Propunere - integrare Tapatalk pentru vizualizarea forumului pe iPhone, Android, BlackBerry si Nokia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Doc, a trecut mai bine de o luna de cand s-au rezolvat problemele majore legate de noul forum (update, patch, scripturi etc), insa Tapatalk a fost ignorat complet. Ne poti da un raspuns oficial daca acest plugin va mai fi instalat sau nu?

    Comment


    • #47
      Sa fie cu semnatura si parafa, da?!
      The things you are scared of, are usually the most worth while...
      If you wanna FLY, at least FLY BLACKsigpic ->

      Comment


      • #48
        De preferat!

        Comment


        • #49
          Ce a tinut de mine (update, patch, scripturi etc) s-a rezolvat. Dio se pare ca n-a reusit sa mai intre pe forum de ceva vreme. Are omul problemele lui, daca nu a reusit sa modifice plugin-ul.
          Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
          Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

          ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
          ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

          Comment


          • #50
            Si eu as vrea sa fie integrat Tapatalk pe acest forum...
            Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

            Comment


            • #51
              Revizia de la Asko mi-a dat un ragaz sa rezolv Tapatalk

              So enjoy it si scuze de intarziere. Intr-adevar am fost extrem, extrem de aglomerat in ultimele 2 luni
              2.0i 2005

              Comment


              • #52
                dio, iti multumim mult! Acum am testat si eu TT pentru iPhone, functioneaza perfect!

                Comment


                • #53
                  Merge excelent, thx!
                  '08 Acura RDX

                  Comment


                  • #54
                    Merge fain pe TT. Multumim!
                    Accord '06 2.2 i-CTDI Exec

                    Comment


                    • #55
                      Luminati-ma si pe mine....pana acum 2 saptamani TT functiona f bine, acum pot citi ..dar daca e sa trimit un mesaj .." Unknown Error - It appears the server has some issue with Tapatalk or your session is expired. If this problem persists, please re-enter this forum from Account tab"....am facut tot ce "doreste"...si degeaba....
                      Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by FLORIN CRISTEA View Post
                        Luminati-ma si pe mine....pana acum 2 saptamani TT functiona f bine, acum pot citi ..dar daca e sa trimit un mesaj .." Unknown Error - It appears the server has some issue with Tapatalk or your session is expired. If this problem persists, please re-enter this forum from Account tab"....am facut tot ce "doreste"...si degeaba....
                        Same to me. Si nu este din cauza TT pentru ca merge pe alte forumuri.
                        CR-V e:HEV
                        JAZZ GD1 CVT
                        Ex: CR-V RE6

                        Ex: RDX TB1
                        Ex: Civic FD1

                        Ex - JAZZ GD1
                        Ex - ACCORD Type-R
                        Ex - DEL SOL EH6

                        Comment


                        • #57
                          Exista ceva solutie...????
                          Our AWD differential is too weak to propel the car when front traction is lost.....

                          Comment


                          • #58
                            Eu doar cand postez imi da eroare "Failed to connect....."
                            Volkswagen Golf V, 2.0TDI, BKD, MTM Engine Performance Upgrade, GOODRIDGE Brake Lines Hoses, Front&Rear EBC Turbo Groove Brake Discs, Front&Rear EBC Redstuff Brake Pads, Zandvoort 17" + GY Eagle F1 Asymmetric, Hella Xenon-look Headlights, Hella LED Clear Taillights

                            Comment


                            • #59
                              +1

                              Acum am incercat sa trimit un post de pe Tapashit si mi-a returnat aceeasi eroare : " unknown error..., error code is1". OS Android 2.3.3 official (fara root-are sau alte mod-uri)
                              Nu ascult tot timpul Rammstein, dar atunci cand se intampla, asculta si vecinii...

                              http://www.hondafan.etp.ro/gallery/v/Andrei+V/

                              Comment


                              • #60
                                Trebuie reinstalat, dar dupa problema cu troianul s-au dezactivat multe functii aditionale.
                                Cresteri de putere Honda motorizari benzina si diesel.
                                Civic TypeR FK2 '16 Milano Red | Jazz '05

                                ex - Accord '06 CN1 |ex - Accord '02 Type-R | ex -CRX '92 DelSol VTI | ex - Accord '09 Tourer | ex - Type-R '07 Milano Red | ex - Honda S2000
                                ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X TC-SST | ex. Mitsubishi '12 EVOLUTION X GSR | ex. Type-R '07 Time Attack car | ex. BMW '07 X3 X-Drive 35d

                                Comment

                                Working...
                                X