/T CU2 2008
                          Suzuki SX4 1.6 GLX 4WD 2008
                          Mitsubishi Outlander 2.3 Invite 4WD 2012

                          Comment


                          • acum juma de ora - CTR FN2 argintiu cu numere rosii cu suporti de la ASKO pe Dacia .... l-am mai vazut si sapt. trecuta dar vad ca nu se baga pe forum .... mai e vreunul argintiu in Buc ?
                            http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/kick/

                            Alfa Romeo 156 V6 24V

                            Comment


                            • Eu am vazut 2 in aceasi zi. Amandoua in zona Tei.
                              E unul cu numere de Constanta si unul cu nr rosii.

                              Posibil evident sa mai fie si altele
                              ex-FN2 owner
                              Loved it every second!

                              Comment


                              • Vazut prin Iasi un Accord rosu cu nr de CT !
                                Iubesc masinile japoneze. Ele nu mint, nu inseala !
                                ACURA & HONDA SUV FAN CLUB ROMANIA - http://daimyo.ro/index.php?action=forum

                                Comment

                                Working...
                                X